Magistriõpe Rahvusvahelise Hospitality Business Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm:

Magistriõpe Rahvusvahelise Hospitality Business Management

Kestus:

Üks aasta

Saadavus:

See pakkumine on saadaval kõigile potentsiaalsetele õpilastele, kes vastavad sisenemise kriteeriumitele.

Ülevaade

MSc in International Hospitality Business Management koosneb intensiivne, õpetas poolaastal 6 kuud BHMS ülikoolilinnas Luzernis, Šveitsis ja teine poolaasta, mille jooksul õpilased viivad oma uurimisprojekti / väitekirja. Selle teise semestri jooksul võivad õpilased valida, kas nad täidavad internatuuri Šveitsis või välismaal ning lisavad oma profiilile hindamatu kogemuse. Auhinna kinnitab Robert Gordoni ülikool, Suurbritannia. Õpilased õpivad seega Šveitsi keskkonnas, mis säilitab oma maailmatasemel maine külalislahkuse valdkonnas ja saab lõpliku auhinna ühelt Suurbritannia kõrgelt hinnatud ülikoolilt, kellega BHMSil on pikaajaline suhe.

BHMS on 1928. aastal asutatud koolide Bénédict'i haridusgrupi liige, kelle ülesandeks on pakkuda täiskasvanuharidust inimestele, kellel on soov olla edukas. Bénédict School on üks Šveitsi suurimatest eraõiguslikest haridusorganisatsioonidest ja õpetab igal aastal rohkem kui 15 000 täis- ja osalise tööajaga õpilasi. Õpilased õpivad spetsiaalsest teaduskonnast, kes lisaks oma akadeemilisele volitusele toovad kaasa oskusteabe ja kogemused külalislahkuse ja ärivaldkondades. See tagab, et klassis õppimine on kaasaegne ja seda saab reaalsetes olukordades kasutada igapäevases ärikeskkonnas.

Programmi eesmärk

Magistriõpe rahvusvahelises külalislahkuse ärijuhtimise arendab õpilaste teoreetilisi ja operatiivseid teadmisi praeguste teemade ja arengute ülemaailmne külalislahkuse sektoris. See võimaldab lõpetajal kas algatada või parandada karjääri rahvusvahelises külalislahkuse tööstuses.

Läbi erinevate õpetatud moodulite ja internatuuri paigutuse õpilased on haritud:

  • kasutage initsiatiivi ja võtke vastutust
  • lahendada probleeme loomingulistel ja uuenduslikel viisidel
  • teha otsuseid keerulistes olukordades
  • jätkake iseseisvalt õppimist ja professionaalset arengut
  • kolleegide ja laiema publikuga tõhusalt suhelda mitmes meedias.

Programm pakub üliõpilastele akadeemilist haridust koos kutseõppe põhioskustega. See annab tööandjatele kogu maailmas märkimisväärse väärtuse ja prestiiži. Õpilased õpivad toiduteenuste süsteeme, laia valikut külalislahkuse ärijuhtimise rakendusi, võõrkeeli ja juhtimisoskusi, et nimetada mõned akadeemilised valdkonnad. Kogu programmi vältel julgustatakse Šveitsi voorusi, nagu distsipliin, täpsus, eetika ja hügieen, sest nad on kogu maailmas väga hinnatud ja loevad edukaks karjääri tagamisel akadeemilisi ja praktilisi oskusi.

Tasuline internatuur Šveitsis või välismaal

Praktikatsioon on BHMSi õppeprogrammi väärtuslik element, eriti mitte-külalislahkuse taustal. See annab võimaluse saada tasustatud töökogemust karjääri alguses või karjäärimuutuse toetuseks. Esmase järelevalve- või juhtpositsiooni taotlemisel on see väärtuslik. Üldiselt on esimene internatuuri olukord nooremas positsioonis, kus õpilased saavad harjutada oskusi, mida nad õppisid BHMSi akadeemilistes õpingutes. Õpilased lõpetavad oma koolituse teenindus-, majapidamis- või kööginurgas vastavalt nende huvidele ja annetustele. Õpilased, kellel on oluline eelnev külalislahkmiskogemus ja keeleoskus, võivad omandada suuremat vastutust ja külaliskontaktide rolli.

Tööandjapension Šveitsis, tööandjate ühingu ja Tööandjate Liidu vahelistel läbirääkimistel, on praeguseks määratud kogusummas 2 668 CHI kuus brutosummas. Sellest palgast peavad õpilased tasuma ruumi, lauda ja makse. Kuu keskmine puhaskasum varieerub 1 000 CHF-lt 1 400-le. Ülemaailmse praktikaga seotud töötasud erinevad riigiti ja olemasolevatest positsioonidest.

Sisenemise nõuded

  • Bakalaureusekraad mis tahes distsipliinis VÕI BHMS PG diplom või RGU Rahvusvahelise Hospitality ärijuhtimise diplom
  • Inglise keele oskus minimaalsel tasemel, mis vastab IELTS 6.0-le

Kursuse ajad

Akadeemilised kursused toimuvad:

Esmaspäevast reedeni kella 9.00-12.00 ja / või kella 14.00-17.00 või 19.00. Laupäevaseid kursusi võib mõnel juhul pakkuda kella 11.00-17.00.

Kutseõppe kursused võivad toimuda erinevatel aegadel sõltuvalt teemast:

Esmaspäevast reedeni kella 6.30-10.00 või 15.30-20.30.

Õpilased peaksid planeerima kuni 20 tundi kodutöid ja ettevalmistavaid lugemisi nädalas.

Pühad

On kavandatud vastavalt BHMS puhkuseplaanile ja seda saab alla laadida BHMSi veebilehelt "Kooli kalendrid".

Tarbimine

Veebruar, mai, august ja november. Järgmise tarbimisvõimaluse saamiseks võtke ühendust BHMSi vastuvõtukontoriga.

Kursuse sisu

* Õpetused.

² toetusmoodulid üliõpilastele, kes soovivad praktiseerida Šveitsis.

Spetsialistid Seminarid

MSc programmi osana on õpilastel võimalus osaleda spetsialiseeritud seminaril.

Võimalik on valida üks järgmistest valikutest:

  • Spa ja tervisekeskus
  • Luksus brändide ja teenuste juhtimine
  • Sport ja sündmuste turundus

Igal spetsialistide seminaril on 24 tundi külalisesinejaid, tööstusharu ekskursioone ja praktilisi rakendusi. Lõpetamise tunnistused väljastatakse akadeemilise semestri lõpus.

Asukoht

Luzern, Šveits

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland.

Welcome to BHMS, Business and Hotel Management school! BHMS is one of the world's leading hospitality schools, located in the heart of Lucerne, a vibrant and beautiful city in Switzerland. Näita vähem