Magistriõpe Logistikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Molde University College - logistika spetsialiseerunud ülikool on üks parimaid kohti logistika ja operatsioonide juhtimise õppimiseks Euroopas. MSc programm logistikas on avatud Norra üliõpilastele ja rahvusvahelistele üliõpilastele individuaalse rahastamisega.

Logistika tegeleb toodete, teenuste ja teabe liikumise korraldamisega toorainest lõpptarbijani ja on seetõttu üles ehitatud laiale akadeemilistele distsipliinidele, nagu majandus, ärijuhtimine, tööstuse korraldamine, juhtimine, infotehnoloogia / infotehnoloogia, lisaks kvantitatiivsematele matemaatika-, statistika-, inseneri- ja operatsiooniuuringutel põhinevatele tehnikatele ja mudelitele.

Logistika erialal on kaks eriala / õppimisvõimalust:

  1. Tarneahela juhtimine (SCM)

See õppevõimalus annab õpilastele teadmisi ja arusaamist ettevõtte sisestest strateegilistest ja juhtimisprotsessidest, kus keskendutakse logistikaalase tegevuse juhtimisega seotud probleemidele ja lahendustele ning organisatsioonidevahelistele küsimustele, näiteks tööstuskorraldus, ostu- ja tarnehaldus.
Teisel semestril saavad õpilased valida kolme erineva alavariandi vahel:

  • Täiustatud tarneahela juhtimine

  • Transport tarneahela juhtimisel

  • Infosüsteemid tarneahela juhtimisel.

  1. Logistikaanalüüs (LA)

See õppevõimalus on mõeldud õpilastele, keda huvitavad kvantitatiivsed meetodid hangete, tootmise, varude koostamise ja juhtimisega seotud tegevuste kavandamiseks ja juhtimiseks nii ettevõtete vahel kui ka ettevõtete vahel. Kaetakse kaasaegsed teemad nagu suurandmed, visuaalne analüüs ja robotiseerimine.
Teisel semestril saavad õpilased valida kahe erineva alavariandi vahel:

  • Logistika analüüs

  • Tegevuste uurimine

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Molde University College - Specialized University in Logistics offers programs in Logistics, Economics and Business Administration, Management, Sports Sciences, Social Sciences, Health Sciences, and S ... Loe edasi

Molde University College - Specialized University in Logistics offers programs in Logistics, Economics and Business Administration, Management, Sports Sciences, Social Sciences, Health Sciences, and Social Care. The BSc programs are held in Norwegian language and not offered to international applicants seeking a degree. At the master's level, the international programs; MSc in Petroleum Logistics, MSc in Logistics and MSc in Sport Management are in English. Out of a student body of 2500, about 250 are students with foreign nationalities, representing over 60 nationalities. Näita vähem