Nüüd rakenduste vastuvõtmine

Sinu motivatsioon

Konflikt on igapäevane reaalsus meie organisatsioonides, kogukondades ja kogu maailmas. Usume, et konfliktid, kui neid hästi juhtida või muuta, võivad anda positiivsete muutuste võimaluse.

Kroc koolis oleme loonud konfliktide juhtimise ja lahendamise üheksa kuu pikkuse magistriõppe (MS-CMR), et anda teile teadmisi, raamistikke ja oskusi konfliktide dünaamika muutmiseks. See programm ühendab konfliktide lahendamise ja konfliktide lahendamise. See tähendab, et õpid oskusi, et mõista ja lahendada nii isiklikke ja organisatsioonilisi olukordi kui ka süsteemset taset konflikti erinevates kultuurilistes kontekstides. MS-CMRis saate teada, kuidas kõige paremini lahendada konflikte - suunates energiat ümber ja muutmaks vaatenurki - ja omandage oskused konfliktide edukaks lahendamiseks vahendus-, läbirääkimiste, hõlbustamise ja dialoogi protsesside kaudu.

Kui olete mõne valdkonna tööline spetsialist, kellel on kogemusi konfliktidega seonduvate väljakutsete ja võimaluste tundmiseks, on see programm teile. Kroc kooli uuenduslik lähenemisviis konfliktide juhtimisele ja lahendamisele ühendab mitmemõõtmelised perspektiivid probleemide lahendamiseks erinevate strateegiatega ja tõhusate lähenemisviiside leidmiseks raskustes olevate olukordade jaoks. Selles programmis õpiksite käimasolevatest katsetest, simulatsioonidest ja praktikast klassiruumis ja väljaspool seda ainult rahukoolis asuvast läänerannikul asuvast konfliktide lahendamise astmest.

Konfliktide muutmine positiivseks muutuseks

Kui enamik näevad konflikti probleemina, siis meie Kroc koolis peame seda inimeste mitmekesisuse loomulikuks tulemuseks. Meie õpilased õpivad, kuidas juhtida, lahendada ja muuta konflikte, et vältida vägivalda ja kasvatada positiivseid muutusi. Konfliktide juhtimise ja lahendamise magistriõpe (MS-CMR) võtab professionaalid kõigist taustadest ja õpetab neile, kuidas konflikti läheneda erinevalt. MS-CMRi õpilased õpivad ennustama konflikte ennustama, suunama energiat, kaasates osalejaid ja lahendama keerukaid probleeme keskkondades. Kasutades andmeid, analüüse, läbirääkimisi, vahendamist ja hõlbustamist, saavad MS-CMR õpilased kogemusi konfliktide ennetava lahendamiseks oma sektoris või tööstuses.

MS-CMR on ainus konfliktide juhtimise ja lahendamise programm läänerannikul, mis asub rahukoolis. See 30-ühine, 9-kuuline programm ei sisalda GRE-nõudeid ja on mõeldud kõigile taustaga spetsialistidele. Tavapõhine õppekava loob võimalused leevendamiseks, vahendamiseks, lihtsustamiseks ja läbirääkimisteks.

Tulemus

Programmidest ilmnevad järgmised võimalused:

 • Hõlbustamine
 • Vahendus
 • Koalitsiooni loomine
 • Kultuuridevaheline pädevus
 • Läbirääkimised
 • Konfliktide analüüs
 • Meeskonnatöö
 • Sidusrühmade kaardistamine

Lõpetanud, mõistate konfliktide keerulist dünaamikat ja põhjuseid, mis võimaldab teil välja töötada tõhusaid strateegiaid ja lahendusi.

MS-CMR annab teile ainulaadse konfliktivahendite komplekti, mida rakendatakse erinevatesse konfliktsekeskkondadesse, alates inimestevahelisest konfliktist kuni rühmadevahelisse või religioonidevahelisse konflikti, riikidevahelisse konflikti.

Nõuded

 • Transkript (id)
 • Praegune vestlus või elulookirjeldus (CV)
 • Nelja lühikese esseega
 • Kaks soovituskirja
 • Kolm aastat töökogemust

* Rahvusvahelised taotlejad peavad esitama inglise keele oskuse eksami hinded ja transkriptsiooni hindamise institutsioonide jaoks väljaspool USAd.

Palun külastage Graduate Admissionsi, et saada rohkem teavet rahvusvaheliste üliõpilaste nõudmiste kohta.

Lisateave

Sissepääs Semester
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 2 kursust Joan B. Kroc School of Peace Studies at the University of San Diegois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
9 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Deadline
Võta kooliga ühendust
märts 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
märts 15, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
märts 15, 2020
End Date