Magistriõpe Materjalide Ja Tehnika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Külastage Rutgers Globali, et saada teada, kuidas Rutgers toetab oma rahvusvahelisi tudengeid koronaviiruse kriisi ajal.

Rutgersi ülikooli tehnikakool on valmis pakkuma oma magistrantidele kaugõpet ja hübriidõpet 2020. aasta sügissemestriks. Rutgers Engineering pakub ka kraadiõppuritele erakordseid õpikogemusi. Meie õppejõud said möödunud kevadsemestril edukalt üle kaugõppele ja nad on võrgus õpetamise jätkamiseks hästi varustatud. Professorid on kasutada online-side süsteemid nagu Canvas , BigBlueButton ja Playposit tegeleda klasside praktiliselt.

Insenerijuhtide edendamine

Rutgers School of Engineering pakub üliõpilastele tugevat tehnilist tausta ja valmistab neid ette juhtivate karjääri jaoks põnevatel ja väljakutsetel kutsealadel. Nii meie õpetus kui ka teadus on kindlalt juurdunud teaduspõhimõtetesse, lisades samal ajal teadmised tänapäeva probleemidest.

  • Magistrikraad (MS)

114780_1.jpg

Kuigi Rutgers'i materjaliteaduste ja -tehnoloogia osakond pakub kõrgharidust kõikides valdkondades ja materjalide klassides, on programm eriti tugev materjalide kirjeldamisel ja materjalide sünteesil. Õpilased töötavad tipptasemel valdkondades, nagu nanotehnoloogia, energiasalvestus, biomeditsiiniline diagnostika ja terapeutika, plasmonoomid, klaas ja struktuurne keraamika, polümeeride ringlussevõtt ja säästvad materjalid.

Meie lõpetaja teaduskond ulatub arvukate osakondade ja koolide Rutgers, mis peegeldab interdistsiplinaarset materjali uurimist. Õpilased ja õppejõud teevad uuringuid laborites, mis on täielikult varustatud materjalide iseloomustamiseks ja sünteesiks vajalike spetsiaalsete instrumentidega.

Kui põhilõpetaja õppekavas keskendutakse materjalide võtmeteemadele, alates termodünaamikast ja kineetikast kuni tahkise teooria ja mehaaniliste omadusteni, saavad üliõpilased oma õpingud ümardada valikuga materjalide kirjeldamise valikainetest ja materjalide arenenud tehnoloogilistest rakendustest.

Kraadi valikud

Õppekava üliõpilastel on magistrikraadi saamiseks kaks võimalust: 30-kraadine teadus- / doktorikraad või 30-kraadine õpetatav / mitte-doktorikraad. Täistööajaga üliõpilased võivad tavaliselt lõpetada teadustöö MS kahe aasta jooksul, samas kui õpetatud liikmesriik on lõpetatud ühe kuni kahe aasta jooksul, sõltuvalt kursuste arvust, mida üliõpilane võtab iga semestri jooksul. Kuigi enamik õpilasi täidab oma kraadi täistööajaga, võivad osalise tööajaga õppivad üliõpilased - sealhulgas töötavad spetsialistid - oma kraadide teenimiseks võtta rohkem kui kaks aastat.

MS (doktoritöö): 30 ainepunkti

Programmi nõutud 30 krediiti on kursuste põhitehnoloogia valdkondades andmete analüüs, otsuste tegemine ja planeerimine, pluss valikained. Õpilased peavad kirjutama ISE teemalise uuringuaruande, mille nad esitavad avalikul seminaril.

MS (väitekirja, mitte-doktoritöö): 30 kursuse krediiti

Programmi nõuded hõlmavad vähemalt 30 ainepunkti, sealhulgas 24 ainepunkti kursustööd ja 6-kraadist väitekirja ja suulist kaitset (väitekirja) või 6 täiendavat ainepunkti kursuse või projekti töö ja kirjutamisnõude kohta (mitte-doktoritöö).

114781_2.jpg

Miks Rutgers School of Engineering kõrgkoolis?

Rutgers School of Engineering magistrikraadi programmid on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud oma teadmiste edasiarendamisest konkreetses inseneriteaduses tööstuse ja teaduse edendamiseks. Pakume üheksa kraadi programme seitsme inseneriosakonna kaudu koos ülemaailmse pühendumusega kõrgtehnoloogilistele teadusuuringutele ja stipendiumile.

Põhialuste õppekava on täiendatud valikainetega, mis võimaldavad üliõpilastel keskenduda valdkondadele, mis on otseselt seotud teadusuuringute esirinnas olevate uuendustega. Üliõpilased, kes on lõpetanud kõrghariduse Rutgers'ist, on hästi võimelised karjääri teostama mitmesugustes tööstus- ja ärivaldkondades ning jätkama kõrghariduse omandamist.

Meie kool tagab ranged akadeemilised standardid, soodustab interdistsiplinaarset koostööd kõrgkoolide õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning jälgib uuenduslikke professionaalse arengu algatusi, mis valmistavad magistriõppe üliõpilasi ette nii akadeemilistes kui mitteakadeemilistes karjäärides.

Miks Rutgers?

  • Väga interdistsiplinaarne, integreeritud lähenemisviis haridusele ja kraadiõppele.
  • Dünaamiline ja mitmekesine kogukond.
  • Piirkondlikult asub New Yorgi, Washingtoni DC, Philadelphia ja Bostoni lähedal.
  • Tihedad sidemed ja lähedus juhtivate tööstustega.
  • Saadaval on taskukohane õppemaks ning mitmed stipendiumid ja stipendiumid.
  • Rutgers Global pakub viisade ja dokumentide tagamisel täielikku tuge.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Loe edasi

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Näita vähem
Piscataway alevik