Magistriõpe Software Engineering (MSSE)

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Magistriõpe Software Engineering (MSSE) programm on kavandatud pakkuma üliõpilastele kontsentratsioonikursustel, tugeva ja spetsialiseeritud oskusi, mis on vajalikud kvaliteetse tarkvara tootmiseks. Lisaks annab see üliõpilasele piisavalt laias valikus välja valitud täiustatud valikainete kursusi, et kiiresti õppida uusi tehnoloogia arenguid. 30 SCH MSSE programmi nõuded koosnevad kursustest ja MS projekti (3 SCH) või MS Thesis (6 SCH). Kursused jagunevad neljaks kontsentratsioonikursuseks ja tasakaal on valikainete kursused.

MSSE jaoks vajalikud eeltingimused on samaväärsed CSC 3324 ja CSC 3325 (Tarkvaratehnika I ja II) või CSC 5302 (kõrghariduse tasemel tarkvaratehnika).

MSSE kraadi nõuded

MSSE kraadi teenimiseks peab üliõpilane:

  • Täitke kontsentratsiooni (12 SCH) ja valikainete (12 SCH) kursuse nõuded MSSE-le, lisaks kõikidele bakalaureuse eelduskursustele, mis võivad olla vajalikud.
  • Magistritöö (CSC 5333: 6 SCH) või MS lõputöö (CSC 5343: 3 SCH) lõpuleviimine ja kaitsmine. Õpilased, kes valivad projekti valiku, peavad läbima ka täiendava kinnitatud valikaine 3 SCH jaoks.
  • CGPA on vähemalt 3,00.
  • Teeni kõikidele kursustele BSE või kõrgem klass, arvestades MSSE-ga.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at ... Loe edasi

Inaugurated in 1995 by His Majesty King Hassan II and Crown Prince Abdallah bin Abdel-Aziz of Saudi Arabia, Al Akhawayn University redefines the classic American liberal arts educational experience at an affordable price on an architecturally stunning modern campus amidst the beauty of Morocco's Middle Atlas Mountains. Näita vähem