Magistriõpe Logistika Ja Tarneahelate Juhtimise Lean Six Sigma

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Lean Six Sigmat peetakse maailmatasemel protsesside tipptasemel programmiks enam kui 60% -l Fortune 500 ettevõtetest ja see kursus arendab homseid logistika- ja tarneahelate juhte. Seal, kus on jäätmeid, on vaja lahja protsessi. Kui logistikafunktsioonides on talitlushäireid, sondeerib Six Sigma probleeme ja kirjeldab lahendusi. Lisaks on selgeid tõendeid selle kohta, et mitmed logistika- ja tarneahela välisturgudel olevad professionaalsed töökohad soovivad Leanil ja Six Sigmal omandada kvalifikatsioon konkurentsieelise saavutamiseks ja säilitamiseks. Kursuse edukat läbimist saab kasutada kiirmehhanismina kutsekvalifikatsiooni saamiseks akrediteerimiseks Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) poolt.

Programm võimaldab õpilastel arendada kindla arusaama Lean Six Sigma metoodikast, mõistes Lean Six Sigma ja kvaliteedijuhtimise ja inseneri aluseid, arendades samal ajal ka logistika ja tarneahela juhtimise oskusi, näiteks Global Ops and Supply, Kaubaveo ja ladude haldamine ning tarneahela juhtimise strateegiad.

Selle astme lõpetajad peaksid saama:

 • Näidake kriitilist mõistmist logistika omaduste, piiride, terminoloogiate ja konventsioonide ning kuue sigma kohta.
 • Kogu maailma kontekstis kasutage igasuguste organisatsioonide kvaliteedi ja protsesside täiustamisega seotud kõige uuemaid kontseptsioone, meetodeid, põhimõtteid, tööriistu ja meetodeid.
 • Tuvastada, kontseptualiseerida ja määratleda uued probleemid ja probleemid, mis on seotud mõlema eriala kesksete protsesside ja tehnikate tava, uuendustegevuse ning rakendamisega.

Kursuse sisu

1. semester

 • Tarneahela juhtimise strateegiad
 • Globaalne ostmine
 • Kaubaveo ja laohaldus
 • Lean Six Sigma alused

2. semester

 • Nõudluse ja varude planeerimine
 • Tarnevõrgu disain
 • Kvaliteedijuhtimine
 • Teadusfilosoofia ja praktika

MSc Dissertation

Suhtlemisega seotud teema lõpetatakse suvekuudel

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn