Magistriõpe Set Designis

Üldine

Programmi kirjeldus

Te täiendate oma koolitusi kõrgel tasemel tehnilise ja disaini spetsialiseerumisega. Kogu teie õpingute kestel toetab teid hästi struktureeritud, pidevalt uuendatav ühiste jõupingutuste tsükkel, praktikakohad ja praktikakohad, millel on juhtivad pooldajad kogu Itaalia disainis.

Muidugi ruumi, sügavuse ja liikumise juhtimiseks.

Mooduli disaini magistriõppe programm on võimalus kunstniku ja loomingulise isiksusega õpilastele otsida professionaalset keskkonda, väljendada oma nägemust ja kujundada talente ning saada väga spetsiifilist väljaõpet.

Kolmemõõtmelise ruumi jutustamiseks kasutatava ruumi ettekujutamine tähendab paindliku ja praktilise vaimu olemasolu, mis suudab sügavust ja ilu komponeerida ja taastada.

RUFA kaheaastane stsenograafia kursus, mille eesmärgiks on koolitada spetsialiseeritud professionaalseid profiile, on kunst, disaini, maastike ja teatri õpetamise tugeva akadeemilise traditsiooni tulemus.

Stseenograafia, näitus on tegevusruumala.

Stseenograafia on väärikaks kunstiteoste loomine, ruumi kujundamise tehnika ja tegevuse valgustus, narratiiv ja elava ruumi maagia.

Põhiline elukutse, mis on oluline kõikide esituste edukate tulemuste saavutamiseks, sealhulgas teatris, ooperis, filmides, televisioonis, kontsertidel, ettevalmistamisel ja näitustel.

Stsenograaf kujundab ja loob valguste, materjalide, tekstiili, arhitektuuri, puittoote, 3D-modelleerimise, sisustuse, viimistluse, dekoratsioonide ja kostüümide kasutamise.

Staatuse saamine või kujundaja avab uksed suurele valikule professionaalsetest võimalustest töötada show-äri maailmas kunsti- ja loomingulise suuna järgi, mida rakendatakse kunstiteoste ja sisekujundaja ja sisekujundaja tegevuse suhtes.

Võimalusi ja praktikume rikas kursus.

Magistriõpe programm komplekteerimises pakub üliõpilastele kõrgetasemelist tehnilist ja disainiõpet, mida täiendatakse õppe jooksul kindla ja pidevalt ajakohastatava õppimisvõimaluste tsükliga, sealhulgas erialane koostöö, praktikumid ja töötoad, kus on kõige olulisem arv rahvuslik stsenograafia.

RUFA akadeemilise struktuuri raames kuulub kaheaastane stsenograafiakursus disaini ja tarbekunsti osakonda, RUFA akadeemiliste õpingute sektsiooni, mis pakub kõrgetasemelist spetsialiseerumist ja tehnilist ettevalmistust, seades kõrged akadeemilise ja disainiõppe standardid aasta-aastalt.

Lavakujunduse lõpetades on teil võimalik saada: lavakunstnikuks, sisekujundajaks, kostüümikunstnikuks, valgustuse kujundajaks, lavatehnikuks, lavakujundusdirektoriks.

Akadeemia kraadid on samaväärsed magistrikraadi kraadidega.

* Kursus on saadaval ainult itaalia keeles.

Koordinaator: Alessandro Vergoz

Juhendaja: Alessandro Vergoz

Lektorid: Christian Angeli, Alessandro Carpentieri, Vincenzo Caruso, Maria Chiara Castelli, Genny Di Bert, Antonin Di Santantonio, Elena Fiorellino, Alessandro Gori, Pino Quini, Alessandro Vergoz, Massimo Zomparelli.

MA komplekteerimises - soovitatud koolitusprogramm - disaini osakond

Aasta Teema CFA Tundi
I aasta Teooria

Sissepääs magistriõppe programmidele

Kunstimagistriõppesse vastuvõtmiseks peate esitama:

 • Bakalauruse kraad. Tunnustatakse “Väärtuse deklaratsiooni Locos (DV)” kaudu ja kvalifikatsiooni legaliseerimisega (taotletakse teie riigi Itaalia saatkonnas / konsulaadis).
 • Tunnistus, mis tõendab, et teil on viimase 10 aasta jooksul omandatud piisav itaalia või inglise keele tase (sõltuvalt sellest, kas soovite osaleda magistriõppe itaalia või inglise keeles). Kui olete oma kvalifikatsiooni omandanud inglise / itaalia keelt kõnelevas riigis või kui osalenud programm oli inglise / itaalia keeles, võidakse teil keeletunnistuse esitamist mitte nõuda.
 • ELi mittekuuluvate õpilast: uuringu viisa on kohustatud osalema Akadeemiline programmid. Õpilased peavad saatma elamisloa / elamisloa taotluse koopia rahvusvahelisse üliõpilaskontorisse 8 päeva pärast Itaaliasse saabumist.

Õpilased peavad läbima ka sisseastumiskatse .

Vastuvõtmise tähtajad

Testile kandideerimise tähtaeg

 • Esimene sessioon: 16. jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 16. aprill 2020
 • Kolmas istungjärk: 4. juuni 2020
 • Neljas istungjärk: 10. september 2020
 • Viies istungjärk: 1. oktoober 2020

Sissepääsu test

 • Esimene sessioon: 20. – 24. Jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 18. aprill 2020
 • Kolmas sessioon: 8. – 12. Juuni 2020
 • Neljas sessioon: 14. – 15. September 2020
 • Viies sessioon: 5. – 6. Oktoober 2020

Otsene registreerumise tähtaeg

 • 1. oktoober 2020
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Loe edasi

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Näita vähem
Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma + 6 Rohkem Vähem