Magistriõpe Materjalide Ja Tehnika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus


Materjalide teadlased uurivad, kuidas materjali ajalugu mõjutab selle struktuuri ja omadusi, edendades arusaamist metallurgias, tahkefaasi füüsikas ja biomaterjalides sisalduvates uurimisvaldkondades.

Tuftsi teaduskonna tugevus on pehmetes, struktuurilistes, elektroonilistes, arvutuslikes ja nanomaterjalides. Alates ravimite kohaletoimetamisest pooljuhtidele nano-toega veepuhastuse membraanidesse, Tuftsi materjaliteaduses ja insener-tehnoloogias pakuvad kraadiõppe üliõpilastele mitmesuguseid võimalusi õppida ja arendada materjale, mis muudavad maailma.

Materjaliteaduse ja inseneri MS programm

Materjaliteaduse ja -tehnoloogia magistrikraad on interdistsiplinaarne programm, kus üliõpilased tegelevad erinevate osakondade klassidega, et saavutada valdkonna meisterlikkust.

Tufts Interdistsiplinaarne Advanced Materials (TIAMAT) keskus

Tufti interdistsiplinaarsete täiustatud ainete (TIAMAT) keskus ühendab rohkem kui nelja tosina Tuftsi õppejõud, kelle tehnilised huvid hõlmavad materjaliteadust. Nad on pärit üheksa osakondade kogu Engineering ja kunstide koolides

Keskuse missiooniks on ühendada materjalide teaduskond Tuftsis ühisel eesmärgil: 1) Tuftsile rahvusvahelise tunnustuse saamine tipptasemel materjalide uurimiseks ja hariduseks; 2) õpetage järgmise põlvkonna materjalide teadlaste programmi, mis kasvatab tipptaset; 3) Luua uudsed ja väga uuenduslikud uuringud, mis edendavad materjalide baas- ja rakenduslikke teadmisi.

Materjalide teadus on loomulikult interdistsiplinaarne valdkond, mille võlg on päritolu valgustusajastusele, kui teadlased hakkasid metallurgia ja mineraloogia uurimisel kasutama keemilisi, füüsikateadusi ja insenertehnilisi analüütilise mõtlemise tööriistu. Tänapäeva ajastul on materiaalsete teadlaste ja inseneride õppeainete peamised teemad laienenud, hõlmates meie praeguse tehnoloogilise baasi materjalid - pooljuhid, nanotehnoloogia ja bioimaterjalid - ning ka tuleviku materjalid.

Viimastel aastatel on märkimisväärne kasv ja põnevus paljudes materjaliteaduse valdkondades, millest kõik on juba esindatud Tuftsi poolt läbi viidud uuringutega. Need valdkonnad on järgmised:

 • Nanomaterjalid: Materjalide uurimine, milles ühine kirjeldav ühik suurus on 1-100 nm. Nanomeetriliste mõõtmetega materjalidel on tavaliselt ainulaadsed mehhaanilised, katalüütilised ja elektrooptilised omadused. Selle teema mitmesugused aspektid on keskuse teadlastele huvipakkuvad. Rakendused erinevad nano-toega membraanidest vee töötlemiseks nanoosakeste jaoks uutesse elektroonilistesse seadmetesse.
 • Pehmed materjalid ja biomaterjalid: see ala hõlmab mistahes lahtiselt materjali, konstrukti või pinda, mis interakteerib bioloogilist süsteemi või koosneb sellest. Kuigi see väli on noor, on see näinud plahvatuslikku kasvu ja hõlmab kattumist meditsiini, koetehnoloogia, bioloogia ja keemiaga. Tänapäeval kasutatakse biomaterjale ravimi tarnimiseks, operatsiooniks ja hambaravis kasutamiseks.
 • Foton- ja elektromagnetilised materjalid. Nende kategooriate arhetüüpiline näide on pooljuhid, mis toetavad kõiki meie tänapäevaseid elektroonilisi ja valguse neelavaid / kiirgavaid seadmeid. Sellel väljal on füüsika ja elektrotehnika tugev kattumine ning see hõlmab selliseid teemasid nagu ülijuhid, spintronics, metamaterjalid ja topoloogilised isolaatorid. Täiendavate fluorestsentsmaterjalide valdkonnas on veelgi keeruline märgistada ja jälgida eelkõige biomeditsiinilistes rakendustes.
 • Arvutustehnika materjalide teadus: viimastel aastakümnetel on arvutusvõimsuse suurt edenemist muutunud võimalikult keerukate materjalide süsteemide simuleerimine. See võimaldab materjalide modelleerimist kogu pikkuses, kasutades selliseid meetodeid nagu kineetiline Monte Carlo, tiheduse funktsionaalne teooria ja molekulaarne dünaamika.

