Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Virtuaalne avatud ülikoolilinnaku päev IUBH is 26. septembril!

„Kutsume teid soojalt meie virtuaalse avatud ülikoolilinnaku päevale . Kasutage võimalust tutvuda meie ülikoolilinnakuga Bad Honnefis ja meie õppeprogrammidega - hankige vahetult teavet. Praeguse olukorra tõttu toimub infosündmus veebis . Õpi meid tundma virtuaalselt !

Avatud ülikoolilinnaku päeva programm sisaldab informatiivseid ettekandeid, virtuaalseid giidiga ülikoolilinnaku ekskursioone, praktikaaruandeid ja palju muud. Sel päeval on meie professorid, töötajad ja üliõpilased saadaval, et vastata teie individuaalsetele küsimustele.

Neid, kes on huvitatud meie bakalaureuse- ja magistriprogrammidest, oodatakse soojalt ja nad saavad ennast meie kraadiõppekavadest teavitada. Sel päeval on teie huvid tähelepanu keskpunktis ning me nõustame teid hea meelega ka karjäärivõimaluste ja võimaluste osas. "

Stipendiumid saadaval 30. septembrini 2020

„Usume, et kõigil, kellel on soov ja kvalifikatsioon õppida IUBH peaks olema võimalus seda teha. Seetõttu saavad kõik taotlejad 30. septembriks 2020 2500-eurose stipendiumi IUBH University of Applied Sciences . Stipendiumide summa on piiratud ja saadaval ainult esimese 100 vastuvõetud taotleja jaoks. Kandideerige juba täna ja saate stipendiumi! ”

Seoses COVID-19-ga IUBH University of Applied Sciences kõik IUBH University of Applied Sciences loengud virtuaalses klassiruumis kuni edaspidise teavitamiseni. Meie eesmärk on tagada, et praegused erilised asjaolud ei tooks õpilasi oma õpingute ajal ebasoodsasse olukorda.

Teie rahvusvaheline karjäär algab Saksamaalt

Master International Management teil on valida paljude erinevate Major ja saate seada nii oma isikliku rõhu uuringus.

129849_CS_27092016_KW39_Infografik_MIM_MIM-Global.png

Majorid

 • Rahvusvaheline turundus
 • Külalislahkus
 • Tervishoiu juhtimine
 • Finants ja raamatupidamine
 • Transport ja logistika
 • Rahvusvaheline personalijuhtimine
 • IT-juhtimine
 • Suur andmete haldamine
 • Lennundus

129846_man_woman_laptop.jpeg

Rahvusvaheline turundus

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: aprill / oktoober

Turundusjuhid võtavad võtmepositsiooni riiklikes ja rahvusvahelistes ettevõtetes: Nad kujundavad keskse turundus- ja brändistrateegia, vastutavad sihtrühmade ja nende vajaduste tuvastamise ja hindamise eest, mängivad olulist rolli tootearenduses ja turunduses ning annavad olulise panuse ettevõtte edu kommunikatsiooni- ja turunduskontseptsioonide väljatöötamise ja juurutamise kaudu.

Meie magistrikraadi programm valmistab teid ette turunduse, müügi ja kaubamärgi loomise karjääriks, millel on täiuslik kombinatsioon konkreetsetest turundusalastest teadmistest ja üldisest juhtimisalasest oskusteabest.

Karjääri väljavaated

Kuna peaaegu iga riiklik ja rahvusvaheline ettevõte müüb tooteid või teenuseid, on karjäärivõimalused turunduses silmapaistvad. Usaldusväärsete turundus- ja müügioskustega asjatundjaid on peaaegu kõikjal. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks kommunikatsioonijuhina, brändijuhina, turundusjuhina jne.

Külalislahkus

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: aprill / oktoober

Külalislahkuse juhtimine hõlmab väga laia valdkonda, kus on lugematuid, sageli valdkondadevahelisi võimalusi. Lisaks klassikalisele hotellisektorile hõlmab see nii külalislahkust kui ka sellega külgnevaid tööstusharusid, nagu lõbustuspargid, kasiinod või lennufirmad, ja teenusepakkujaid, nagu näiteks hotellinduskonsultatsioonid või IT-teenuse pakkujad.

