Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

International Management - teie värav (äri) maailmas

Kas Saksamaal asuvas rahvusvahelises turustuskeskuses asuva ettevõtte või Aasia rühma Euroopa filiaali juures on rahvusvahelise juhtimise magister, ei ole te mitte ainult juhtimise osa, vaid ka osa ülemaailmsetest kultuuridevahelistest protsessidest.

Rahvusvahelise juhtimise magistrikraad õpetab teid nelja semestri jooksul, et saada rahvusvaheliste operatsioonidega ettevõtetes juhtimisfunktsioone.

andmed

* saadaval vaid Campus Dublinis alates 2018. aasta sügisest

Mitme ülikoolilinnak

Uuring, kolm linna, lugematuid kogemusi
Valitud magistriõppeprogrammides on teil õpingute ajal võimalus vahetada õppimispiirkondi Bad Honnefi, Berliini ja Dublini vahel.
teie eelised
  • Õppides omandage väärtuslikke kogemusi välismaal
  • Laienda oma võrku rahvusvaheliste kontaktide kaudu
  • Täiendavat õppetööd pole
  • Muutmine on võimalik üks kord semestri (iga semestri lõpus)
eeltingimused
  • Nad õpivad täiskohaga mudelit
  • Teie õppeprogramm on pakutud soovitud ülikoolilinnakule

Milliseid karjäärivõimalusi olete rahvusvahelise juhina?

Kas konsultatsioonifirmad, suurettevõtted või väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted - teie jaoks on avatud ärimaailm. Teie tulevaste kraadiõppes sisalduvate ametikohtade hulka kuuluvad vastutusalad turunduse, müügi, raamatupidamise, rahanduse ja kontrolli, samuti inimressursside, klienditeeninduse ja avalike suhete eest.

Lõpetanud saate töötada ekspordisektoris, avalikus sektoris, pankades või rahvusvaheliselt tegutsevate ettevõtete välismaal. Sul on ka võimalus töötada rahvusvaheliste firmade väliseksperdina, näiteks äriplaanide koostamisel või turu-uuringute valdkonnas.

IUBH lõpetajad on kõrgelt hinnatud nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes. Meie "Karjääripäevadel" on teil juba õpingute ajal võimalus alustada tulevasi tööandjaid.

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Loe edasi

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Näita vähem
Halb Honnef , Berliin , München + 2 Rohkem Vähem