Magistriõpe Kunstide Kunst

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kunstnikud võivad töötada oma riigi tunnustatud distsipliinide / karmide (keraamika, joonistamine, ehete ja metallitootmine, maalimine, trükimeedia ja graafika ning skulptuur) või žanriga töötades välja töötada oma enesekehtestatud loovust uuringud.

Kogu Kunstikooli õppejõudude ja stuudiotega ligipääsu tagamiseks annab stuudio kunstiline magistriprogramm õpilastele mitmeid õppimisvõimalusi, sealhulgas kunstipraktikale, erialale ja lõputöödele keskenduvad seminarid; kriitika, mis rõhutavad valdkondadevahelist dialoogi; ja ainulaadne semester residency keskendunud karjääri arengule. Keskendudes kunstipraktikale, arendades samal ajal vajalikke kutseoskusi ja -oskusi, valmistab magistriõpe stuudio kunstis õpilasi edukaks kaasaegse kunsti valdkonnast.

Miks keraamika?

Stuudio kunstikeraamika intensiivselt võite õppida keraamika, skulptuuri, plaatide mosaiigid või mõnel juhul muudes huvipakkuvates valdkondades. Töötate uute ja traditsiooniliste tehnikatega, millel on mitmekülgne töökogemus, professionaalsed keraamikud.

Kõigi stuudiote puhul on meie peamine eesmärk harrastada ja rikastada uudishimu. Kutsume teid rahulolematust rahulikult tundma, kui kasutate vabadust uurida seda, mida te ei tunne, ja võtke arvesse "mis, kui". Me tahame, et teid saaksite oma vastava stuudiumi uuendajana ja praktikandina, olles samal ajal teadlik traditsioonidest ja soovist toetada. Õpetamine unapologetically funktsionaalsele anaboolile läbi kontseptuaalselt raamitud küsitluste, teaduskond julgustab avatud dialoogi teiste valdkondadega. See on meie programmi põhiline jõud läbi selle 115-aastase ajaloo suure osa.

Miks joonistamine

Kunstikoolis joonistamine on loominguliste ideede aluseks (sihtasutus), mida kunstnikud ellu viivad edasiseks ülekuulamiseks ja arendamiseks. Kooli õppejõud usub, et joonistamise juhitavus edendab julgeid, uusi viise maailmale nägemiseks, mõtlemiseks, kujutamiseks, mõistmiseks ja mõistmiseks. Nüüd on rohkem kui kunagi varem olnud visuaalne kirjaoskus koos kriitilise mõtlemise ja loomingulise probleemide lahendamisega üliõpilaste õnnestumiseks - Siracusa ülikoolis ja mujal.

Stuudios on intensiivne joonis, mille eesmärk on uuesti määratleda joonistamise olulisus ajal, mil digitaaltehnoloogia domineerib visuaalsel kommunikatsioonil. Tutvustav, abstraktne, illustreeriv ja kontseptuaalne, joonistamine intensiivne eesmärk on teenida platvorm eksperimentaalsete meetodite, kontseptsioonide ja tavade, austades austusega ajalugu ja konventsioone.

Intensiivne joonise eesmärk on edendada ja levitada joonistamisuuringuid, rõhutades kaasaegseid tavasid ja teoreetilisi kontekste. Distsipliinid ja tegevused hõlmavad, kuid ei piirdu järgmiste joonistega:

  • Esinduslik
  • Kujutav
  • Struktuurilised
  • Abstraktne
  • Illustreeriv
  • Kontseptuaalne
  • Kaasaegsed tavad

Miks ehted

Metalsmithing on nii esteetiline kui ka kontseptuaalne sõiduk. Stuudiarmeetide ja ehtekunstnike intensiivne pakkumine pakub professionaalsete õppejõudude toetavat atmosfääri, mis võimaldab teil töötada traditsiooniliselt, kuid veel uusi väljavaateid distsipliini ja küsimuste eelduste kohta.

Meie rajatised mahuvad traditsioonilistele ja mittetraditsioonilistele ehete ja metallitootmise tehnikatele. Kõrgkooli üliõpilastel on era- või pool-erastuvõttu hoones, kus on ka kunstiõpetus, keraamika, graafika ja skulptuur. Sellise kogukonna, samuti ülejäänud kooli ja Siracusa ülikooli vahelise valdkondadevahelise töö soodustamine.

Lisaks metallitootmise õppejõududele on teil võimalus töötada koos õppejõududega ja õppida teistes valdkondades ning kasutada ära meie tugeva külalisarsti programmi.

Miks värvimine?

Stuudio kunstimaailma intensiivne, kuid rahuldust pakkuv kogemus on mõeldud maalijatele, kes soovivad töötada mitmesugustes stiilides, arendades samal ajal oma tehnilisi oskusi ja isiklikke ambitsioone. Me kutsume oma õpilasi üles kaaluma oma töö laiemat mõju ja vastama kunstimaailma pidevalt laienevale iseloomule.

Õppige iga meie õppejõudude liige, end aktiivsete spetsialistidega ning kogege individuaalseid ja grupikriitikaid, professionaalseid seminare ja hindamatuid ressursse, mis on meie maineka külalisartistuse programm. Soovitame teil saada kasu kunstnike kogukonnast, keda sind kasvatatakse, ja uurida selliseid erialasid nagu keraamika, metallid, graafika, skulptuur ja fotograafia.