Lõpetajad on nõudlusega toitlustamise, konverentside ja ürituste korraldamise, turismi ja vaba aja veetmise, meelelahutuse ja rajatiste haldamise, samuti toitlustusteenuste juhtimise alal. See magistrikraadi programm annab teile ülevaate ühest kiiremini arenevast globaalsest tööstusharust. Te arendate koos meiega operatiiv- ja strateegilise juhtimise oskusi, mida saate kasutada globaalses hotellinduse valdkonnas.

Karjääri väljavaated

Hospitality Management MBA programm valmistab teile ette mitmesuguseid kohustusi. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks külalissuhete juhina, projektijuhina, turundusjuhina jne.

Tervishoiu juhtimine

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: aprill / oktoober

Tervishoiusektoris tegelete keerukate suhetega ärijuhtimistegevuse ja sellest tulenevate eetiliste ja sotsiaalsete tagajärgede vahel. Meie rahvusvahelise juhtimise magistrikraadi programm, millel on suur tähtsus tervishoiu juhtimises, pakub teile olulist tööstusalast oskusteavet, samuti asjakohaseid teadmisi üldise juhtimise alal.

See võimaldab teil edukalt täita juhtpositsioone tervishoiuettevõtetes, näiteks haiglates ja hooldusasutustes, samuti konsultatsioonifirmades ning meditsiinitehnoloogia ja ravimitootmise ettevõtetes.

Karjääri väljavaated

Magistrikraadiga tervishoiu juhtimises omandate erialateadmised, mida vajate tervishoiutööstuse eduka juhina. Teie potentsiaalsete tööandjate hulka kuuluvad tervishoiu- ja hoolduskindlustuse pakkujad, meditsiiniasutused, ravimiettevõtted ja terviseturismiasutused. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks töötervishoiu juhtimiskonsultandina, haigla raamatupidamisjuhina, tervishoiu ärikonsultandina jne.

Finants ja raamatupidamine

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: aprill / oktoober

Rahvusvahelise juhtimise magistriprogrammis, kus on suur rahandus ja raamatupidamine, omandate ulatuslikke erialateadmisi ja asjakohast üldist juhtimisalast oskusteavet, et saaksite ohutult liikuda rahvusvahelistel kapitaliturgudel.

Arendate finantspoliitiliste otsuste ettevalmistamise ja elluviimise oskusi, õpite, kuidas käsitleda rahvusvahelistel kapitaliturgudel rahastamisvõimalusi ja raamatupidamist vastavalt rahvusvahelistele standarditele, omandate põhjalikke investeerimisanalüüsi ja portfellihalduse alaseid teadmisi, et saaksite oma ettevõtet optimeerida majandustulemused. Karjäärivõimalused on suurepärased - hiljutised uuringud näitavad suurt nõudlust lõpetajate järele, kellel on suurepärane inglise keele oskus, praktilised kogemused ja asjakohane magistrikraad rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolist.

Karjääri väljavaated

Magistriõpe rahanduses ja raamatupidamises teeb teid otsitud eksperdiks tuleviku valdkonnas. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks riskijuhi, finantskontrolöri, vastavusametniku jne.

129850_man_graphics_screen.jpeg

Transport ja logistika

 • Halb Honnef: märts / september

Meie rahvusvaheline juhtimismagistriprogramm, mille põhitegevuseks on transport ja logistika, valmistab teid ette strateegiliste ja logistiliste probleemide analüüsimiseks teaduslike meetodite abil, et leida lahendusi ja rakendada neid ettevõttes.

Samuti saate teada, kuidas rakendada teaduslikke meetodeid transpordis ja logistikas ning õpite tundma äri- ja majandusmeetodeid, kontseptsioone ja sisu, mida saate rakendada tööstuse riiklikes ja rahvusvahelistes ettevõtetes.

