Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise (MIM) on unikaalne programm, mille eesmärk on noored lõpetajate motiveeritud saada ülemaailmsete juhtidega. See ühendab teooria praktikaga, sillutab akadeemilisi ringkondi ja tööstust ning ühendab kõvasti ja pehmeid oskusi. MIM-programm ühendab traditsionaalseid kursusi Õppimislaboritega, et edendada kriitilist mõtlemist ja panna õpilased süstemaatiliselt mõtlema kultuuriliselt ja intellektuaalselt nõudlikele ülesannetele.

EESMÄRGID

See programm paljastab õpilased tippteadlastele ja kogenud juhid arendada äri oskusi vaja tegutseda rahvusvahelises kontekstis. LUISS Business School MIM-programm põhineb teie kirgul tipptasemel ja viib teid välja oma mugavustsoonist. Õpid juhtimiskontseptsioone ja raamistikke ning rakenda neid reaalsetes olukordades. Ideaalsed kandidaadid on dünaamilised ja avatud, entusiastlikud rahvusvaheliste väljakutsetega ja valmis töötama mitmekultuurilise ja mitmekesise kohordiga.

PROGRAMMI OUTLINE

Rahvusvahelise juhtimise magister (MIM) on üheaastane praktika-orienteeritud programm, mille eesmärk on valmistada ette andekad lõpetajate oskused käivitada oma rahvusvahelise karjääri.

MIM-programm ühendab akadeemilise ranguse praktilise tähtsusega, pakkudes õpilastele ainulaadset õpikogemust. Interaktiivsete loengute, reaalajas toimuvate arutelude, väliprojektide ja grupitöö kaudu pakub MIM õpilastele raamistikke, tööriistu ja meetodeid, et luua oskused, mis on vajalikud rahvusvaheliste juhtimisküsimuste jaoks.

Viimati uuendatud apr 2018

Teave kooli kohta

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of ... Loe edasi

LUISS Business School, accredited by EQUIS, is the School of Business and Management of LUISS Guido Carli University and it is based in Rome (Italy). The School leads the development and the growth of individuals and companies. It trains talents that will be able to promote social and business growth within small and large institutions, combining entrepreneurial spirit to unconventional qualities: creativity, with the ability to challenge all difficulties. Whether your ambition lies in starting a business or changing a large organization, transforming your world or changing the world, LUISS Business School has the connections to your future. Näita vähem