Magistriõpe Kunstitehnikate Arvuti Kunst

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kunstiteoste magistrikraad kunstiteoste magistrikraad on kunstiteoste uurimis- ja arendusprogramm, mis asub tehnoloogia alal. Programm on pühendatud paljudele kunstimeediumitegevustele, kus arvuti mängib esmast rolli. Need kunstikeskkonnad võivad sisaldada arvutipilte, 3D-arvuti animatsiooni, füüsilist arvutust, loomingulist arvutiprogrammi, arvutimänge, arvutimuusikat, visuaalseid efekte, mitme kanaliga installatsiooni ja helikunsti.

Õpilased peaksid välja töötama muu hulgas avaliku osaluse vormis tugevat rekordtõmpa erialast praktikat mitmesugustes kontekstides, sealhulgas näitusel, näitustel, avaliku sekkumise, paigaldamise, esitusvõimaluste, õpikodade, mängude korraldamise ja viirusliku meedia jaoks.

MFA-arvuti kunstiprogramm on toetav, nõudlik ja väga kriitiline keskkond. Töötate kolme täiskohaga arvutiarhitektuuri osakonnas, hõlmates paljusid kontseptuaalset, teoreetilisi ja tehnilisi valdkondi. Kuna arvuti kunstiprogramm asub Transmedia osakonnas, eeldatakse, et see loob suhteid teaduskondade ja vastavate erialade üliõpilastega. Laiendades väljapoole, on Transmedia osakond ühenduses Syracuse ülikooli teiste akadeemiliste ringkondadega, sealhulgas naisteõpingute, arhitektuuri, stuudiod ja arvutiteadused. Kursuste valimisel soovitatakse teil tungivalt koostada individuaalne interdistsiplinaarne õppevoog kogu ülikoolis.

Arvuti kunstniku Edward Zajeci poolt 1980. aastal asutatud arvuti kunstiprogramm on aktiivselt osalenud elektroonilise kunsti valdkonna arendamises 35 aastat. Selle aja jooksul on õpilased järjepidevalt loonud töö, mis on vaba traditsioonilise meediumi paradigmaatilistest piirangutest. Programmi vilistlased järgivad paljusid karjäärivõimalusi, alates akadeemilistest ringkondadest kuni iseseisva tööna tööstuseni.

Miks meie programm?

  • Teil on võimalik moodustada suhteid õppejõudude ja eakaaslastega osakondades asuvatest erialadest, kaasa arvatud kunstifotograafia, kunstifilm ja film. Saate kasutada suuremat kolledžit ja ülikooli ning kujundada interdistsiplinaarse õppimise tee.
  • Meie õppejõud on harjutanud kunstnikke, kes näitavad ja täidavad oma tööd rahvusvahelisel tasandil ning on tunnustatud toetuste ja stipendiumidega, viimasel ajal Los Angelesi maakonna kunstimuuseumi (LACMA) kunstitehnoloogia labori stipendiumi. Nende teadusuuringute huvides on feministlik tehnoloogia, eksperimentaalne animatsioon, visuaalne muusika, kunstiandmete visualiseerimine, interaktiivsed installatsioonid, digitaalne jõudlus ja virtuaalne reaalsus.
  • Võite kasutada ülemaailmseid õppimisvõimalusi magistriõppe üliõpilastele ja tegeleda muljetavaldava hulga riiklikult ja rahvusvaheliselt tuntud külalisaretajatega.
  • Kui olete lõpetanud, siis kuulute ülemaailmse entusiastliku VPA vilistlaste võrgustikku.

Rajatised

Arvuti kunstiprogramm asub Shaffer'i kunstihoones, mis on kõigi Transmedia osakonna programmide ja rajatiste kodu. Arvutite kunsti ja animatsiooni rajatiste hulka kuulub täiustatud heli tootmine ja skannimistuudio ja peamine arvutiklass.

Külalistel kunstnikud

ECARO

Erakorraline arvutiarhitektuuri organisatsioon (ECARO) pakub arvutikunsti ja animatsioonifirmade foorumit, et koguda ja arutada sellega seotud küsimusi. ECARO aitab suurte õpilastel luua paremat võrgustikku üksteisega ja kellegi huvidega. Selleks, et arutleda ja töötada, on teadmisi ja teavet võimalik edastada kogu klassi taseme ja peamistes ettevõtetes, millel puudub piiranguteta struktuur, kasulik. ECARO esitab rühmade kriitikat, õpetusi ja ajurünnakuid. Ülikoolide õpilastel on oluline luua üksteisega suhtlemine, soodustada suhtlemist erinevate õppevaldkondade vahel ja õppida, kuidas kasutada eakaaslaste sisendit. ECARO näitab ülikooli keskkonda, ühendades õpilasi, kes soovivad oma loomingulistest koopastest välja tulla ja koos töötada, et olla paremad, mida nad teevad.

Õppekava

Arvutikunsti magistriõppe kraadiõppe programm nõuab 60 ainepunkti. Allpool on toodud programmi üldised nõuded. Lisateavet selle õppekava ja meie kursuste kohta leiate Siracusa ülikooli kraadiõppe kataloogist.

Programmi nõuded

Major stuudio: 24 ainepunkti
Stuudio valikained: 12 ainepunkti
Kunstiajalugu või sellega seotud õppejõud: 12 ainepunkti
Tasuta valikained: 6 ainepunkti
Lõpetanud seminar: 3 ainepunkti
Lõplik esitlus: 3 AP

KOKKU KREDIIDID: 60
ELUKOHA PIKKUS: 3 AASTAT

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers.

Our faculty offers rigorous and multi-faceted learning experiences that prepare student-artists for professional and entrepreneurial careers. Näita vähem