Magistriõpe Kunstide Programmid (MFA)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Kunstide Programmid (MFA)

MAKSEPOLIITIKA ARVAMUS JA RAAMATUKOGU (uus formaat algab sügisel 2018)

CIIS on olnud üle 10 aasta San Francisco interdistsiplinaarse kunstikogukonna jaoks eluliselt tähtis osa. Meie eripära peegeldab seda vibraalsust, leidlikkust ja kujutlusvõimet, muutes selle erakooliks kirjanikele ja kunstnikele.

Fondi algusest 2018. aastal pakume MFA-d interdistsiplinaarses kunstis ja kirjutamises. Kuigi sellel on uus formaat, jätkub meie makromajandusliku finantsabi programm selle põhjal, mis muudab selle töö nii hästi.

Mitmesugustes žanrites ja vormides töötavad kirjanikud ja kunstnikud on jätkuvalt üksteisega vesteldes, tegeledes samal ajal ka erinevate valdkondadega - klassides, töötubades ja kunstiüritustel - uurimiskultuuris, mis aitab neil edasi arendada ja paremini sõnastada nende töö.

Meie täidetud Bay Area teaduskonna koos kohalike mentorite ja visviing kunstnikud üle maailma - kõik töötavad kunsti spetsialistid - aitab õpilastel laiendada oma loomingulist vahemikku ja valmistuda järgmiste sammude kunsti spetsialistid.

Õpilased osalevad interdistsiplinaarsetes töötubades ja rangetes kursuste korraldustes, kus nad saavad rohkem teada nende kunstiga seotud kontekstidest. Nad saavad globaalse kunsti perspektiivi - mitte ainult kursuste, vaid ka meie (vabatahtlik) suvel intensiivselt välismaal.

Programmi kohta

Meie MFA on 39-ühikuline kaheaastane programm viie pideva semestri, sealhulgas esimese ja teise aasta jooksul vajaliku suveperioodi jooksul.

Unikaalne hübriidvorming, mis hõlmab nii ülikoolilinnakule kui ka veebipõhist õppimist, sobib suurepäraselt täiskasvanutele. Õpilased osalevad kuus päeva pikkuses intensiivsuses kaunis San Francisco lahe piirkonnas kaks korda aastas, seejärel jätkake õpikogemust veebis ülejäänud semestri jooksul. Kogu programmi raames on õpilased individuaalsed istungeid koos õppejõudude nõustajatega ja nende valitud kohalike kunsti mentoritega.

Õpilased saavad ka laenu saada, kui nad valivad Suurbritannias või Kreekas suvemahukaks.

Meie MFA programm on mõeldud kunstnikele ja praktikutele, kes:

  • Tahate üksikisiku ja väikerühma toetust raamatute kirjutamiseks, toimetulemiseks, visuaalsete või interdistsiplinaarsete tööde loomiseks või lihtsalt oma oskuste väljaarendamiseks keerulises, toetavas keskkonnas.

  • Kas õpetajad või terapeudid soovivad arendada oma tegevust kunstnike, esinejate või kirjanikega ja viia need praktikud oma tööalasse.

  • Huvitavad kunstiaktivism ja töötavad koos kunstnike ja kogukondadega.

  • Tehke tööd, mis ei sobi korrektselt distsipliiniks või žanriks või mis ühendab või laiendab rohkem kui ühe vormi piire.

  • Otsige täiskasvanutele mõeldud intensiivset vormingut.

  • Tahad luua mõistlikumaid elusid distsiplineeritud loominguliste ja eneseanalüüside kaudu kunstnike kogukonnas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Näita vähem