Magistriõpe Rahvusvahelise Turunduse, Juhtimise Ja Organisatsiooni

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõppe õppe-eesmärgid võimaldavad luua professionaalseid profiile, mis on võimelised hoidma nii kesk- kui ka tipptasemel positsioone rahvusvahelistes, innovaatilistes ja jätkusuutlikes ettevõtetes ning erinevates ärifunktsioonides, näiteks turundus, personalijuhtimine, kvaliteedijuhtimine ja jätkusuutlikkuse arendamine. Sellised positsioonid võivad viidata kas üksikutele ettevõtetele ja ärivõrgustikele, ärigruppidele, aga ka ärikonsultatsioonifirmadele.

Magistriprogrammi eesmärk on anda õpilastele oskused mõista ja tõlgendada juhtimisperspektiivist lähtuvalt neid nähtusi, mis käsitlevad nii internaliseerimisharjumusi kui ka ettevõttesiseseid tehnoloogilisi uuendusi.

Selline orientatsioon soodustab mitmesuguste heterogeenseid teemasid hõlmavate kursuste pakkumist: alates kultuuridevahelise ettevõtluse läbirääkimistest kuni rahvusvahelise turunduse ja juhtimiseni; kvaliteedijuhtimisest äriprotsesside ümbertegemiseni; alates innovatsiooni juhtimisest kuni äristrateegiate ja poliitika laboriteni. Pakutakse ka ristvõimsusi, spetsiaalsete kursustega, mis käsitlevad rahvusvahelisi õigusakte ja jõudluse mõõtmise tehnikaid.

Magistriprogrammis kasutatakse laialdaselt osaluspõhiseid õppeprotsesse, näiteks juhtumianalüüside arutamine; haigusjuhtude ajalugu; projektitööd; ettevõtte külastused; õppelaborid ja praktikakohad.

Magistriprogrammi lõpuks on õpilased omandanud nii spetsiifilised kui ka pehmed oskused, alates kursuste mitmekesisest sisust ja lõpetades keeleoskustega, mida täiendab täielikult inglise keeles õpetatav õpikogemus, kuni kohapealsete oskuste omandamiseni, muutes üliõpilased väga konkurentsivõimeliseks kaasaegsel tööturul.

119242_InternationalMarketing.jpg

Karjäär ja töövõimalused

Professionaalsed võimalused turunduse ja müügi, inimressursside juhtimise, teadus- ja arendustegevuse, kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse valdkonnas, rahvusvahelistumine tippjuhtimise valdkonnas ettevõtte ja äriüksuse tasandil, juhtimiskonsultantidena või teaduskeskustes. Samuti on kraadiõppuril pädevus ettevõtlusega alustamiseks.


Veebileht (itaalia keeles)

Veebileht (inglise keeles)

Kontaktisik

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

The University of Udine is a young and dynamic university, situated in the North East of Italy - a meeting place of different worlds and cultures. Udine has a relaxed and student-friendly atmosphere a ... Loe edasi

The University of Udine is a young and dynamic university, situated in the North East of Italy - a meeting place of different worlds and cultures. Udine has a relaxed and student-friendly atmosphere and is surrounded by other great places of interest, like Venice, Trieste, Austria, Slovenia or Croatia. The University currently has more than 70 degree courses in Agriculture, Economics, Engineering, Law, Foreign Languages, Education, Humanities, Medicine and Surgery, Veterinary Science and Mathematical, Physical and Natural Sciences. The University is actively involved in student and staff exchange projects with universities within the EU and is currently engaged in close collaboration with several universities from non-EU countries. Moreover, the University participates in many research projects at national and international level. Näita vähem
Udine , Pordenone , Gorizia , Gemona del Friuli + 3 Rohkem Vähem