Magistriõpe raamatupidamine - maksustamine rõhku

Üldine

Programmi kirjeldus

Raamatupidamise osakonna Boise State University alustas oma Magistriõpe Raamatupidamine - Maksud Õppekava sügissemestril 1996. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette tööhõive maksude spetsialistide avaliku sektori raamatupidamise, erasektor ja valitsuse ning anda keskendunud tulumaksu haridus. Seega vaja kursustel väljaspool maksustamise hoitakse minimaalsena.

Käesoleva programmi eesmärkide hulka nii arengu kontseptuaalse arusaamise maksustamise ja oma poliitilisi eesmärke ja arengut range tehnilise pädevuse kohaldamisel seadusega. Kursused MS raamatupidamise - Maksud Õppekava võib kasutada vastama haridus nõuetele istuda kutseeksameid nagu et CPA nimetust.

See programm sobib hästi üliõpilastele äri, et tahan saada kvalifitseeritud istuda CPA eksami, kes on võtnud 150 tundi hariduse nõuet. Eeltingimused selle programmi sõltuvad taotleja tausta raamatupidamises.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

College of Business and Economics kell Boise State University on peamine rõhk ärikool Idaho. Üle 100 teaduskondade ja personali üle 3000 üliõpilast ja kohaletoimetamise saite kogu Lõuna-Idaho, College ... Loe edasi

College of Business and Economics kell Boise State University on peamine rõhk ärikool Idaho. Üle 100 teaduskondade ja personali üle 3000 üliõpilast ja kohaletoimetamise saite kogu Lõuna-Idaho, College on bakalaureuse kraadi programmid raamatupidamine, majandus, rahandus, infotehnoloogia juhtimine, rahvusvaheline äri, juhtimise, turunduse ja pakkumise muutuste juhtimine. On kõrgkoolides, College pakub Magistrikraad kraadi raamatupidamine, raamatupidamis-ja koos maksustamine rõhku, samuti Executive MBA (EMBA), Masters in Business Administration (MBA), MBA-ITM (infotehnoloogia juhtimine) ja Mehhatroonika Supply Chain Management. Me olla ka haridusressurss läbi Idaho Small Business Development Center, Tech Abi ja Idaho Nõukogu majandus hariduskomisjon. College of Business and Economics tagab kvaliteetse kättesaadava AACSB-International akrediteeritud haridus. Me luua, levitada ja rakendada uuenduslikke teadmisi, et toetada majanduse ja ettevõtluse areng, eelkõige Idaho ja piirkonnas. Meie õpilased, töötajad ja õppejõud tegelema meie juht valijaskonnale: kogukondi, ettevõtteid (kasumi ja mitte-kasum), organisatsioonid ja valitsusasutused. Näita vähem