Magistriõpe Programmi Global Innovation Management

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

utu.fi/kraadid

UTU_G_I

Uuenduslikud juhid tulevase maailma jaoks!

Magistriõpe programmi globaalse innovatsiooni juhtimise eesmärk on viia teaduslik mõtteviis juhtimisprobleemidele rahvusvahelise äri, ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise ristumiskohas.

in

Selles programmis omandatud pädevus avab arvukalt karjäärivõimalusi erinevates organisatsioonilistes oludes ja rollides ning võimaluse kandideerida doktoriõppesse.

Programmi struktuur

Programmi ulatus on 120 ECTS ainepunkti ja kraad on välja töötatud kahe aasta jooksul. Lisaks suurematele ja väiksematele uuringutele peavad õpilased võtma keeleõppe ja vajadust täiendada metoodika kursuseid. Õpilased peaksid teadma, et see on täisajaga programm ning enamikul kursustel on kohustuslik osalemine.

Lisaks kursustele, mis keskenduvad rahvusvahelisele ettevõtlusele, ettevõtlusele ja innovatsiooni juhtimisele, saavad õpilased sooritada valikaineid.

Akadeemiline tippkvalifikatsioon

Programmi pakub Turu University of Turku (TSE). TSE on pälvinud AACSB akrediteerimise (Association to Advance Collegiate Schools of Business), mis on ärihariduse kõrgeim tase kogu maailmas. Oleme akrediteeritud alates 2019. aastast ja pühendume pidevalt meie pakutava hariduse kvaliteedi parandamisele.

Uuringud hõlmavad ulatuslikku valikut majandusteadusi, muid äri- ja rahandusalaseid teemasid ja võõrkeeli. Te olete osa kindlast teaduslikust kogukonnast - mis on loodud kaasaegses ja nõudlikus õppekeskkonnas -, kus saate oma oskusi ja pädevust arendada.

TSE eriteadmised rahvusvahelistes ärivaldkondades koos Soome globaalse konkurentsivõimega tehnoloogilises uuenduses pakuvad ainulaadseid tingimusi, mis muudavad selle programmi ainulaadseks kogemuseks, mis võimaldab õpilastel uut ja konstruktiivset mõtlemist.

Turu Majanduskoolis kasutatakse erinevaid õppemeetodeid, mis on hoolikalt kombineeritud, et anda õpilastele võimalus tõhusalt õppida. Lisaks interaktiivsetele loengutele täiendavad traditsioonilisi õppemeetodeid juhtumianalüüsid, probleemide lahendamise harjutused ja e-õppe mudelid.

See kombinatsioon võimaldab integreerida teoreetilisi teadmisi ettevõtte tegeliku elu aspektidesse. Globaalse innovatsiooni juhtimise magistriprogrammi lõpetanud omandavad teadmisi, koguvad kogemusi ja arendavad olulisi isiklikke oskusi.

Programm pakub loenguid ja seminare, mille klasside suurus varieerub keskmiselt 10–30 õpilasest. Enamikul kursustel saate kogemusi kultuuridevahelisest suhtlusest, kui osalete meeskonna suuruses koostööl põhinevates õpperühmades. Programmi lõpetanutel on väga tugev alus uurimistöös. Neid koolitatakse teaduslike meetodite kasutamiseks reaalse maailma probleemide lahendamisel. Nad saavad oma teadmisi aktiivselt rakendada uutes olukordades ja luua uusi teadmisi.

Magistritöö

Parimal juhul on magistritöö konkreetse õppeaine problemaatika produktiivne ja täiustatud õpe. Protsess hõlmab mitut kohustuslikku seminari koosolekut, sest õppeprotsessi põhiosa on oma töö suuline esitlemine ja võime arutada teiste teoseid.

Pärast magistritöö lõpetamist:

 • Oskab rakendada uurimismeetodeid oma erialale sõltumatus teadustöös, mis järgib head teaduspraktikat.
 • Oskab valida ja sõnastada uurimisprobleem ning koostada uuringu läbiviimiseks uuringukava.
 • Oskab kirjeldada ja analüüsida varasemat uurimisprobleemiga seotud uurimistööd ning valida uuringu jaoks sobiva uurimismeetodi.
 • Oskab valitud uurimismeetodit andmete kogumiseks ning uurimistulemuste kriitiliseks analüüsimiseks ja raporteerimiseks rakendada.
 • Oskab tuvastada olulisemad uurimistulemused ja edastada need nii kirjalikult kui ka suuliselt.

