Magistriõpe Stochastics and Data Science'is

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kandideeri UniTo-s aastaks 2020-2021 aadressil href = "https://apply.unito.it

Kandideerimise korra ja tähtaegade kohta klõpsake siin.

-------------------------------------------------- --------------------

M.Sc. Stochastics and Data Science on kaheaastane kraadiõppekursus, mille eesmärk on valmistada õpilasi kaasaegse haridusega tõenäosuslike, statistiliste ja arvutusmeetoditega.

Tänu Ameerika Ühendriikides ja Euroopas hiljuti alustatud Data Science'i parimatele programmidele inspireerib see kursus Torino Ülikooli kolme osakonna ja nende uurimisrühmade asjatundlikkust tõenäosuse, statistika ja arvutiteaduste alal ning on praegu selle ainus pakkumine kirjuta Itaalias matemaatika kraadi saamiseks.

Programmi õpetatakse täielikult inglise keeles ja see annab üliõpilastele tugevad teadmised rakendusuuringute matemaatika, tõenäosuse, statistika ja masinaõppe põhiteemadest. Need on tänapäeval olulised vahendid matemaatilise modelleerimise teostamiseks ebakindluse all ja keerukate, suure mõõtmega andmekogumite analüüsimiseks, millel on sügav matemaatiline arusaam allolevatest struktuuridest.

132095_ScreenShot2020-03-01at9.49.09PM.pngfoto viisakalt University of Turin

Programm pillides

  • Regulaarne kestus: 2 aastat
  • Ametliku kraadi kehtivus: Laurea Magistrale klassis LM-40 matemaatika Itaalia ülikooli süsteemis
  • Rõhk: tõenäosuslikud, statistilised ja arvutusmeetodid
  • Keeleõpetus: inglise keel

Mis on "stochastics" ja "Data Science"?

Stochastics and Data Science'i magistrikraadi eesmärk on valmistada õpilasi kindla ja kaasaegse haridusega tõenäosuslike ja statistiliste meetoditega. Põhiteemadeks on arenenud metoodikad ja tehnikad, mis on tänapäeval vajalikud vahendid matemaatilise modelleerimise ja analüüsi teostamiseks ebakindluse (stohhastika) ja kõrgetasemeliste ja keeruliste andmestruktuuride (Data Science) analüüsimiseks ja tõlgendamiseks. Kursuse teemade rõhuasetus on nii teoreetiline kui ka arvutusele ja rakendustele suunatud, pakkudes mitte "retseptide raamatut", vaid võimet tunda, kombineerida ja rakendada kõige tõenäolisemate ja moodsamate meetodite olemasolu.

Magistriõpe Stochastics ja Data Science juhib inspiratsiooni parimad kraadiõppe programmid Data Science hiljuti algas USAs ja Euroopas, ja on praegu ainus pakkumine seda tüüpi Itaalias.

Miks ma peaksin olema valmis omandama kraadi Stochastics and Data Science'is?

Me elame ajastul, millel on tohutu teabe kättesaadavus. Mõtle näiteks andmete kogusele, mida sotsiaalsed võrgustikud loovad, kui iga klõps on registreeritud ja arhiveeritud tulevikus kasutamiseks. Võimalus modelleerida ja tõlgendada seda teavet on oluline, olenemata selle ulatusest.

Siis ei ole üllatav, et üks 21. sajandi juhtivatest tööandjatest on andmete teadlane. Viimastel aastatel on tööanalüütikud pidanud matemaatikuid, statistikuid ja andmeteadlasi pidevalt paremate ja nõutumate töökohtade seas järjestama, veelgi paremate tulevikustsenaariumidega.

Mida ma saan teha pärast magistriõppe lõpetamist?

Ülalkirjeldatud teemadega seotud tahkete oskuste omandamine võimaldab käsitleda ja modelleerida erinevaid distsiplinaarvaldkondi kogutud andmeid, kasutades ära sügav matemaatiline arusaam allolevatest struktuuridest. Stochastics and Data Science'i lõpetajatel on tugevad teadmised peamistest teemadest rakenduslikust matemaatikast, tõenäosusest ja statistikast koos arvutusoskustega, mis on olulised tänapäeva interdistsiplinaarsete rakenduste jaoks. Selline ettevalmistus võimaldab kasutada neid teoreetilisi teadmisi konkreetsete ülesannete täitmiseks, näiteks:

  • keerukate tõenäosuspõhiste mudelite iseseisev kujundamine huvipakkuvate staatiliste ja dünaamiliste nähtuste kirjeldamiseks;
  • vajalike matemaatiliste ja statistiliste vahendite väljatöötamine nende analüüsimiseks;
  • nende mudelite kasutamine koos kättesaadavate andmete kogumitega uuritavate nähtuste hindamiseks, prognoosimiseks ja määramatuse kvantifitseerimiseks;
  • arvutusstrateegiate kavandamine ja rakendamine algoritmide kujul statistiliste menetluste konkreetseks teostamiseks.

Sellised oskused on tänapäeval väga nõudlikud erinevates erialastes keskkondades nii era- kui ka avalikus sektoris.

Alternatiivina on need, kes on rohkem huvitatud Ph.D. Uuringud on omandanud tugeva tausta, mis võimaldab teiste teemade hulgas siseneda ka statistikale, matemaatikale, rakenduslikule matemaatikale, operatsiooniuuringutele, arvutiteadusele, majandusele ja matemaatilisele rahastamisele.

Kui suur on see programm?

Magistriõpe stochastics and Data Science on teise tsükli kraad seaduslikult tunnustatud Laurea Magistrale klassis LM-40 Matemaatika Itaalia ülikoolisüsteemis.

Kellele on suunatud magistrikraad?

Stochastics and Data Science'i magistrikraad on suunatud kõrgelt motiveeritud üliõpilastele, kes on omandanud bakalaureuse kraadi (Laurea Triennale Itaalia ülikoolides) või samaväärse nimetuse. Matemaatika, statistika, füüsika või arvutiteaduse bakalaureuseõpe on ideaalne, kuid erineval määral andekaid ja motiveeritud üliõpilasi, kes soovivad registreeruda väljakutsetesse ja põnevatesse kursustesse, on oodatud ka sisseastumise taotlemiseks.

Üliõpilastele, kes peavad oma matemaatilist tausta konsolideerima, antakse soovitusi enesetäiendamise uuringu vastuvõtmiseks ja esimesel poolaastal. Samal eesmärgil julgustatakse neid valima kvantitatiivsete meetodite kursustel oma tasuta krediiti bakalaureusekraadile (Laurea Triennale), eelkõige analüüsi, tõenäosuse, statistika, operatsiooniuuringute ja ökonomeetria kohta.

Karjäär

Stokastika ja andmete teaduse lõpetajad võivad töötada era- ja avalik-õiguslikes ettevõtetes, teadusasutustes või füüsilisest isikust ettevõtjatena. Võimalike karjäärivõimaluste seas on pankade ja kindlustusseltside analüütilised osakonnad, kõikide sektorite tööstusharud, haldusasutused ja uurimiskeskused kõigis valdkondades, mis nõuavad keerukate struktuuridega andmete kvalifitseeritud käsitlemist.

Lõpetajad Stochastics ja Data Science saab ka Ph.D. muu hulgas statistikaprogrammid, tõenäosus, rakendatav matemaatika, operatsiooniuuringud ja matemaatiline rahastamine.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all discipline ... Loe edasi

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all disciplines. It is an integral part of the community, acting for reviving urban and suburban areas, promoting cultural interaction, social integration and development, encouraging dialogue and insight into current realities. Näita vähem