TIAMAT püüab ereda noore meelt, et meiega ühineda meie MS ja Joint-Ph.D. programme ja aitama meid võtta juhtpositsiooni materjalide uurimise järgmise peatüki koostamisel.

Taotlus

Kandidaadid kraadiõppe programmi eeldatavasti on kraad bakalaureuse või magistriõppe tasemel inseneri- või põhi- / rakendus / terviseteadused. Õpilased, kes ei vasta kõikidele nõuetele, võidakse programmisse lubada, kuni nõuete täitmiseks vajalikud kursused on edukalt lõpetatud.

Ühise materjaliteaduse ja inseneriteaduse doktorikraadiga on seotud kuus osakonda. programm: biomeditsiinitehnika, keemia- ja biotehnoloogia, tsiviil- ja keskkonnatehnika, arvutiteadus, elektri- ja arvutitehnoloogia ning masinaehitus. Õpilased taotlevad ja osalevad ühises materjaliteaduses ja inseneriteaduses Ph.D. programmi kaudu üks neist osakondadest kas tulevase kraadiõppe üliõpilase või praeguse kraadiõppurina pärast seda, kui üks osakond on need heaks kiitnud (nt pärast seda, kui nad on juba alustanud oma doktorikraadi).

Materjaliteaduse ja inseneriteaduste doktorikraad ei ole eraldi. programmi. Valige materjaliteaduse ja insenerikraadiga (nt biomeditsiinitehnika: materjaliteadus ja tehnika (Ph.D.)) koduosakond. Programmi juhataja teeb koostööd koduse osakonna vastuvõtu eest vastutava teaduskonnaga, et teha kindlaks taotleja abikõlblikkus. Direktor esitab kandidaadid juhtkomiteele, kes hääletab vastuvõtu üle. Pange tähele, et see protsess ei ole vastuolus õpilase koduosakonna vastuvõtuprotsessiga (või kriteeriumidega); Materjaliteadusesse ja inseneriteadusesse võib lubada ainult õpilasi, kes vastavad koduse osakonna vastuvõtukriteeriumidele. programmi.

Tegevuses olevad Tufts doktorandid ülikoolide üksustes võivad saata programmi direktorile mitteametliku avalduse materjalide ja tehnikaalase doktoriõppe vastuvõtuks Ph.D. programm. Nagu tulevaste kraadiõppurite jaoks, pakub direktor ka kandidaatidele, kes vastavad materiaalteaduste ja -tehnoloogiaprogrammi eeltingimustele, juhtkomiteele, kes seejärel kinnitab sisseastumise.

Taotlemise nõuded

 • Taotluse tasu
 • CV / CV jätkamine
 • Isikliku avalduse
 • Ametlikud GRE skoorid
  • GRE pole nõutav praeguste kursuste bakalaureuseõpilastele, kes taotlevad MS kraadiõppe programmi
  • GRE-skoori võidakse loobuda osalise tööajaga üliõpilastele, kellel on viieaastane tööstusharu kogemus ja kes on USA kodanikud või alalised elanikud.
 • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
 • Ärakirjad
 • Soovituse kolm soovitust
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university ... Loe edasi

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university with the strengths of a top-ranked liberal arts college. Näita vähem