Magistriõpe "Polümeeri ja komposiittoodete täiustamine"

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe "Polümeeri ja komposiittoodete täiustamine"

Programmis „Polümeeri ja komposiittoodete täiustamine”, mis on ainulaadne kogu maailmas, omandate süstemaatiliselt tehnilisi teadmisi ja arendate oma isiklikke oskusi. Te saate täielikult kvalifitseeritud ja hästi ettevalmistatud, et kohaneda erinevate nõudmistega, millega sa oma tulevases karjääris kokku puutute.

Loengud, seminarid, praktikad ja ekskursioonid annavad teile tugevad teadmised tehnilistest protsessidest, arenenud teadustest ja ka majanduslikest aspektidest. Mõned ülesanded saab lahendada meeskonnatöö abil, tehes koostööd oma kaasõpilastega.

See magistriõppekava hõlmab kolme semestrit ja seda saab alustada kaks korda aastas - talvisel poolaastal ja suvepäeval. Kokku tuleb koguda 90 ainepunkti. Lisaks seitsme semestri bakalaureuseõppekavast saadud 210 ainepunkti saab kokku kokku 300 punkti, mis omakorda kvalifitseerub magistrikursuse lõpetajaks doktorikraadile. programmid.

Bakalaureuseõppe lõpetanud, kes on saavutanud ainult 180 punkti kuue semestri õppekursusest, saavad täiendavate moodulite abil veel 30 punkti.

Te saate oma õpinguid oma vajadustele ja eelistustele vastavusse viia, valides kahe spetsialiseerumise suuna vahel:

  • Engineering
  • Teadusuuringud

"Engineering" - suuna puhul tuleb lisaks kuuele kohustuslikule moodulile valida kuus valikmoodulit.

Suunistes "Teadus" peate tegema uurimistöö, kus saate määratleda oma uurimisteema. Lisaks peate valima lisaks kuule kohustuslikule moodulile kaks valikmoodulit.

Pärast kolmanda semestri magistritöö lõpetamist saate kraadi “Magistriõpe”, mis võimaldab teil minna Ph.D. programmi.

Vastuvõtutingimused

  1. Kolmeaastane bakalaureusekraad või inseneri- või loodusteaduste diplom või samaväärne kvalifikatsioon (210 Euroopa ainepunktide ülekandesüsteemi -ECTS-, 180 ECTS puhul on võimalik värav). Kraadi lõplik hinne peaks olema keskmisest kõrgem („2,5” või parem vastavalt Saksa süsteemile).
  2. Kui inglise keel ei ole emakeel: piisav inglise keele oskus, mida kinnitab TOEFL (min. Skoor 87 punkti) TOEIC (min. Skoor 785 punkti), IELTS (min 5.0) või samaväärne.
  3. Kui saksa keel ei ole emakeel: Saksa keeleoskuse tõend (taotluse B1 jaoks).

Mooduli ülevaade

Kohustuslikud moodulid

SWS = Semesterwochenstunden (tunnid nädalas)

Selgitused ja aadressid

RPCP-viis

See magistriprogramm on täielikult inglise keeles. Kõik loengud (välja arvatud üks valikainete moodul) toimuvad inglise keeles. Programm koosneb neljast erinevast moodulirühmast:

  1. Üldpõhimõtted - tehnika
  2. Inseneri spetsialiseerumine
  3. Teadusuuringute spetsialiseerumine
  4. Magistritöö

Kolm esimest moodulirühma koosnevad loengutest ja igaüks neist 30 ainepunkti. Mooduli grupp „Magistritöö“ (kestus kuus kuud) sisaldab endas magistritööd ja kollokviumit töö sisu kohta plakatite esitlusega. Kokku tuleb koguda 90 ainepunkti. Seitsme semestri bakalaureusekraadist saadud 210 ainepunkti lisandub kokku 300 punkti, mis omakorda kvalifitseerub magistrikursuse lõpetajaks doktorikraadile. programmid. Seda magistriprogrammi saab alustada kaks korda aastas. Taotlused tuleb esitada aadressil www.uni-assist.de. Tähtajad on 15. november alguseks suveperioodil ja 31. mail talveperioodil. Õppemaksu ei ole. Iga semestri eest tuleb maksta umbes 240 € suurune administreerimistasu. Üliõpilane-ID võimaldab õpilastel kasutada ühistransporti (bussid ja rongid) laiaulatuslikult kuni 100 km ümber Pirmasens'i.
Täiendav teave moodulite kohta on kättesaadav aadressil www.hs-kl.de. Teave vastuvõtutingimuste, taotluste ja registreerimise kohta on kättesaadav aadressil https://www.hs-kl.de/angewandte-logistik-und-polymerwissenschaften/studiengaenge/product-refinement/.

Kontaktandmed

Hochschule Kaiserslautern | Campus Pirmasens,
Fachbereich Angewandte Logistik- und Polymerwissenschaften,
Carl-Schurz-Str. 10-16 | 66953 Pirmasens
Rakendused: Studierendensekretariat, E-Mail: studsek-ps@hs-kl.de
Küsimused RPCP-õppekursuse kohta tuleb suunata
Prof. dr Jens Schuster
Tel .: 49 631 3724 7049 | E-post: jens.schuster@hs-kl.de

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hochschule Kaiserslautern – University of Applied Sciences is a modern university for applied sciences and design. Around 6000 students and 160 full-time professors learn, teach and perform research w ... Loe edasi

Hochschule Kaiserslautern – University of Applied Sciences is a modern university for applied sciences and design. Around 6000 students and 160 full-time professors learn, teach and perform research within five departments on campuses in Kaiserslautern, Pirmasens and Zweibrücken. Näita vähem
Kaiserslautern