Magistriõpe Konfliktide Juhtimise ja Resolutsioon

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Nüüd rakenduste vastuvõtmine

Sinu motivatsioon

Konflikt on igapäevane reaalsus meie organisatsioonides, kogukondades ja kogu maailmas. Usume, et konfliktid, kui neid hästi juhtida või muuta, võivad anda positiivsete muutuste võimaluse.

Kroc koolis oleme loonud konfliktide juhtimise ja lahendamise üheksa kuu pikkuse magistriõppe (MS-CMR), et anda teile teadmisi, raamistikke ja oskusi konfliktide dünaamika muutmiseks. See programm ühendab konfliktide lahendamise ja konfliktide lahendamise. See tähendab, et õpid oskusi, et mõista ja lahendada nii isiklikke ja organisatsioonilisi olukordi kui ka süsteemset taset konflikti erinevates kultuurilistes kontekstides. MS-CMRis saate teada, kuidas kõige paremini lahendada konflikte - suunates energiat ümber ja muutmaks vaatenurki - ja omandage oskused konfliktide edukaks lahendamiseks vahendus-, läbirääkimiste, hõlbustamise ja dialoogi protsesside kaudu.

Kui olete mõne valdkonna tööline spetsialist, kellel on kogemusi konfliktidega seonduvate väljakutsete ja võimaluste tundmiseks, on see programm teile. Kroc kooli uuenduslik lähenemisviis konfliktide juhtimisele ja lahendamisele ühendab mitmemõõtmelised perspektiivid probleemide lahendamiseks erinevate strateegiatega ja tõhusate lähenemisviiside leidmiseks raskustes olevate olukordade jaoks. Selles programmis õpiksite käimasolevatest katsetest, simulatsioonidest ja praktikast klassiruumis ja väljaspool seda ainult rahukoolis asuvast läänerannikul asuvast konfliktide lahendamise astmest.

Konfliktide muutmine positiivseks muutuseks

Kui enamik näevad konflikti probleemina, siis meie Kroc koolis peame seda inimeste mitmekesisuse loomulikuks tulemuseks. Meie õpilased õpivad, kuidas juhtida, lahendada ja muuta konflikte, et vältida vägivalda ja kasvatada positiivseid muutusi. Konfliktide juhtimise ja lahendamise magistriõpe (MS-CMR) võtab professionaalid kõigist taustadest ja õpetab neile, kuidas konflikti läheneda erinevalt. MS-CMRi õpilased õpivad ennustama konflikte ennustama, suunama energiat, kaasates osalejaid ja lahendama keerukaid probleeme keskkondades. Kasutades andmeid, analüüse, läbirääkimisi, vahendamist ja hõlbustamist, saavad MS-CMR õpilased kogemusi konfliktide ennetava lahendamiseks oma sektoris või tööstuses.

MS-CMR on ainus konfliktide juhtimise ja lahendamise programm läänerannikul, mis asub rahukoolis. See 30-ühine, 9-kuuline programm ei sisalda GRE-nõudeid ja on mõeldud kõigile taustaga spetsialistidele. Tavapõhine õppekava loob võimalused leevendamiseks, vahendamiseks, lihtsustamiseks ja läbirääkimisteks.

Tulemus

Programmidest ilmnevad järgmised võimalused:

 • Hõlbustamine
 • Vahendus
 • Koalitsiooni loomine
 • Kultuuridevaheline pädevus
 • Läbirääkimised
 • Konfliktide analüüs
 • Meeskonnatöö
 • Sidusrühmade kaardistamine

Lõpetanud, mõistate konfliktide keerulist dünaamikat ja põhjuseid, mis võimaldab teil välja töötada tõhusaid strateegiaid ja lahendusi.

MS-CMR annab teile ainulaadse konfliktivahendite komplekti, mida rakendatakse erinevatesse konfliktsekeskkondadesse, alates inimestevahelisest konfliktist kuni rühmadevahelisse või religioonidevahelisse konflikti, riikidevahelisse konflikti.

Kuulake selle programmi hiljutisi vilistlasi:

Nõuded

 • Transkript (id)
 • Praegune vestlus või elulookirjeldus (CV)
 • Nelja lühikese esseega
 • Kaks soovituskirja
 • Kolm aastat töökogemust

* Rahvusvahelised taotlejad peavad esitama inglise keele oskuse eksami hinded ja transkriptsiooni hindamise institutsioonide jaoks väljaspool USAd.

Palun külastage Graduate Admissionsi, et saada rohkem teavet rahvusvaheliste üliõpilaste nõudmiste kohta.

Lisateave

Sisseastumissemester august
Minimaalne hindepunkti keskmine 3,00 (skaala 4,00) kõigis bakalaureuseõppe kursuste töödes
Vajalik kursuste loomine Puudub kohustuslik
Vajalik kogemus Puudub kohustuslik
Standardiseeritud sisseastumiskatse Puudub kohustuslik

Laadige kursusejuhend alla siit

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as ... Loe edasi

At the University of San Diego Joan B. Kroc School of Peace Studies, we promote a multifaceted approach to peacebuilding and social justice, integrating theory and practice in the classroom as well as in communities worldwide. We research some of the toughest, most troubling phenomena of our times, producing rigorous and innovative work published in a wide variety of outlets. Students from all over the world are prepared by outstanding faculty and gain experience in the field through our Internship Program and the Kroc School institutes - the Institute for Peace and Justice, the Trans-Border Institute, and the Center for Peace and Commerce (the latter in partnership with the School of Business Administration). Näita vähem