Magistriõpe MVS-s - veini- ja piiritusjookide haldamine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

"Vein ja kanged alkohoolsed joogid moodustavad pidevalt muutuva ökosüsteemi, killustatud tööstuse, keerulise, kuid põnevama. Selleks, et saada teavet toote ja turu kohta, on vaja tugevaid tehnilisi aluseid, kuid ka selleks, et hinnata finants-, majanduslikku turundus- ja keskkonnaprobleemid, suundumused, võimalused ja piirangud Homsete väljakutsetega toimetulemiseks peavad õpilased olema saanud võtmed, juhinduma ja seejärel välja töötama globaalse nägemuse.

Kedge Veini ja kangete alkohoolsete jookide akadeemias toetume kogenud haridusmeeskonnale, kellel on täpne arusaam aktuaalsetest teemadest, teadlastest, võrgustikust, tihedatest suhetest kaubanduse võtmeisikutega Bordeauxis ja mujal. edastada teadmisi ja arendada analüüsioskust. Oma spetsialiseeritud magistriprogrammides teeme koostööd veini- ja kangete alkohoolsete jookide kuulsaimate tegelastega, tagamaks, et pedagoogika käiks käsikäes asjatundlikkusega ja et meie tudengid saaksid sektori muutustega kaasas käia. Tulevaste veinijuhtide kujundamiseks oleme pühendunud tipptasemele. "

Jeremy Cukierman, veini kapten

Miks valida see programm?

Õppimine tehes

Üliõpilaste, õppejõudude ja ettevõtete vahelise pideva seotusega osalevad õpilased aktiivselt oma koolitusel.

Veini ja kangete alkohoolsete jookide haldamise projekti kaasamine

  • Täistööajaga 6-kuuline praktika
  • Teadusprojekt - väitekiri - tegeleb konkreetse äriküsimusega

Õppereisid ja külastused viinamarjaistandustes

Meie partnerite võrgustik ja õpetajad

  • Kedge Wine & Spirits Academy teadlaste ja õppejõudude meeskond.
  • Veini meistrid.
  • Tööstuse peamised osalejad.
  • WSET 2. ja 3. tase Bordeauxi veinilinnas, WSETi heaks kiidetud programmi pakkuja Bordeaux'is.
  • Rahvusvaheliselt tunnustatud Wine & Spirits ettevõtted, kes tervitavad meie praktikante.

Rahvusvaheline programm, ülemaailmne nägemus

  • Kõik inglise keeles õpetatavad kursused.
  • Kursuse materjalid, mis hõlmavad kogu maailma peamisi veiniturge ja viinamarjaistandusi.

Stipendiumid

KEDGE juures usume kindlalt, et rahastamisprobleemid ei tohiks takistada õpilasi juurdepääsu oma valitud kursusele.

Me mõistame, et kraadi võtmine nõuab nii motivatsiooni kui ka isiklikku ja rahalist kohustust. Et aidata teil luua oma tee oma unistuste karjääri suunas, pakub kool erinevaid stipendiume ambitsioonikatele ja andekatele rahvusvahelistele üliõpilastele.

Kes saab stipendiumi taotleda?

Ainult mitte-prantsuse üliõpilased, kes taotlevad meie rahvusvahelist BBA-d, meie spetsialiseeritud magistriõpet ja meie meistrit juhtimises Grande Ecole programmides, on abikõlblikud. Vahetusüliõpilased ei saa neid stipendiume saada.

Varajane lindude stipendium

Varajase linnusoodustuse perioodil laekunud taotlustele antakse õppemaksu eest automaatselt 10% soodustust . Abikõlblikkuse saamiseks peavad õpilased esitama kõik taotlemiseks vajalikud dokumendid kuni 28. veebruarini 2019 liitumisel.

Kuigi varajaste lindude allahindlusi saab kumuleerida teenetepõhiste stipendiumidega.

Merit Stipendiumid

Akadeemiliselt andekad õpilased võivad taotleda teenetepõhiseid stipendiume: Achievement Scholarship või Academic Excellence stipendium . Oma taotluste toetamiseks peavad Merit Stipendiumide kandidaadid esitama motivatsiooni ja tõendama oma akadeemilisi saavutusi.

Mõlemad Merit stipendiumid on pühendatud erakordselt andekatele õpilastele. Teie taotlust hinnatakse kahe kriteeriumi alusel: meie akadeemilise meeskonna intervjuus ja intervjuu ja akadeemiline rekord (GPA, GMAT, GRE jne).

Oma taotluste toetuseks eeldatakse, et õpilased esitavad motivatsiooni avalduse ja tõendid akadeemilise tipptaseme või õppekavaväliste saavutuste kohta.

Saavutuste stipendium

15% soodustust õppemaksu eest

Akadeemilise tipptaseme stipendium

20% soodustust õppemaksu eest

Teenetepõhised stipendiumid ei ole kumulatiivsed (st õpilase kohta võib anda ainult ühe teenetemärgi stipendiumi), kuid see võib olla kumulatiivne varajase lindude stipendiumiga kuni 28. veebruarini 2019.

Kristen Hoey stipendium - ISLI MSc

See stipendium on saadaval Ameerika Ühendriikide üliõpilastele , kellel on diplom USA ülikoolist , kes soovivad liituda ISLI MSc programmiga . See stipendium antakse välja Kirsten Hoey mälestuses, mis on ISLI programmi andekas vilistlane. Igal aastal saavad valitud Ameerika Ühendriikide üliõpilased, kellel on suurepärased akadeemilised andmed, 50% soodustust õppemaksu eest . Abikõlblikkuse tagamiseks peavad õpilased esitama veebipõhise motivatsioonikirja, mis esitatakse Kirsten HOEY perekonnale ja MSc programmi direktorile.

Kristen Hoey stipendiumi ei saa kumulatiivselt kasutada ühegi teise stipendiumiga.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Loe edasi

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Näita vähem
Bordeaux , Marseille , Pariis , Toulon , Shanghai , Dakar + 5 Rohkem Vähem

Akrediteeringud