Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise

Veebruari tarbimine toimub alates 10. novembrist 2018 kuni 15. veebruarini 2019

Lisaks üldistele majandusteadmistele õpivad õpilased rahvusvahelise äritegevuse kontekstis juhtimise erinevaid aspekte. Arendatakse loomingulist lähenemist probleemide lahendamisele ettevõttes. Muud aspektid hõlmavad ettevõtet ja selle majanduskeskkonda, ettevõtte potentsiaali juhtimist, ettevõtte tulemuslikkuse analüüsimist ja hindamist, lühiajalisi ja pikaajalisi strateegilisi otsustusprotsesse.

Praktilisi lähenemisviise õpetusele peegeldub praktikas orienteeritud kursuste puhul: makromajandus selgitab põhimõtteid, mis on kombineeritud reaalse elu juhtumiuuringute kogemustega. Operatsiooniuuringute rakendusi arutatakse turunduse dilemma kontekstis rahanduse, turunduse ja tegevuse valdkonnas juhtimine, statistika kursus pakub tasakaalu statistilise teooria ja rakenduse, ennustuse ja simulatsiooni arutatakse tootmis-, jaemüügi-ja teenindussektoris kohaldamise kontekstis, Matemaatika Economics paneb rõhku arvuliste näitajate olulisele tõlgendamisele majanduslikus kontekstis, Sissejuhatav informaatikateaduste kursus on korraldatud vastavalt nägemise kuulamise lähenemisele; Loengutega kaasnevad arvutiõpetajate töökojad.

Sotsiaalpoliitika rongib sotsiaalpoliitika analüüsi oskusi praeguste sotsiaalpoliitika programmide analüütilise raamistiku rakendamisega. Äriplaan põhineb erinevate tegevusvaldkondade juhtumiuuringute laialdasel kasutamisel. Läbirääkimised annavad üliõpilastele rakendusi ja spetsiaalseid läbirääkimistsenaariume (mitmed osapooled , koalitsioonid ja meeskonnad, kultuuridevahelised läbirääkimised, vaikivad läbirääkimised ja sotsiaalsed dilemmad). Õpilastele pakutakse praktikakohti.

Lõpetajad saavad magistrikraadi rahvusvahelises juhtimises ja on valmis hõivama kõrgema juhtkonna positsioone.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust University of Information Technology and Managementis »

Viimati uuendatud November 28, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi