Magistriõpe Rahvusvahelise Juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Uus programm. Esimene sissevõtmine 2020. aastal.

Rahvusvahelise juhtimise magistriprogrammi eesmärk on koolitada professionaalseid juhte, kes on võimelised töötama rahvusvahelistes ettevõtetes tiheda konkurentsiga digitaalses maailmas. Õppekava sisaldab kolme omavahel seotud teemat: globaalsed strateegiad ja toimingud; digitaalne ümberkujundamine ja uued ärimudelid; ettevõtete sotsiaalne vastutus ja säästev areng.

Programmi õpetatakse inglise keeles. Õpilased saavad võimaluse jätkata semestrit välismaal juhtivas rahvusvahelises ärikoolis, võimaldades neil omandada kvaliteetsed kogemused.

Programmi eelised

Master in International Management on eksklusiivne rahvusvaheline juhtimisprogramm, mis pakub teile teadmisi ja oskusi, et õnnestuda globaalses ärikeskkonnas ja saada mitmekultuuriliseks juhiks.

Üks programm, kaks ärikooli, lugematu arv võimalusi

Master in International Management programm pakub õppida ühe semestri välismaal ühes eksklusiivne partner ärikoolides.

 • Korporatiivpartnerid juhtimisest / Financial Times - 100 hinnang.
 • Topeltkraadiga diplomi võimalus ESCP Europe - Pariisi ja Lancasteri ülikoolis
 • Ainulaadne võimalus suhelda oluliste ettevõtetega

MIM usub erinevate riikide ja kultuuride juhtide ja spetsialistide tugeva võrgustiku loomise väärtusesse. MIM-i äripartnerite ja MIM-i õppurite vahelise näost näkku suhtlemise hõlbustamiseks on ettevõtted tihedalt kaasatud MIM-i õppekavasse ja kogu aasta jooksul korraldatakse suur hulk erinevaid üritusi.

Nõuded

Taotlejatel peab olema bakalaureusekraad või sellele vastav kvalifikatsioon ning neil peab olema inglise keele oskuse tõend. Taotlejate vastuvõtmisel arvestatakse taotlusportfelli alusel.

Portfelli kontrollnimekiri:

 1. GMAT testi tulemused (vähemalt 500 punkti)
 2. Diplom ja ametlik akadeemiline ärakiri
 3. Motivatsioonikiri
 4. Kaks soovituskirja (eelistatavalt üks tööandjalt ja teine kelleltki, kes on teie akadeemilise tööga tuttav
 5. CV / CV jätkamine
 6. Essee teemal “Rahvusvahelised ärivõimalused ja piirangud kaasaegses maailmas” (essee peab olema maksimaalselt 3 lehekülge, A4 formaadis, Times New Roman, 12)
 7. Muud dokumendid (publikatsioonid ja teadustöö, akadeemilised auhinnad, eridiplomid ja -tunnistused, saadud toetused ja stipendiumid, kursused, töötoad, koolitused ja muud rahvusvahelise haldusega seotud dokumendid)

Programmi kursused

Kohanemiskursused

 • Globaalsed suundumused juhtimises
 • Majandus ja rahandus juhtidele

Põhikursused

 • Rahvusvaheline majandus
 • Globaalne strateegiline juhtimine
 • Uurimismeetodid rahvusvahelises juhtimises
 • Organisatsiooni arendamine ja talentide juhtimine
 • Digitaalne muundamine ja uued ärimudelid
 • Rahvusvaheline finantsjuhtimine
 • Turundus digitaalmajanduses
 • Ärianalüüs

Valikaine kursused

Õpilastel on vabalt valida valikainete kursused ja tähtaja, mille jooksul nad soovivad neid osaleda. Meie valikained on jagatud järgmistesse valdkondadesse:

 • Rahvusvaheline finantsaruandlus ja analüüs
 • Ettevõtte väärtustamine ja uued ärimudelid
 • Kultuuridevaheline juhtimine
 • E-kaubandus
 • Ettevõtte sotsiaalne vastutus rahvusvahelises äris
 • Juhtimine

Meie programmi osana pakutavate valikainete kursuste loetelu ajakohastatakse, kuna püüame pidevalt varustada oma õpilasi teadmistega äriteemadest.

Karjäärivõimalused

Magistriprogramm "Rahvusvaheline juhtimine" on värav erakordsetele karjäärivõimalustele kõrgetasemelistele kandidaatidele kogu maailmas. See on mõeldud homsetele juhtidele: professionaalsed juhid, kes on varustatud oskustega, mis on vajalikud edukaks hargmaistes ettevõtetes konkurentsitihedas digitaalmaailmas.

Programm viiakse läbi tihedas koostöös HSE ettevõtlus- ja juhtimisteaduskonna äripartneritega. Need ettevõtted on juhtiv innovatsiooni ja ärimudelite digitaalse muundamise valdkonnas: L'Oreal, IBM, SAP, BCG, Oracle, PwC, Sberbank, VTB pank, Lanit ja paljud teised.

Praktika ja äriprojektid nendes ettevõtetes, sealhulgas kursusetööde ja magistritöö ettevalmistamine võimaldavad programmi lõpetanutel edukalt alustada oma karjääri juhtivate ettevõtete professionaalsete juhtidena.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-dr ... Loe edasi

Consistently ranked as one of Russia’s top three universities, the National Research University Higher School of Economics (HSE University) sets itself apart by its internationally-minded, research-driven approach to higher education. Based in the vibrant centre of Moscow, with campuses in St. Petersburg, Nizhny Novgorod and Perm, HSE offers outstanding academics at all levels and includes more than 40 English-taught Master’s programmes and 8 English-taught Bachelor's degree programmes. Näita vähem
Moskva , Nižni Novgorod , Peterburi + 2 Rohkem Vähem