Kursuse kirjeldus

Molekulaarbioloogia magistrikraad on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureuseõpe molekulaarbioloogias või sarnases kraadis. Selle magistrikraadi eesmärk on kujundada molekulaarbioloogid, kellel on head teoreetilised teadmised ja praktilised teadmised tööprotsessides, instrumentaalsetes toimingutes ja analüütilistes meetodites, mis on seotud andmete kogumise ja analüüsimisega. Õppekursus annab teadusliku uurimisprotsessi põhjaliku käsu, andes lõpetajatele pädevuse iseseisvalt töötada ja võtta endale projekti korraldamise ja vastutuse.

Esimese aasta jooksul koosneb õppekava põhikursustest, mis moodustavad moodsa molekulaarbioloogia põhjalikuks mõistmiseks vajalikud kultuurilised elemendid. Teisel aastal on umbes kaks kolmandikku üliõpilaste tegevusest pühendatud eksperimentaalse väitekirja ettevalmistamisele, millega kaasneb eksperimentaalne töö laboris. See kogemus annab olulise kultuurilise ressursi, võime osaleda kriitilises analüüsis ja võime võtta vastutust teadusprojektide eest.

Kursuse ülesehitus

Esimene aasta: rakubioloogia (9 CFU), biokeemia (8 CFU), rakenduslik statistika (6 CFU), taime molekulaarne ja rakuline bioloogia (9 CFU), molekulaarse arengu bioloogia (8 CFU), genoomika (9 CFU), neurobioloogia (10 CFU).

Teine aasta: molekulaarne geneetika (6 CFU), struktuurne biokeemia ja biofüüsika (8 CFU), valikained (8 CFU)

Karjäärivõimalused

Molekulaarbioloogia magistrikraad kvalifitseerub teadusuuringute läbiviimiseks farmaatsia-, agrotööstus- ja biotehnoloogiasektoris avalik-õiguslikes või eraorganisatsioonides. Magistriõpe lõpetaja võib töötada professionaalses projektitegevuses või avaliku halduse nõustamises, inimeste tervise või hügieeni jaotustes.
Pärast erialase praktika eksami sooritamist võib molekulaarbioloogia magistri lõpetaja registreeruda bioloogide ametiregistrisse (A osa), mis annab õiguse bioloogile.

Riiki sisenemise nõuded

Kursusele vastuvõtmiseks on vajalik põhiteadmised järgmistest erialadest: olulised teemad nagu matemaatika, füüsika, infotehnoloogia, lähenemine bioinformaatiale; teadusharusid, mis annavad teadmisi loomade ja taimede maailma korraldamise ja ökoloogia põhimõtete kohta; pärilikkuse, reproduktsiooni ja arengu mehhanismide funktsionaalsed rakulised ja molekulaarsed aspektid.

Neid teadmisi tõestatakse järgmiste saavutuste kaudu:

 1. 70 ECTS järgmistes valdkondades (SSD):
  1. valdkond (matemaatika, füüsika, infotehnoloogia, keemiavaldkonnad): vähemalt 18 ECTS valdkondades: FIS / 01-08, INF / 01, MAT / 01-09, CHIM / 02, CHIM / 03, CHIM / 06
  Piirkond 2 (botaaniline, zooloogiline, ökoloogiline ala): vähemalt 12 ECTS valdkondades: BIO / 01, BIO / 05, BIO / 06, BIO / 07
  3. piirkond (biomolekulaarsed piirkonnad): vähemalt 34 ECTS valdkondades: BIO / 04, BIO / 10, BIO / 11, BIO / 18, BIO / 19
  4. piirkond (füsioloogilised, biomeditsiinilised alad): vähemalt 6 ECTS valdkondades: BIO / 09, MED / 42
 2. Kraadi klassifikatsioon vastab vähemalt 85/110-le
 3. B2-tase inglise keeles (lugemine ja kuulamine).

Väliskraadiga kandidaatide jaoks kontrollib akadeemilisi nõudeid vastuvõtukomisjon.

Juhul, kui ei oleks võimalik otseselt hinnata kraadi liigitamise astme või samaväärsuse Itaalia süsteemiga ja seda, kas nõuded on täidetud, hindab vastuvõtukomitee taotleja üldisi akadeemilisi andmeid.

Protsessi lõpus otsustab komitee, kas kandidaat vastab õppekava nõuetele ja kas tal on piisav haridus; välismaal elavate kolmandate riikide kandidaatide jaoks koostatakse edetabelite nimekiri ainult juhul, kui taotlejate arv ületab olemasolevate kohtade arvu.

Keelenõuded

Inglise keel: B2 tasand

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 18 kursust University of Padovais »

Viimati uuendatud Märts 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,600 EUR
Tasud ay 2018/19 eest. Tasusid saab märkimisväärselt loobuda teie „Ekvivalentse majandusliku seisundi indeksi - ISEE” alusel.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date