Näited magistritöö teemadest:

 • Puhastamata loodete veekogud - avatud merendussektori avatud innovatsiooni haldamine.
 • Otsustusmehhanismide koostoimed ettevõtlusettevõtte teekonnal oma tööstuse peamiseks mängijaks saamisel.
 • Diasporaa võrgustike roll ennetähtaegsetele ettevõtjatele Soomes.
 • Töötajate kaasamise motiveerimine ettevõttesisese rahvahulga hankimisel. Juhtum: suur riigile kuuluv ettevõte.

Õpingud ja õppimine

Globaalse innovatsioonijuhtimise programm koosneb kursustest, kus õpetamine toimub läbi uhkuse, kuid kus õppimine on ülim eesmärk.

See tähendab, et klassid, mida te GIM-i ajal osalete, võivad veidi erinevad teie eelnevast õpingute ja loengute arvust.

GIMis keskendutakse teie ümberkujundamisele ja õppimisele. Selle saavutamiseks kujundavad akadeemilised töötajad erinevaid kursusi, et õpilased võtaksid vastutust oma õppimise ja arengu eest.

Suur osa õppetööst toimub õpperühmades, mis on osutunud paremateks õpitulemusteks. Lisaks on need kasulikud terviklikul isikliku arengu protsessis, mis hõlmab sise- ja inimestevahelisi oskusi väga rahvusvahelises keskkonnas.

Sellise programmi täitmine nagu GIM hõlmab rohkem kui lihtsalt õppekava järgimist. Meil on ka põhjalik juhendamisprogramm, mis annab igale õpilasele kolm juhendajat ja nõustajat:

 • Üliõpilasjuhendaja, kes tutvustab teile igapäevast sotsiaalset, kultuurilist ja praktilist elu Soomes.
 • Akadeemiline nõustaja, kes on määratud teid toetama teie õpingute, teadusuuringute ja elu kavandamisel.
 • Hariduskoordinaator, kes töötab koos teiega välja isikliku õppeplaani üks-ühele.

Need jõupingutused on tehtud selleks, et tagada teie üldine õpikogemus.

Haridus- ja teaduskoostöö toimub Indo-Finni diagnostilise uurimiskeskusega.

65603_Students_all_prgms.jpg

Pädevuse kirjeldus

GIM eesmärk on muuta teie mõtlemist nii, et saaksite aidata erinevat tüüpi organisatsioonide rahvusvahelises edus.

Programmil on tugev rahvusvahelise äri komponent. Selle eesmärk on õpetada mõistma üha globaalsemalt vastastikku sõltuva maailma keerulisi suhteid ja suurt pilti. See võime võimaldab lõpetajatel saada väärtuslikuks osaliseks sellistes valdkondades nagu üldjuhtimine, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete juhtimine ning sarnased organisatoorsed rollid.

Programmi osaks olev innovatsioonihaldus annab põhjaliku ja laiapõhjalise arusaamise uuenduste olemusest, nende arendamisest ja turustamisest. Meie fookus - innovatsiooni juhtimise osas - ulatub makrosüsteemidest (st riiklikest innovatsioonisüsteemidest) ärikontseptsiooni uuendusteni traditsiooniliste innovatsioonijuhtimise ülesanneteni R

Ettevõtluse uuringud, mis on GIM-i kolmas põhirõhk, hõlmavad tööd kognitiivsete ja käitumuslike võimete arendamisel. On leitud, et need korreleeruvad positiivselt edukate uuenduste väljatöötamise ja turuleviimisega.

Töövõimalused

Kokkuvõtlikult avab GIM-i disain mitmeid võimalikke karjäärivõimalusi igasugustes organisatsiooni seadetes ja rollides.

Võimalikud pealkirjad on:

 • Kategooria haldur - välised tarnetoimingud
 • Harujuht
 • Vanemjuht
 • Turunduse koordinaator
 • Tegevdirektor
 • Arendusjuht

Teadustöö karjäär

Magistriõpe avab võimaluse taotleda doktoriõpinguid. Väga mõni endine magistriõppe üliõpilane jätkab doktoriõpinguid pärast programmi lõpetamist.