Karjääri väljavaated

Teie õpingute rahvusvaheline orientatsioon ning logistika- ja transporditööstus muudavad teid globaalseks mängijaks. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks logistikakonsultandina, allhankejuhina, protsesside juhina jne.

Rahvusvaheline personalijuhtimine

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: aprill / oktoober

Ükskõik, kas olete turu juhtivast kontsernist HR-ametnik, rahvusvahelise juhtimiskonsultatsiooni konsultant, areneva tehnoloogia arendaja talentide omandamise spetsialist või moesildi personalispetsialist: HR-juhtimisest on üha enam saamas rahvusvaheliste ettevõtete edu, isegi kõrgemal juhtimistasandil.

Selle põhjalikuks ettevalmistamiseks edukaks karjääriks selles valdkonnas pakume teile olulisi erialateadmisi inimressursside alal ning põhjalikke teadmisi ettevõtte strateegilises ja operatiivses mõtlemises. Lai valik ülesandeid põnevas keskkonnas ootab teid pärast kooli lõpetamist.

Karjääri väljavaated

Personalitöötajad saavad teha palju rohkemat kui taotluste üle vaatamine, intervjuude korraldamine ja töölepingute koostamine. Koolitatud personalitöötajate puuduse tõttu on vaja nende oskusi kõigis personali valimise, määramise ja edutamise valdkondades vastavalt ettevõtte eesmärkidele. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks personalijuhina, personaliarendajana, personaliametnikuna jne.

IT-juhtimine

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: aprill / oktoober

Ettevõtted vajavad eksperte, kes oskavad juhtida keerulisi infotehnoloogiaprotsesse ja mõistaksid ka ärikeskkonda. Meie rahvusvahelise juhtimise magistrikraadi omandamise programm, millel on suurem maht IT-halduses, valmistab teid ette edukaks karjääriks koos tööstusele olulise IT-sisu ja üldise juhtimisalase oskusteabega.

IT-juhina tagate, et teie ettevõtte andmeid, teavet ja teadmisi kasutatakse optimaalselt, et arendada ja saavutada strateegilisi eesmärke. Ärijuhtimise ja infotehnoloogia liidesena vastutate valdkonnaüleste projektide juhtimise eest koos partnerfirmade, korporatsioonide ja riiklike organisatsioonidega.

Karjääri väljavaated

IT-juhina kuulute valdkonna, avaliku sektori ja valitsusväliste organisatsioonide ihaldatumate spetsialistide hulka. Pärast kooli lõpetamist saate töötada näiteks IT-projektijuhina, Scrum-meistrina, HR-spetsialisti tehnilise värbamisega jne.

Suur andmete haldamine

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: oktoober

Olgu tegemist klassikalise jae- või veebikaubanduse, finantsteenuste, lennunduse, reisi- või turismitööstuse või telekommunikatsiooniga: Andmed on äri edu võti tänapäeval peaaegu igas tööstuses. See ei seisne ainult kogutud andmete mahus, vaid ka analüütiliselt ettevalmistamises ja kasumlikus kasutamises.

Suurte andmete haldurina on teie eesmärk saada andmetest maksimaalne strateegiline väärtus. Koordineerite projekte ja töötate juhtimise, andmetöötluse ja andmete analüüsi vahel. Te tunnete teabehalduse põhimõtteid, mõistate tehisintellekti tehnikaid ja saate aru uutest tehnoloogiatest ning nende eelistest ärikeskkonna jaoks.

Ja samal ajal olete teadlik oma ettevõtte vajadustest ja suudate andmete kasutamise ettevõtte strateegiaga ühitada. Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, kasutate oma oskusteavet suurandmete praeguste suundumuste kriitiliseks kontrollimiseks, puhta hüpe eristamiseks võimalikest lahendustest ja juhtkonnale asjakohaste soovituste andmiseks.

Karjääri väljavaated

Suured ettevõtted ja kiiresti kasvavad ettevõtted investeerivad palju andmehaldussüsteemide ja -struktuuride ehitamisse. Kvalifitseeritud spetsialistidel on siin palju võimalusi. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks suurandmete teadlasena, suurandmete insenerina, BI konsultandina jne.

