Magistriõpe raamatupidamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Raamatupidamine kell Boise State University eesmärk on valmistada ette kandidaatide karjääri jooksul laiemas raamistikus äri otsuste tegemisel.

Esmane ülesanne programm on valmistada õpilasi karjääri avaliku sektori raamatupidamise nagu vannutatud raamatupidajad (CPAS). Programm keskendub auditi ja tõendamiseks ülesanded avaliku sektori raamatupidamise.

Keerukusest tänapäeva ärikeskkonnas eeldab audiitortegevuse on teadmised raamatupidamise põhimõtete ja menetlustega, ning aru finants-, juhtimis-, õiguslikke ja maksustamise mõjusid äritehingud. CPAS peab olema võimalik selgelt suhelda klientide ja asjaomaste kolmandate isikute ning töötajatega. Kuna nende rahalise asjatundlikkuse, CPAS sageli olla nõustajad nähtud mitmesugusteks majandustegevusega seotud otsuseid. Õpilased arendavad oma tehnilisi oskusi ja äritegevuse teadmiste vajalikud, et pakkuda neid teenuseid.

Lõpetajad programm on oodata partnerite ning omanike vastu oma avaliku sektori raamatupidamise ettevõtted.

Õpilased võivad ka jätkata üksikasjalikum uuring maksustamise kaudu Magistriõpe Raamatupidamine, Maksustamine tähelepanu.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

College of Business and Economics kell Boise State University on peamine rõhk ärikool Idaho. Üle 100 teaduskondade ja personali üle 3000 üliõpilast ja kohaletoimetamise saite kogu Lõuna-Idaho, College ... Loe edasi

College of Business and Economics kell Boise State University on peamine rõhk ärikool Idaho. Üle 100 teaduskondade ja personali üle 3000 üliõpilast ja kohaletoimetamise saite kogu Lõuna-Idaho, College on bakalaureuse kraadi programmid raamatupidamine, majandus, rahandus, infotehnoloogia juhtimine, rahvusvaheline äri, juhtimise, turunduse ja pakkumise muutuste juhtimine. On kõrgkoolides, College pakub Magistrikraad kraadi raamatupidamine, raamatupidamis-ja koos maksustamine rõhku, samuti Executive MBA (EMBA), Masters in Business Administration (MBA), MBA-ITM (infotehnoloogia juhtimine) ja Mehhatroonika Supply Chain Management. Me olla ka haridusressurss läbi Idaho Small Business Development Center, Tech Abi ja Idaho Nõukogu majandus hariduskomisjon. College of Business and Economics tagab kvaliteetse kättesaadava AACSB-International akrediteeritud haridus. Me luua, levitada ja rakendada uuenduslikke teadmisi, et toetada majanduse ja ettevõtluse areng, eelkõige Idaho ja piirkonnas. Meie õpilased, töötajad ja õppejõud tegelema meie juht valijaskonnale: kogukondi, ettevõtteid (kasumi ja mitte-kasum), organisatsioonid ja valitsusasutused. Näita vähem