GIMi lõpetajatel on õigus kandideerida ametikohale

Koos doktoriprogrammidega pakub Graduate School süsteemset ja kvaliteetset doktoriõpet. UTUGSi eesmärk on koolitada kõrgelt kvalifitseeritud eksperte, kellel on vajalikud oskused nii teadlase karjääriks kui ka muudeks ekspertide ametikohtadeks.

Sisenemise nõuded

Üldõppe nõuded

Üldine nõue

Te olete abikõlblik magistriõppe taotleja, kui:

 • teil on riiklikult tunnustatud esimese tsükli kraad - tavaliselt bakalaureusekraad - akrediteeritud kõrgkoolist,
 • teie kraad vastab vähemalt 180 EAP-le (Euroopa ainepunktid) või kolmeaastasele täisajaga õppele,
 • teie kraad on teie magistrikraadi programmi jaoks vastavas valdkonnas, kuhu kandideerite. Täpsemad kraadinõuded leiate programmi lehelt.

Keelenõuded

Taotlejatel peab olema suurepärane inglise keele oskus ja neid oskusi tõendav tunnistus. Oma keeleoskuse määramiseks peate sooritama ühe rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele testidest.

Taotlejad peavad jõudma minimaalselt nõutavatesse katsetulemustesse, et neid saaks University of Turku kandideerida. Erandeid ei tehta.

Programmispetsiifilised sissepääsunõuded

2020. aasta sissevõtmisele esitatavad nõuded avaldatakse varsti.

Akadeemilised nõuded

Kõik taotlused on eelkontrollitud ja valitud kandidaatide nimekirja alusel nimekirja. Valituks kandideerimiseks peavad kandidaadid täitma kõiki järgmisi nõudeid:

 1. Kraadi nõuded
  1. Ärijuhtimise bakalaureuse kraad
  2. Bakalaureusekraad tehnika alal
  3. Bakalaureuse kraad biokeemias, toidukeemias, molekulaarbiotehnoloogias või in vitro diagnostikas või
  4. Ärikorralduse bakalaureuse kraad Soomes asuvas rakenduskõrgkoolis või sellele vastav kraad välisriigi rakenduskõrgkoolis, mis annab õiguse magistriõppeks selles riigis.

Nõutav kraad peab olema lõpetatud 10. juuliks 2020. Kui nõutavat kraadi ei täideta tähtajaks, peaksid taotlejad lisama oma koduülikooli avalduse, milles on kirjas eeldatav lõpetamise kuupäev.

Soome majanduse ja ärijuhtimise magistrikraadi (kauppatieteiden maisteri) kandidaadid ei ole abikõlblikud.

Õpingud äriteaduses
Varasemad ülikoolitaseme õpingud peavad sisaldama vähemalt 30 EAP mahus äriteaduse õpinguid:

 1. Raamatupidamine ja rahandus
 2. Turundus
 3. Rahvusvahelise äri
 4. Juhtimine ja korraldamine
 5. Toimingud ja tarneahela juhtimine või
 6. Ettevõtlus

Temaatiliste nimetuste erinevuste tõttu võidakse aktsepteerida ka teiste ainete õpinguid.

Minimaalne hinne
Taotleja peamiste õpingute hinne peaks olema 3 või parem õpilaste jaoks, kelle hinne on 1–5. Kõikide muude klassifikatsioonisüsteemide miinimum on keskmine hinne. Kui taotleja tunnistusel ei ole märgitud nende suuremate õpingute hinnet, arvutatakse keskmine hinne kõigi arvestuste ärakirjas märgitud kursuste põhjal.

Rakenduse hindamine

Abikõlblikud taotlejad liigitatakse eelnevalt kindlaksmääratud punktidesse järgmiste kriteeriumide alusel:

 1. Bakalaureusetöö
 2. Varasemad ettevõtlusõpingud
 3. Rahvusvahelise ettevõtluse uuringud
 4. Suuremate õpingute aste
 5. Õpingud välismaal
 6. Tehnoloogiaga seotud uuringud

Siit leiate lisateavet

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees wi ... Loe edasi

The University of Turku (UTU) is an international research university located in Southwest Finland in the Student city of Turku. We are an active academic community of 25,000 students and employees with over 100 different nationalities. Näita vähem
Turu , Windhoek , Rauma + 2 Rohkem Vähem