Magistriõpe Mehaanikateaduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Magister mehaanika kunstlike ja looduslike inseneriprotsesside ja õppida suunama toote idee turule turul Mehhaaniline ehitus magistrikraad Engineering College. Hankige põhjalikumad arusaamad insenerikontseptsioonidest mehaanikast alternatiivse ja taastuvenergiani materjalitehnikani. Samuti saate välja töötada tööoskused masinaehituses kasutatavate materjalide ja tehnoloogia kohta.

Masinaehituse osakond on väike, pakkudes teile kontsentreeritud magistriprogrammi intiimses keskkonnas, mis soodustab suhtlemist teaduskonnaga, kellel on teadmisi biomeditsiinitehnika, materjaliteaduse ja tehnika, mehaanika, robootika ja muudes valdkondades. Tehke tihedat koostööd teaduskonna nõustajaga, kes aitab teil õpingute kursust kavandada, et saavutada oma akadeemilised ja ametialased eesmärgid. Lõpetate ka professionaalse ettevalmistuse ja juhtimisoskused, et turul turul konkurentsivõimelisemaks muuta ja oma karjääri järgmisele tasemele viia.

121064_180917_TempleEngineering-742.jpg

Masinaehituse magistrikraad on suunatud selle ala bakalaureuse kraadi omandanud üliõpilastele, kes soovivad teha karjääri tööstusliku uurimistöö ja arendustegevuse alal.

Krediidinõuetele

Masinaehituse MS nõuab vähemalt 30 krediiditundi.

Klassid ja õppekava

Paindlik programm võimaldab teil valida, kas õppida osaliselt või täistööajaga. Töötavate spetsialistide ajakavade koostamiseks pakutakse kursusi õhtul.

Valige oma kraadi kinnitamine lõputöö, projekti või edasijõudnute kursuste abil.

Valite ühe kolmest paladest.

Thesis

  • 24 ainepunkti kursuse töö eest
  • lõputöö kuus ainepunkti

Projekt

  • 27 ainepunkti didaktilist kursustööd
  • kolm ainepunkti projektitööd

Kursuse töö

  • 30 ainepunkti didaktilist kursustööd

Õpilaste mitmekesisus

Insenerikolledž kajastab mitmekesisust, mis on alati olnud templi elu tunnus. Kõigi 50 osariigi, 129 riigi õpilaste ja igasuguse kultuuritaustaga õpilastel on Templi klassiruumid rikastatud lugematute vaatenurkadega, pakkudes õpilastele ülemaailmset vaatenurka distsipliinide ja valdkondade lõikes ning tugevdades sidemeid, mis soodustavad õpilaste edukust.

Kogukonnana on templi ühine vastutus parandada kõigi templikogukonna liikmete elukvaliteeti, pakkudes turvalist, toetavat ja tervitatavat keskkonda, kus õppida, töötada ja kasvada.

121065_180917_TempleEngineering-723.jpg

Õppemaksud

Kooskõlas templi pühendumisega juurdepääsule ja taskukohasusele pakub see mehaanikatehnoloogia magistrikraad konkurentsivõimelist õppetaset, millel on mitmeid rahalise toetuse võimalusi.

Õppemaksumäärad kehtestab ülikool igal aastal ja neid mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas programmi kraad (bakalaureuse või magistriõppe tase), kursuste koormus (täistööajaga või osalise tööajaga), osariigis või väljaspool riiki residentuur ja palju muud. Need õppekulud kehtivad õppeaastal 2018–2019.

Pennsylvania elanik: 1 135,00 dollarit krediidi kohta

Riigist väljaspool: 1490,00 dollarit krediidi kohta

Meie nõustajad

Teaduskonna nõustaja juhendab teid õppekavas navigeerimisel ja akadeemiliste ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks sobivate kursuste valimisel. Ka kraadiõppuri nõustaja on teile abiks sõiduplaani, poliitikate ja protseduuride korraldamisel, et tagada sujuv läbimine programmis.

Sissepääsu teave

Peate avalduse täitma veebis. Taotlustasu on 60 dollarit.

Kandideerimiseks peaks teil olema bakalaureusekraad inseneriteaduses ja 3,0 GPA või kõrgem.

Võib kaaluda õpilasi, kellel on kraadi teistel seotud erialadel, kuid võib-olla tuleb enne kandideerimist läbi viia ettevalmistavad kursused. Osakond tuvastab individuaalsete eelduste eelduse kursuste järele.

RAKENDAMISNÕUDED

  • Viited: vajate kolme soovituskirja. E-postiga saatmisel peaksid need pärinema otse teie kirjutaja isiklikust e-posti aadressist.
  • Eesmärkide kirjeldus: kirjeldage ühel kuni kahel lehel oma asjakohaseid tehnilisi kogemusi ja karjääri eesmärke.
  • GRE tulemus: GRE tuleb võtta 5 aasta jooksul taotluse esitamisest. Võistlevate kandidaatide punktisummad peaksid olema igas jaotises vähemalt 50. protsentiili. Teie ametlikud hinded tuleks saata otse haridusliku testimise agentuurist. Templi institutsionaalne kood on 2906.
  • Praegune erialane kokkuvõte
  • Ärakirjad: Ametlikud ärakirjad tuleb saata otse asutusest.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... Loe edasi

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. Näita vähem