Tarkvara levik ja kasvav mõju ettevõtlusele ja meie igapäevaelule on olnud fenomenaalne. Tarkvaratehnoloogia tegeleb kvaliteetsete tarkvarasüsteemide kavandamise ja arendamisega - see on üha olulisem infotehnoloogia valdkond. Selles programmis saate omandada teadmised ja praktilised oskused tarkvaratehnika valdkonnas.

Programm

Selle programmi käigus omandate teoreetilisi teadmisi ja suurepäraseid oskusi inseneritarkvara tõhustussüsteemides, mis hõlmavad suutlikkust toime tulla nii arusaamise keerukusega kui ka nende väljatöötamisega. Te omandate teadmisi suurte ja keeruliste tarkvarasüsteemide analüüsimise, kavandamise ja rakendamise põhimõtetest. Õpilased, kes selle programmi edukalt lõpule viivad, suudavad näidata mõista tarkvara haldamise metoodikat ja tehnikaid ning rakendada neid mitmesugustes arengustsenaariumides. Saate kasutada ülemaailmset mitmekesisust ja töötada rahvusvahelistel meeskonnad. Tihe tööstuskoostöö, sealhulgas tööstuslikud külalislektorid ja koostööpartnerite tööst, nagu näiteks ABB, Ericsson või Volvo, seotud teoreetilised lahendused.

Tööhõive ja tulevikuväljavaated

Magistriprogrammi korraldab Mälardalen University tarkvaratehnika osakond. Jaos on mitu rahvusvaheliselt tunnustatud teadlast, kellel on tõestatud tipptasemel dokumendid ja aktiivne osalemine maailma juhtivates konverentsides. Peamised uurimisvaldkonnad jagunemisel on komponentidele tuginevad tarkvaratehnika, mudelipõhine arendus ja usaldusväärne tarkvaratehnika.

Kõik uuringud viiakse läbi projektidega, millel on konkreetsed eesmärgid seoses väljaannete, koostöö ja prototüüpide tööriistadega. Edastame meie uurimistulemused oma haridusele võimalikult kaugele. "Enamik kõrgtasemel kursusi hõlmavad kaasaegseid tarkvaratehnika uurimistöid ja paljud neist on kaasatud osakonna doktorantidega.

Õppemaks

Õpilastel väljaspool ELi / EMP

Esimese semestri tasu: 67500 SEK

Programmi kogumaksumus: 135000 SEK

Konkreetsed sisenemise nõuded

Lõpetatud bakalaureusekraad kõrgkoolis kolm aastat või rohkem, mis on samaväärne 180 ainepunktiga, millest vähemalt 60 ainepunkti on arvutiseadmete või arvutitehnikaga, sealhulgas programmeerimine 15 ainepunkti ja vähemalt 22,5 ainepunkti matemaatika / rakenduslik Matemaatika. TOEFL-i testi tulemus, mille minimaalne punktisumma on 575 ja mille punktisumma on vähemalt 4,5 (PBT) või 90, kus TWE skoor on vähemalt 20 (iBT) või IELTS testi tulemus, mille üldine ribalskoor on vähemalt 6,5 ja mitte bänd skoor alla 5,5 või samaväärne on nõutav.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Mälardalen Universityis »

Viimati uuendatud November 25, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
135,000 SEK
väljaspool ELi / EAA üliõpilastele
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date