Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise Ja Juhtimise

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks õppida rahvusvahelist juhtimist ja juhtimist?

Rahvusvaheliselt keskendunud rahvusvahelise juhtimise ja juhtimise magistrikraad annab osalejatele vajalikud oskused, et paista silma väga konkurentsitihedas rahvusvahelises ärikeskkonnas juhtimises ja juhtimises, pakkudes karjäärivõimalusi, mis ulatuvad läbi igas sektoris või tööstuses.

Õppimine rahvusvahelise juhtimise ja juhtimise alal - edukas algus teie karjäärile!

Meie magistriprogramm Rahvusvaheline Juhtimine ja Juhtimine on spetsiaalselt ette nähtud:

 • Kraadiõppurid kogu maailmast, kes soovivad jätkata õpinguid 2-aastase (120 EAP) inglise keele magistriprogrammiga

SRH University Heidelberg - teie Alma Mater

Kuna oleme üks vanimaid ja suuremaid eraülikoole üle kogu riigi, seadsime hariduse valdkonnas standardid. Pakume teadmisi, mis aitavad teil edasi liikuda - praktiliselt, innovaatiliselt ja loovalt. Selle protsessi väga oluline osa on tihe koostöö õpilaste ja juhendajate vahel.

Meie edu kontseptsioon: Pakume uusi praktilisi õppekursusi, individuaalset tuge ja kiiret juurdepääsu tööturule. Meie õpilaste jaoks tähendab see parimaid võimalusi optimaalseks alustamiseks tööelus - tiheda ühendustevõrguga kogu maailma parimate ettevõtete ja haridusasutustega.

Praktikale orienteeritud õpingud

Lisaks vajalike eriteadmiste pakkumisele keskendume just teie ettevalmistamisele oma karjääriks: Paljudes tundides, praktilistes sessioonides ja interdistsiplinaarsetes projektides lahendate praktilisi probleeme nii iseseisvalt kui ka meeskondadena. Koostöö äriettevõtetega või integreerimine uurimisprojektidesse ja kollokviumidesse võimaldab teil omandatud teadmisi kasutada.128101_InternationalManagementandLeadership_M_A_Program1.jpg

Kõik faktid lühidalt

 • Õppe kestus:
  • 24 kuud, lühendatud õppeaeg on võimalik varem läbitud õpingute ja / või kutsealase pädevuse teatud juhtudel.
 • Algus: igal aastal, alates oktoobrist
 • Vastuvõtutingimused:
 • Bakalaureuse kraad hõlmab vähemalt 180 EAP, sealhulgas 40 EAP ärijuhtimisest
 • Ametlik ülikoolikraad (bakalaureuse-, diplomi- või magistrikraad), mille lõplik hinne on vähemalt 2,5
 • Inglise keel: IELTS 6.5 / TOEFL 80 või muu inglise keele oskus
 • Omadused: Täiskoormusega õpe, kursuse keel: inglise keel
 • Lõplik kvalifikatsioon: magistrikraad, rahvusvaheline juhtimine ja juhtimine (120 EAP)
 • Õppemaksud:
 • 770 EUR kuus
 • Ühekordne registreerimistasu 750 EUR või 1000 EUR viisakohustustega riikidest pärit taotlejatele.

Õppimine kogu eluks

Õpetamine ja õppimine SRH University Heidelberg on inspireeritud meie peamisest põhimõttest. CORE tähistab kompetentsusele orienteeritud teadustööd ja haridust ning hõlbustab praktiliste oskuste loomist väikestes, juhendatavates rühmades, pöörates suurt tähelepanu rakenduslikule projektitööle.

Meie visiooniline lähenemisviis õpetamisele ja õppimisele

 • Viie nädala projektiülesanded: Õppeprogrammid on korraldatud viienädalaste rakendusuuringute plokkides, kus - väikeses rühmas töötades - peate intensiivselt keskenduma reaalmaailma ettevõtlusele või teaduse väljakutsetele.
 • Dünaamiline õpikeskkond: Erinevad õppevormid hõlmavad mitmesuguseid rühmatöid, seminare, rollimänge ja rakendusülesandeid. Samal ajal pakub CORE teile ruumi ja seadmeid, mis toetavad teid kõige paremini.
 • Isiklik tugi: oma tööle keskendudes saate juhendajatelt aktiivset juhendamist ja saate kasu paljudest võimalustest, mis aitavad teil isiklikke eesmärke saavutada.
 • Pidev tagasiside tulemuslikkuse kohta: käimasolevad toimivuse hindamised iga viienädalase ploki lõpus tagavad pideva tagasiside andmise ja leevendavad aasta lõpus eksami sooritatavat stressi. Oskuste ja pädevuste suurendamise erinevate tahkude testimiseks kasutame erinevaid eksamimeetodeid.
 • Tööstusharu ülevaade: Meie suurepärased sidemed piirkonna ja kaugema ettevõtlusega aitavad teil saada vahetuid töökogemusi ja abistada pärast kooli lõpetamist tööotsimisel.

Teadmised - võime - rakendamine

Tööturu poolt nõutavate kutseoskuste arendamine võimaldab teil tegutseda iseseisvalt ja edukalt.

Ametialane pädevus

Õppige omandatud teadmisi taasesitama ja siduma, praktilisi kogemusi erialase terminoloogiaga seostama ja olulisi teooriaid mõistma!

