Magistriõpe Marine ja Lacustrine Science and Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Suurima osa maapinnast moodustavad veekogud, sealhulgas ookeanid, suured järved, mered ja suudmealad. Noh üle 70% maapinnast koosneb veest, mis on kogu elu jaoks hädavajalik. Inimesed eraldavad otseselt ja kaudselt suurema osa oma toidust merest, ookeanide fotosüntees on vastutav ligikaudu poole kogu hapniku tootmise eest, ookeanid annavad jätkuvalt tundmatuid eluvorme üllataval määral. Vaatamata selle maa veekogude tähtsusele on paljud neist teadmata.

Kursuse sisu

Kaheaastase programmi magistriõpe merenduse ja lääne teaduse ja juhtimise (Oceans

Programm võtab vastu multidistsiplinaarse lähenemisviisi, mis hõlmab füüsikalisi, keemilisi, geoloogilisi, ökoloogilisi ja ühiskondlikke aspekte, sealhulgas looduskaitset ja säästvat arengut.

Programm annab ülevaate ookeanide, merede, järvede ja jõesuudmete eluea ja protsesside mitmekesisusest ja keerukusest ning nende õppimiseks ja haldamiseks. Paljudel juhtudel on see mitmekesisus ohustatud, kuna veekeskkond on kliimamuutuste, bioloogilise mitmekesisuse vähenemise, kalandusnõuete ja ülepüügi, reostuse, akvakultuuri arengu, rannalähenemise jne tagajärjel surve all.

Kursuse ülesehitus

Programm tõstab rõhku oskuste omandamisele nii mere- kui ka looduslike teadusuuringute ja juhtimise alal. See eeldab täiskohaga osalemist ja aktiivset osalemist loengutes ja praktilistes harjutustes, merenduskeskuste külastusi, väljasõite ja ekskursioone.

Kursuse programm koosneb neljast osast:
Üldkursused (36 ainepunkti) koos kohustuslike kursustega, mis hõlmavad distsipliine, mida peetakse oluliseks teadmisteks mere- ja silmapiiril asuvatele teadlastele.
Valikainete kursused (21 ainepunkti): sügavuskursused, laienemiskursused, toetuskursused.
Üks suur (24 ainepunkti) valida neljast erialast:
  • Ülemaailmne muutus mõjutab ökoloogiat ja bioloogilist mitmekesisust
  • Kaitsebioloogia ja ökosüsteemi juhtimine
  • Keskkonnamõju ja tervendamine
  • Mere- ja lääneresed geosciences
Magistrikraadiga on 30 ainepunkti ja see koosneb üksikute uurimisprojektidest, mis on seotud ühe uurimisgrupi käimasoleva uurimistööga. Valisite oma suurmooduliga seotud teema.

Kolme kuni nelja nädala praktiline praktika võimaldab üliõpilasel saada töökogemust mere- ja silmapiirkonnas asuvates valdkondades. Lisaks klassidele on välitööd programmi oluliseks osaks.

Karjäärivõimalused

Ookeanid

  • muutumas multidistsiplinaarseks teadlaseks, kes mõtleb ja töötab valdkondades ja erialadel;
  • mängides olulist rolli kvaliteetsetel teaduslikel mere- ja silmapiirkonnas tehtavatel teadusuuringutel;
  • juhtimisalase nõustamise pakkumine ja integreeritud kontseptsioon ja vaade mere- ja lääneriikide süsteemidele;
  • kriitilise mõtlemise, probleemide lahendamise ja teadlaste suhtlemine.

Lisateave: http://www.oceansandlakes.be

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the mo ... Loe edasi

The faculty of Science is very diverse. Researchers within the faculty focus on the study of the smallest and the largest in the universe, the living and non-living matter, seeking knowledge on the most fundamental level or developing high-tech applications. This diversity is reflected in the educational programs of the faculty. Näita vähem