Loughboroughi ülikool on pikaajaline rahvusvaheliselt tunnustatud uurimistöö uute materjalide uurimisel ja arendamisel ning meie füüsikateaduste magister annab teile võimaluse töötada selle valdkonna ekspertidega. Meie materjalide füüsika MSc on teadusuuringutele keskendunud terviklik programm, mille eesmärk on varustada teid professionaalse füsiisti täiustatud teoreetiliste ja matemaatiliste oskustega.

Võimalus luua uusi materjale, mis on tugevamad, kergemad või paremad, on edusammude võti kõigis teaduse, tehnoloogia ja inseneritegevuse valdkondades. See tipptasemel kraadiõppe programm annab teile võimaluse uurida meie ekspertidega, uute materjalide füüsikat, nende ettevalmistamist ja iseloomustust ülikoolis, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud oma panuse eest füüsika ja materjalide valdkonnas.

Materjalide füüsika MSc programmi käigus õpid, kuidas töötada kaasaegsete seadmetega, analüüsida oma eksperimentaalseid ja teoreetilisi andmeid ning kasutada kaasaegseid füüsikateadmisi materjalide hindamiseks, uute materjalide omaduste uurimiseks ja arendada välja täiustatud teoreetilised ja kvantitatiivsed oskused, mida tööandjad on väga nõudnud.

Materjalide füüsika magistriõpe sisaldab kombinatsiooni juhendatud uurimistööst, teadustöö oskuste arendamisest ja õpetatavast materjalist, mille eesmärk on anda teile oskusi, mis on vajalikud, et mõjutada mitmesuguseid tööstusharusid, mille edukust juhivad uute materjalide väljatöötamine või jätkata oma akadeemilist uurimistööd.

Loughboroughi katserajatiste hulka kuuluvad impulss-laserjaotus, aatomjõu mikroskoopia, Ramani hajumine ja röntgendifraktsioon. Osakondade observatooriumil on 16-tolline ekvatoriaal-paigaldatud Meade teleskoop ja muud astronoomilised seadmed.

Mis muudab selle programmi erinevaks?

 • Teadustöö keskendunud
 • Tarnitakse rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide poolt
 • Lai valik eksperimentaalseid rajatisi

Kes peaks seda programmi uurima?

Meie füüsika materjalid MSc on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada edasi arenenud oskusi järgmistes valdkondades: probleemide lahendamine; eksperimentaalsed, matemaatilised või arvutustehnika; teadusliku aruande kirjutamise ja esitus oskused; teaduslikust kirjandusest teabe saamine ja mõistmine; andmete kogumine ja analüüs või teoreetiliste mudelite väljatöötamine.

Riiki sisenemise nõuded

Õppetöö (2: 2 või kõrgem) või samaväärne teaduse või inseneri välismaalane kvalifikatsioon või asjakohane töökogemus.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad Loughborough ülikooli vastuvõtmiseks peavad olema omandanud inglise keele oskuse, enne kui nad saavad õppida ükskõik millise kursuse või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte.

IELTS: 6.5, minimaalne punktisumma kõigis elementides on 6,0.

Mida sa õpid

Meie füüsikateaduse magistriõppe moodulite eesmärk on anda teile võimalus rakendada oma põhjalikke teadmisi põhiprintsiipide põhjal konkreetse ja üksikasjaliku probleemi lahendamiseks, mis on seotud praeguse uurimistöö valdkonnaga.

Moodulid

Materjalide füüsika MSc hõlmab mitmesuguseid teemasid; et anda sulle degusteerija, mida oleme laiendanud mõnede selle programmiga seotud põhikomponentide ja konkreetsete hindamismeetoditega, mis on seotud iga mooduliga.

Kohustuslikud moodulid

 • Matemaatilised meetodid interdistsiplinaarsete teaduste jaoks - 15 ainepunkti
 • Ülikõrgukus ja nanoscience - 15 ainepunkti
 • Tahkefüüsika iseloomustusmeetodid - 15 ainepunkti
 • Uurimismeetodid füüsikas - 15 ainepunkti
 • Uurimisprojekt - 90 ainepunkti

Valikulised moodulid

 • Polümeeride omadused - 15 ainepunkti
 • Polymer Science - 15 ainepunkti
 • Täiustatud iseloomustusmeetodid - 15 ainepunkti
 • Täiustatud materjalide ja protsesside simulatsioon - 15 ainepunkti
 • Materjalide modelleerimine - 15 ainepunkti

Tulevased karjäärivõimalused

Materjalide füüsika MSc programmi eesmärk on varustada teid võtmeoskuste vajadustega tööhõiveks tööstuses, avalikus teenistuses või akadeemilises uuringus. Füüsikaõppe lõpetajad on kõrgelt hinnatud ja töötavad erinevates tööstusharudes ja rollides.

Meie lõpetajatest valitud tööandjad on Kaitseministeerium, DSTL, BAE Systems, BP, Rolls-Royce ja Intelligent Energy, sellistes rollides nagu Business Analyst, Physicist, Technical Manager ja Financial Trader. Teised õpilased on õppinud doktoriõppes.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 6 kursust Loughborough Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,500 EUR
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased. Rahvusvahelised tasud: 21 000 naela
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi