Magistriõpe Põllumajanduse ja Toidu Andmehaldus

Üldine

Programmi kirjeldus

Pange tähele, et seda programmi õpetatakse inglise keeles

Magistriõpe "Põllumajanduse ja toiduga seotud andmete haldamine" on tipptasemel tehnoloogia, põllumajanduse ja toiduainetööstuse liides.

Uuringuteemad hõlmavad ühendatud seadmetes andmete töötlemist, nagu dronid, satelliidid, tahvelarvutid ja nutitelefonid, andmed konkreetse valdkonna sidusrühmade käitumise kohta ning suurte andmete haldamine ja analüüsimine otsuste tegemiseks.

Levinud arvamuse kohaselt on suurandmetel 2020. aastaks ettevõtetele revolutsiooniline mõju juhtimise, teadus- ja arendustegevuse ning turunduse osas. Digitaaltehnoloogia kiire areng toob kaasa uute lähenemisviiside väljatöötamise põllumajandusele, mis nõuavad uusi oskusi. Magistriõpe eesmärk on koolitada põllumajanduse andmeteadlasi.

Meie kursus toetab mitmeid akadeemilisi ja tööstuspartnereid, sealhulgas Pulawy (Poola), ISAGRI, Cap Seine, Coop de France, Defisol, INVENTIV IT, Agro EDI Europe, TheGreenData, Mullateaduste ja Taimekasvatuse Instituut (IUNG) ja F4F.

Eesmärgid

Magistriõpe, kus keskendutakse innovatsioonile ja andmeteadusele põllumajanduses

  • Inglise keeles interdistsiplinaarne õpe: põllumajandus, suured andmed, kaardistamine, andmekaevandamine, arvutus, masinad, projektijuhtimine, sotsioloogia jne
  • Töökohad keskenduvad uutele tehnoloogiatele.
  • Innovatsioon professionaalide juhitud projektiga.
  • Professionaalide ja teadlaste ekspertjärelevalve.

Oskused

  • Keskendutakse suuremahulise andmetöötluse alal, mis on võtmeteguriks ettevõtte tegevuse ja kasvu jaoks.
  • Loomulikult keskendutakse põllumajandus- ja toiduainetööstusele üldiselt kasutatavate IT- ja statistikatehnikate, andmekaevandamise ja masinloetuse omandamisele, pöörates erilist tähelepanu täpsusele põllumajanduses.
  • Hea statistikaoskuste ja -programmide keeleoskuse arendamine on tõeline jõud õppuritele, kes on huvitatud uurimis- ja arendustegevusest taimede toitumise, taimede ja loomade epidemioloogia valdkonnas.

Pikendatud tähtaeg: - kandideerige 15. septembrini ja alustage veebis oktoobris.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the envir ... Loe edasi

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the environment. Student intake is selective. Academic programmes are research-informed to support the curriculum of the great range of scientific disciplines taught at the school. Näita vähem
Beauvais , Mont-Saint-Aignan , Pariis , Rennes + 3 Rohkem Vähem