Magistriõpe Master Managementis

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

Lühidalt

Kraad: magistrikraad (M.Sc.)
Taotluse esitamise etapp: 1.4. - 1.6.
Tüüp: järjestikune, piiratud
Õppekohad: 25
Õpingute algus: 1. oktoober
Uuringu ulatus: 120 AP pärast ECTS
Standardne õppeperiood: 4 semestrit
Õppekeel: saksa ja inglise keel
Semestri panus: ca. 353 eurot

Finantsjuhtimine, raamatupidamine, auditeerimine, ettevõtte hindamine - kui olete huvitatud ettevõtte analüütilistest protsessidest jätkusuutlikkuse seisukohast, pakub teile magistrikraadi juhtimises

Sisu ja idee

Programmi iseloomustab inter- ja transdistsiplinaarne juhtimise lähenemisviis. Arvukad sisulised sünergiad finants- ja raamatupidamisvaldkondade, samuti naaberriikide panganduse, auditeerimise vahel

Kõrgelt kvalifitseeritud õppekava täistööajaga õpetajad, samuti tunnustatud finants- ja raamatupidamispraktika õppejõud pakuvad ideaalset kombinatsiooni teadus- ja rakendussuunitlusest. Lisaks teadmistele õpetatakse juhtimist ja sotsiaalseid oskusi õpilaste ettevalmistamiseks juhtimiseks. Siin keskendutakse tööle väikestes gruppides, kus on seminari iseloom.

Interdistsiplinaarsed uuringuelemendid

Uuringu ühendava elemendina täidavad kõik õpilased magistriprogrammi juhtimise

uuringu ülesehitus

Esimesel poolaastal saate lisaks uurimismeetoditele ka sissejuhatuse välisarvestusse (raamatupidamine I) ja ettevõtte finantseerimisele (Corporate Finance). Saate keskenduda pangaspetsiifilisele fookusele (pangandus ja pangandus) või laiendada oma raamatupidamisalaseid teadmisi valikulises moodulis.

Eriti kvalifitseeritud, teadusele orienteeritud õpilastel on juba võimalus õppida doktoritööd esimesest poolaastast. Doktorikraadi saab taotleda paralleelselt magistrikraadiga ja doktorikraadi jaoks varakult osaleda.

Teisel poolaastal viite lõpule õppe-uuringuprojekti rahastamise kohta, rakendades järjekindlalt uurimismeetodeid ja ainepõhist sisu

Kolmandal poolaastal keskendutakse seminaridele konkreetsetele uurimis- ja rakendusküsimustele finantsvaldkonnas

Teise võimalusena on välismaal viibimine võimalik ka kolmandal poolaastal.

Ühest küljest täiendatakse õpinguid suuremahuliste juhtimisuuringutega, mille käigus õpilased laiendavad oma teadmisi juhtimisalaste teadmiste valdkonnas ja teiselt poolt meistritaseme täiendavate uuringute kaudu, mis pakuvad laiapõhjalisi akadeemilisi ja teaduspõhiseid aluseid.

Lõplik semester on ette nähtud magistritöö ettevalmistamiseks. Teid saadab Master Forum, mis annab teile võimaluse kriitiliselt teie enda lähenemist kahtluse alla seada ja intensiivseteks aruteludeks kaasõpilaste ja õpetajatega.

Kord aastas saavad kõik lõpetajad osaleda konkursil parima magistritöö eest . Kolm tööd saavad rahalise tasu.

perspektiivid

Kursus valmistab üliõpilasi ette analüütilise kontseptuaalse, nõuandva ja strateegilise juhtimisfunktsiooni täitmiseks ettevõtete ja teatud asutuste (finantsasutused, raamatupidamis- ja konsultatsioonifirmad) finants- ja raamatupidamisosakondades. Lõpetajad saavad kasutada mitmesuguseid rakendusvaldkondi: erifunktsioonides, näiteks ettevõtte rahastamises, või personali funktsioonides finantsjuhtimise valdkonnas ettevõtte peakorteris. Professionaalselt sarnaseid tegevusi leidub ka kõigis suuremates juhtimisalastes konsultatsioonifirmades ja suurte raamatupidamisettevõtete konsultatsioonialastes valdkondades. Audiitorfirmad leiavad üliõpilastele suurepärased sissepääsuvõimalused erinevatel teenindusliinidel, et hiljem audiitoriks kvalifitseerida.

Lisaks praktilisele rakendamisele on ka lõpetajatele võimalus saada täiendavat teaduslikku kvalifikatsiooni doktorikraadi kaudu metodoloogilise koolituse kaudu.

Rahandus- ja raamatupidamisinstituudi (IFR) professuuridel viiakse läbi arvukalt asjakohaseid magistriprogrammi sisu käsitlevaid uurimisprojekte. Eriti kvalifitseeritud üliõpilastel on võimalus doktoriõppes viia lõpule magistriõppe esimese semestri doktoriõppe moodulid.

Varasemad teadmised ja rakendused

Õppimiseks hea kraadiõppe programmi juhtimine

Leuphana Ülikooli Lüneburgi magistriõppe programmid on järjestikused.

Viimati uuendatud Juuni 2019

Teave kooli kohta

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Loe edasi

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Näita vähem
Lüneburg , Glasgow , Berliin , Maastricht , Valencia , Bridgetown , Fööniks + 6 Rohkem Vähem