Magistriõpe Muusika Õpetamises (Los Angeles)

Üldine

Programmi kirjeldus

Longy oli esimene konservatoorium, mis pakkus El Sistema õppeprogrammidesse integreeritud üheaastase akrediteeritud kraadi, mis muudab intensiivse muusikaõppe abil alaealiste kogukondade laste elu. Programm on avatud inspireeritud artistidele, kellel on igasugune muusikaline taust - klassikaline, pop, maailm, folk, džäss, instrumentaal, vokaal, dirigeerimine ja palju muud.

MAT pakub ainulaadset ja võimsat kraadiõppe tulemuslikkuse, pedagoogika ja sotsiaalse õigluse alal. Üliõpilastel on juurdepääs MATi õppejõududele, sealhulgas Los Angelese silmapaistvad muusikud ja juhtivad teadlased muusika ja hariduse alal. MATi lõpetajad saavad oma esialgse õpetamislitsentsi Californias ja saavad kasu riiklikus koolis õpetamisest.

Intiimklassi suurusega 12-15 pakub Longy isiklikku õpikeskkonda, mis soodustab innovatsiooni ja võimaldab individuaalsemat tähelepanu. MAT-i lõpetajatele antakse California ühe õppeaine K-12 muusikaõppe mandaat.

141483_LongySchoolofMusic24.jpg

Suuremad piirkonnad

  • Messing
  • Koostis
  • Juhendamine
  • Jazz / maailm / folk
  • Löökpillid
  • Klaver
  • Keeled
  • Vokaaltugevus
  • Puutuled.

Tase: lõpetaja
Kestus: 1 aasta

Taotlemise nõuded

Lõpetage rakenduste pärast stressamine . Proovige meie takistusteta protsessi:

Kandideerimine on tasuta. Igaüks väärib võimalust oma unistuste elluviimiseks.
Kuulamisnõuded puuduvad. Esitage muusikat, mis esindab teie artistlikkust kõige paremini, ja tehke seda riietes, mis panevad teid end võitmatuna tundma.
Valige oma ajaskaala. Lisasime varajase tegevuse võimaluse!
Ajakava koos meiega. E-post, kõne, suum, WhatsApp. Oleme siin teie jaoks.

Kõik taotlejad peavad olema saanud bakalaureusekraadi akrediteeritud asutuses, millel on muusika või muusikaharidus. Arvestame ka kandidaate, kes on saanud bakalaureuse kraadi muus distsipliinis, keskendudes muusikale. Õpilased peavad olema enne MAT-i läbinud muusikateooria ja muusikaajaloo põhikursused.

Teie kuulamisportfell võib sisaldada muid meediume sekundaarsete instrumentide kohta ja / või näiteid õpetamise taustast. Soovime teie kohta rohkem teada saada kui kunstnikust ja koolitajast.

Kursuse peamised sündmused

Kirjutamine ja mõtlemine: MAT-i õpilased kogunevad nädala pikkuseks intensiivseks sissejuhatavaks kursuseks, mille eeskujuks on Bardi allkirja kirjutamise ja mõtlemise töötuba. Siin uurivad nad põhilisi uskumusi ja oletusi muusika ja hariduse kohta ning hakkavad arendama MAT-i lahutamatu kogukonnatunnet.

Põhikursused: MAT-i üliõpilased peavad läbima neli kraadiõpet muusika alal ja neli kraadiõppe kursust. Need kursused on temaatiliselt kavandatud vastama olulistele küsimustele õpetamise ja õppimise kohta ning on kujundatud praktikapõhiste uuringute abil.

Õpetamislabor: MAT-i üliõpilased, kaasatud õppejõudude ja väliskülaliste poolt, kogunevad iganädalasteks sessioonideks, kus uuritakse nende põhikursustel kokku puutunud kontseptsioonide ja ideede praktilisi rakendusi.

Praktikumi õpetamine: praktikantidena õpetades kavandavad ja õpetavad MAT-õpilased klasse, hindavad õpilaste mõistmist ja muudavad praktikaid õpilaste vajadustega kohanemiseks. MAT-i õpilased õpetavad kooli klassiruumides, kogukonna muusikakeskustes ja El Sistema inspireeritud tuumades.

Eratunnid: MAT-i õppinud õpilased võtavad koos Los Angelese Filharmoonia liikmete ja teiste Los Angeleses asuvate professionaalsete muusikutega eratunde oma peamistest pillidest, häälest, kompositsioonist või dirigeerimisest.

Uurimisprojektid: MAT-i tudengid teevad tihedat koostööd õppejõudude mentoritega kahe lõpliku uurimisprojekti ettevalmistamiseks: nii tulemuspõhine esitlus kui ka teaduslik küsitlus, mis keskendub õppetööle ja klassiruumis õppimisele.

Viimati uuendatud okt 2020

Teave kooli kohta

The world needs music now more than ever. At Longy, we prepare students to become exceptional musicians who can engage new audiences inside and outside the concert hall, who can teach anyone, anywhere ... Loe edasi

The world needs music now more than ever. At Longy, we prepare students to become exceptional musicians who can engage new audiences inside and outside the concert hall, who can teach anyone, anywhere, and who can use their artistry to change lives in communities around the world. Join us, and become the musician the world needs you to be. Näita vähem
Cambridge , Los Angeles + 1 Rohkem Vähem