Metoodiline pädevus

Õppige tõhusate strateegiate ja töövõtete sobivat kasutamist!

Enesekompetents

Parandage eneserefleksiooni abil pidevalt oma professionaalset tegevust!

Sotsiaalne pädevus

Õppige, kuidas töötada meeskonnas eesmärgi- ja tulemustele orienteeritud projektidega!

Magistriprogrammi rahvusvaheline juhtimine ja juhtimine

5-nädalased plokid, keskendudes ühele kesksele teemale

Meie õppeaasta on jagatud kaheksaks 5-nädalaseks plokiks. Igas plokis võib võtta maksimaalselt kaks paralleelset klassi. Kogu õpingute kestuse jooksul tuginevad need plokid sisu osas üksteisele. Õpingud algavad sissejuhatava mooduliga kraadiõppe alguses. Sihtotstarbelist õpet pakutakse alates esimesest päevast koos kogu ülikooli ettevalmistava etapiga, et omandada põhioskused.128103_Skjermbilde2019-12-17kl.19.27.52.png 128104_Skjermbilde2019-12-17kl.19.28.46.png

Suurepärane rahvusvaheline kogemus

Välismaale minema!

Hankige väärtuslikku rahvusvahelist kogemust, parandage oma keeleoskust ja omandage kultuuridevaheline pädevus integreeritud õppe kaudu välismaal ühes meie 2. aasta (4–6 kuud) partnerülikoolis. Meie paljud partnerülikoolid asuvad kogu maailmas, kõigil viiel mandril.

Karjääri väljavaated!

Rõhuasetusega rahvusvahelistele aspektidele pakub see kraad lõpetajatele täiuslikke tööriistu tööstuses karjääri alustamiseks ja juhtrolli võtmiseks, mida saab rakendada organisatsiooni keskkonnas kogu maailmas, tehes lõpetajatest mõned tööstuses kõige tööhõivelisemaid. Lõpetajad saavad ettevõtluskarjääri valimisel kasutada SRH Heidelberg pakutavaid alustamisvõimalusi ja tuge.

Teie tee meie ülikooli

Rahvusvahelise juhtimise ja juhtimise magistriprogramm algab oktoobris. Kandideerida saab otse veebis.

Kandideerimiseks on vaja järgmisi dokumente

 • Elulookirjeldus
 • Inglise keele oskuse tõend (ei kehti, kui olete juba töötanud ja / või õppinud inglise keelt kõnelevas riigis või programmis)
 • Bakalauruse kraad

Valikumenetluses võetakse arvesse teie akadeemilisi tulemusi, töökogemust ning isiklikke, telefoni- või videointervjuusid.

Õppemaks - investeerige oma tulevikku!

Oleme eraviisiliselt ametlikult tunnustatud ülikool. Õppetasud võimaldavad meil pakkuda teile suurepärast õppetööd ja optimaalset õpikeskkonda.

Saksamaal tehtud karjäär

Ainulaadne isiklik õppimise õhkkond

Soodustame teie isiklikku arengut mentorluse, otsese regulaarse kontakti kaudu professoritega ja õpetades väikestes rühmades (mitte rohkem kui 35 õpilast klassis). Ainulaadne õppimine: looge oma pädevused, keskendudes maksimaalselt kahele õppeainele ühe 5-nädalase bloki jooksul, vahetult suheldes oma kaasõpilastega.

Isiklik toetus

 • Õppige koos rahvusvaheliste üliõpilastega kultuuridevahelises keskkonnas
 • Ela ülikoolilinnakus rahvusvahelises kogukonnas
 • Tugi ja nõustamine
 • Vastuvõtt ja vastuvõtt linna saabumisel
 • Abi viisa ja elamisloa väljastamisel
 • Kultuuriprogramm
 • Saksa keel

Kultuuridevahelised kompetentsid

Arendage oma arusaamu ja edendage ärikäitumist, mis austab kultuurilisi erinevusi, rahvusvahelisi ärisuhteid ja turge - nii teoorias kui ka praktikas.

Võrgud

Teeme koostööd paljude ettevõtetega ja meie õpe on praktikakeskne. Ettevõtte külastused süvendavad teie mõistmist ja teooria mõistmist praktilises keskkonnas.

Kuid õpingute ajal õpid ka teaduslikult töötama ning oma ideid projektidesse kaasama ja rakendama.

Õppetöö kvaliteet on kinnitatud

Tarbijakaitse huvides tagab Saksamaa, et erahariduse pakkujad tagavad kõrge teadusliku taseme. Seda on kinnitanud eraülikoolide institutsionaalne akrediteerimine Saksamaa teadusnõukogu poolt. Teadusnõukogu pöördus taasasutusse SRH University Heidelberg . Lisaks akrediteerib ja akrediteerib SRH University Heidelberg regulaarselt kõiki teaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe programme.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

As one of the oldest and largest private universities in Germany, we set the standard for education. We equip you with the knowledge you need for your future – hands-on, innovative and creative. For t ... Loe edasi

As one of the oldest and largest private universities in Germany, we set the standard for education. We equip you with the knowledge you need for your future – hands-on, innovative and creative. For this, close collaboration between our students and faculty is of particular importance. Our recipe for success: we offer new, hands-on degree programs, individual supervision and speedy placement in the job market. For our students, this means the best chances for a jumpstart into their career. Näita vähem