Magistriõpe Raamatupidamises (MSA)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Raamatupidamise (MSA) on 30-krediidi kraadi programm, mille eesmärk on aidata erineva taustaga õpilastel saada võimeline raamatupidamise spetsialistid. See aste võimaldab üliõpilastel, kellel on raamatupidamise bakalaureuse kraad, laiendada oma äriteadmisi kursuste korraldamisega infosüsteemides ja rahanduses. Õpilased, kes on raamatupidamise osas uuemad, saavad omandada oskused valdkonnas karjääriks. Selles astmes saavad õpilased kasutada kas professionaalse raamatupidamise võimalust või raamatupidamise infosüsteemide valikut.

Õpilased on üldiselt lubatud Master of Science in raamatupidamine (MSA) programmi igal sügissemestril.

135254_coins-currency-investment-insurance-128867.jpeg

MSA kursuse töö

Piirkonna akrediteeritud asutuste (või samaväärsete rahvusvaheliste ülikoolide) raamatupidamisarvestuseta raamatupidamise bakalaureuse kraadiga õpilased peavad läbima teatavad sihtasutuskursused, et olla valmis edasijõudnumateks lõputöödeks. MSA-eelse sihtasutuse kursused ja MSA-eelse finantsaruandluse kursused on loetletud allpool. Need, kes vajavad MSA-le eelnevaid sihtasutustaset ja MSA-eelset finantsaruandluse kursusi, saavad neid alustada suvel. Kursuste tase (astmeline või alamkursus) ja kolledž, kus te kursusi võtate, on paindlikud. Siiski on soovitatav külastada akrediteeritud ärikooli.

Üliõpilased, kes on juba läbinud sarnased kursused bakalaureuse või magistriõppe tasemel, võivad taotleda loobumist. Loobumisavaldused vaadatakse läbi igal üksikjuhul eraldi, võttes arvesse selliseid tegureid nagu õpilase taust, töökogemus, teenitud hinded ja sarnaste kursuste vastuvõtmise kuupäevad. Kursustelt või muudest programmiga seotud küsimustest loobumiseks pöörduge raamatupidamiskooli poole.

Õpilased, kellel on raamatupidamiskraad AACSB-akrediteeritud ärikoolides, ei pea läbima sihtasutuse kursusi, kui nad on teeninud üldise GPA raamatupidamisarvestuses 2,5 või parema. Õpilastelt, kes ei vasta sellele kriteeriumile, võidakse nõuda raamatupidamiskooli juhataja määratud valitud sihtasutuse kursuste läbimist.

Rahvusvahelised tudengitaotlused

Rahvusvahelistel tudengitel on soovitatav taotleda üks kuu enne neid kuupäevi, et võimaldada riiki lubamist ja I-20 viisade menetlemist. I-20 vorme töötleb UA Immigration Services rahvusvahelises keskuses, Buchteli saalis. Inglise keele oskuse tõestamine on vajalik vastuvõetava TOEFL või IELTS skoori esitamisega.

Alusta kuupäevi

  • Sügis - august: 8/24/2020
  • Kevad - jaanuar: 1/11/2021
  • Suvine vahetund ja 8. nädal 1: 17.05.2012
  • Suvi 5 1. nädal ja 8. nädal 2: 6/7/2021
  • 5. suvi, 2. nädal: 7/12/2021

MÄRKUS. Suvel on mitu terminit: Enamikku suvetunde pakutakse veebis. Nii et rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad suvel alustada, võiksid need klassid enne USA-sse sügissemestriks tulekut veebist osa võtta. USA ICE nõuded eeldavad, et rahvusvahelised üliõpilased võtavad Ameerika Ühendriikides esimesel poolaastal isiklikud kursused, mida suvel AÜ-s ei saa.

Lisateave: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/programs/msa/
Kandideeri siin: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Loe edasi

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Näita vähem