Lennundus

 • Halb Honnef: märts / september
 • Berliin: aprill / oktoober

Klientide ja kaupade kiire ja turvaline sihtkohta jõudmine - see on lennunduse juhtimise peamine asi. Kuid ettevõtte turupositsioon ja tõhusus on ka teie käes, kui olete kõrgemas juhtkonnas.

Seetõttu pakume oma rahvusvahelise juhtimise magistriprogrammis, millel on suur tähtsus lennunduse juhtimises, mitte ainult olulised erialateadmised, vaid ka asjakohane üldine juhtimisalane know-how. Meie lõpetanutele on huvitavatel lennundusaladel atraktiivsed tipppositsioonid - eriti juhtimistasandil.

Saate teada lennuettevõtjate kasumlikkuse peamistest teguritest - võrgu planeerimisest ja tulude haldamisest -, omandate teadmisi selliste keskkonnaprobleemide kohta nagu müra ja heitkogused, süvendate teadmisi lennufirmade ja lennujaamade rahastamise kohta ning käsitlete ka selliseid küsimusi nagu inimressursid, finantsarvestus ja turundus.

Karjääri väljavaated

Tulevase juhina võtate endale kohustused lennuliikluse ja logistika valdkonnas. Pärast kooli lõpetamist võite töötada näiteks õhutranspordi hangete juhina, ettevõtte strateegia väljatöötajana, protsesside juhtimise konsultandina jne.

Kus sa õpid

Magistriõpe saate omandada kahes Saksa ülikoolilinnas Bad Honnefis ja Berliinis.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad ja dokumentide ärakiri (3 aastat - 180 EAP) I Minimaalne hindepunkt on 3,0, vastavalt teie bakalaureuse / ettevõtluskraadi Saksa hindesüsteemile
 • Akadeemiline IELTS 6.0 / TOEFL IBT 80 punkti / PTE 56 punkti / Cambridge'i edasijõudnute või keeleoskuse tase
 • Sissepääs Intervjuu - läbi online või ülikoolilinnakus

Vastuvõtmise protsess

Kas olete valinud kraadiõppe programmi? Kandideeri kohe! Viime teid sisseastumisprotsessi samm-sammult läbi ja ootame teid paremaks tundmaõppimiseks.

EL ja EMP taotlejad

 1. Laadige oma avaldus üles aadressil www. IUBH .de / onb
 2. Juhtige vastuvõtuvestlus
 3. Saate vastuvõtu- ja õppelepingu
 4. Saada tagasi allkirjastatud õppeleping
 5. Alustage oma õpinguid IUBH

ELi mittekuuluvad taotlejad

 1. Laadige oma avaldus üles aadressil www. IUBH .de / onb
 2. Viige läbi vastuvõtuvestlus
 3. Saate pakkumise kirja
 4. Tehke sissemakse ja avage blokeeritud konto
 5. Saate vastuvõtu- ja õppelepingu
 6. Saate oma viisa ja alustage õpinguid

Vajalikud dokumendid

Pärast veebiavalduse esitamist kontrollime, kas täidate sisenemise nõudeid, ja võtame teiega ühendust kahe nädala jooksul. Saatke kindlasti koos taotlusega kõik allpool loetletud dokumendid:

 • CV
 • Motivatsioonikiri
 • Passi kopeerimine
 • Akadeemilised diplomid ja dokumentide ärakirjad
 • Inglise keele oskuse tõend (IELTS / TOEFL / PTE / Cambridge A või P)
 • Töökogemuse tõend (olemasolu korral)

Külalislahkuse korraldamine | Lühike selgitus alates IUBH professor Legrand alates IUBH Vimeo.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the ... Loe edasi

IUBH Campus Studies at IUBH University of Applied Sciences offers on-campus degree programs that have a strong international focus: all courses are taught in English, the curriculum is aligned to the future needs of international companies. Professors and students from over 85 nations meet and work together on–campus. Näita vähem
Halb Honnef , Berliin + 1 Rohkem Vähem