Meie missiooniks on pakkuda teile vahendeid ja toetust, mida vajate, et arendada oma kunstilisi andeid ja mõista jõudusid, mis ajendavad loomingulisi jõupingutusi tänapäeva üha enam omavahel ühendatud maailmas. Meie rahvusvaheliselt tuntud õppejõud, külaliste kunstnikud ja kõnelejad pakuvad teile laiaulatuslikku perspektiivi loomingulises protsessis ja mida tähendab kunstnik. Meie pakutavad ressursid hõlmavad stuudioid, mis ületavad palju ülikoole, ning ka ülemaailmseid programme, mis hõlmavad Euroopas ja muudes Ameerika Ühendriikides asuvates olulistes kohtades asuvaid klassiruume. Meie loomingulisi klasse täiendab rikkalikkus, mida pakub väljapaistev ja mitmekesine ülikoolikeskkond. Maaliklassid on keskmise kuni väikese suurusega, rohke individuaalse tähelepanuga, aga ka austusega vabaduses, mida iga õpilane peab leidma oma loomingulise hääle.

Miks trükimeediat

Meie stuudio kunstiprogrammis intensiivne trükimeedia ja graafika on pidevalt laienev ja dünaamiline õppevaldkond, mis on akadeemilise graafika valdkonna juht.

Erinevad meediumid, avalikud kunstiteosed, paigaldus, koostöö ja Lake Effect Editions - meie professionaalne sisemine kirjastusteagentuur - aitavad kaasa trükimeedia ja graafika kujundamisele, mis on ümarad ja elujõulised. Siin on peamine prioriteet digitaaltehnoloogiad, mis hõlmavad muu hulgas CNC-marsruutereid, lasergraverreid ja suureformaadilisi trükivärve.

Trükimehe jaoks on meil muljetavaldav hulk uusi meediavahendeid ja me jätkuvalt toetame neid, kes soovivad austada aeglaselt testitud metoodikaid. Meie state-of-the-art stuudiod pakume kursusi litograafia, monotüüp / monoprint, söövitamine, ekraanipilt, reljeef, paberitööstus, letterpress, raamatute kunst ja digitaalne graafika. Esitame ka iga-aastase auruväljaku printimise ürituse Main Campus keskuses. Meie aktiivne külastajate kunstnike programm annab õpilastele väärtuslikke kogemusi, kes töötavad kõrvuti valdkonna juhtfiguuridega.

Need pakkumised pakuvad meie õpilastele tugeva aluse, andes neile võimaluse vabalt liikuda graafika laiendavate määratluste seas. Õpilased omandavad tehnilisi teadmisi, küpset töökorraldust, mis kajastab nende kontseptuaalseid huve, ning laialdast kontaktide võrgustikku, mis annavad printimiskogukonnale kogu elu.

Miks skulptuur?

Mitmekesisus ja suhtlemine on meie rahvusvaheliselt tunnustatud skulptuuri nurgakiviks meie stuudio kunstiprogrammis. Meie eesmärgiks on pakkuda elukestva õppe kogemust, mis edendab erinevate esteetiliste ja vaatenurkade õpilaste kunstilist kasvu ja julgustab interdistsiplinaarseid vestlusi teiste kooli jõukate kunstikogukonna liikmetega.

Meie teaduskond koosneb riikliku mainega elulistest kunstnikest, kellel on aktiivne stuudio kogemus. Uuringute ja kriitika vahelised arutelud ületavad traditsioonilist keskkonda; ülikoolilinnakunstnike näitused ja külalisõpilaste programm toovad õpilastele ja õppejõududele kokku.

Väljapaistvateks rajatisteks on traditsiooniliste ja kaasaegsete rakenduste töökojad, sealhulgas metalli valamise ja valmistamise masinad, plastid ja kaasaegne puidust kauplus. Magistriõppe üliõpilastele antakse erastuvõttu, projektide ruumid ja galeriid on pühendatud üliõpilaste töö näitamisele.

Meid ei olnud järjestatud. 20 uimastite top 20 skulptuuriprogrammide seas US News

Õppekava

Allpool on esitatud magistriprogrammi põhinõuded stuudios. Lisateavet selle õppekava ja meie kursuste kohta leiate Siracusa ülikooli kraadiõppekataloogist.

Graduate Course Catalog

Programmi nõuded

Neli seminari klassi: 24 ainepunkti

Seminari 1 teooria ja ideed: 6 ainepunkti
Seminari 2 eriala: 6 ainepunkti
Seminar 3 Thesis Writing: 6 ainepunkti
Seminari 4 lõputöö näitus: 6 ainepunkti

Kolm kõrgkooli kriitikat: 18 ainepunkti
Neli stuudio intensiivsust: 12 ainepunkti
Valikuline semester residentsus: 6 ainepunkti (asendab kahte stuudio intensiivsust)KOKKU KREDIIDID: 60 RESIDENCIA PIKKUS: 2 VÕI 3 AASTAT

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. Näita vähem