Magistriõpe - Tööstustehnika

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Tööstuse insener kavatseb näha "suurt pilti", kui ta tegeleb keeruliste protsesside ja süsteemidega. Valdkond keskendub paljude ¿rataste analüüsimisele, mis peavad toimima koos, et organisatsioon saaks toimida kõige tõhusamal ja kasumlikumal viisil. Tudengina saate ülevaate erinevatest metoodikatest, tehnikadest ja tööriistadest, mida saate rakendada organisatsiooni tegevuse tõhustamiseks. Selles uuringus omandatud võime muudab teid eriti hästi juhtpositsiooni saavutamiseks.

Magistriõpe tööstuse insener annab üliõpilastele teadmisi ja võimeid kasutada sobivaid tehnikaid, oskusi ja vahendeid, et identifitseerida, sõnastada, analüüsida ja lahendada tööstuse inseneri probleeme. Tavalise eduga saab üliõpilane kahe aasta jooksul omandada magistrikraadi 120 ainepunkti. Kui üliõpilane soovib ühendada magistriõppes koos tööga välisettevõttes, on võimalik programmi pikendada kolme kuni neli aastat. Seejärel pakutakse kohandatud haridusplaani. Pärast hariduse omandamist on üliõpilastel kindel alus siseneda erinevatele positsioonidele ülemaailmsel baasil. Tüüpilised positsioonid on vaneminsener, projektijuht, arendajad, konsultandid, juhid ja teadlased. Paljud meie endised üliõpilased tegelevad juhtivate või vanemate teadustöödega avalikes organisatsioonides või eraettevõtetes.

Õpitulemused

Teadmised (K):

K1: omab arenenud teadmisi matemaatika, füüsika ja inseneriteaduste akadeemias ning spetsialiseeritud ja ajakohastatud teadmisi tööstuse inseneri valdkonnas.

K2: omab põhjalikke teadmisi tööstusettevõtete tulemuslikkust suurendavate erinevate teooriate ja metoodikate kohta terviklikust perspektiivist.

K3: oskab rakendada teadmisi erinevate tööstusprotsesside kohta, mis on eriti seotud tootmise ja asjakohaste tehnoloogiate, kontseptsioonide ja süsteemidega nagu robootika, CAD / CAM, CIM, virtuaalne tootmine, tootmislogistika, tarneahela juhtimine, operatsioonide uurimine, kvaliteedijuhtimine

K4: oskab analüüsida akadeemilisi probleeme, mis põhinevad tööstuse inseneriteaduste akadeemilise ajaloo ajaloos, traditsioonidel, eristusvõimel ja kohtadel ühiskonnas.

Oskused (s):

S1: analüüsib ja kritiseerib erinevaid teabeallikaid ja kasutab neid teaduslike argumentide struktureerimiseks ja sõnastamiseks.

S2: saab analüüsida olemasolevaid teooriaid ja tõlgendusi tööstuse inseneri valdkonnas ning töötada süstemaatiliselt ja iseseisvalt praktiliste ja teoreetiliste probleemidega.

S3: oskab kasutada asjakohaseid meetodeid tööstustehnoloogias, et teostada uurimis- ja arendustöid sõltumatult.

S4: oskab teostada sõltumatut, piiratud uurimis- või arendusprojekti tööstuse inseneri valdkonnas järelevalve all ja kooskõlas teadusuuringute eetika kohaldatavate normidega.

Üldine pädevus (GC):

GC1: oskab analüüsida asjakohaseid akadeemilisi, erialaseid ja teaduslikke eetilisi probleeme.

GC2: oskab rakendada teadmisi ja oskusi tööstustehnoloogias uutes valdkondades, et täita kõrgemaid ülesandeid ja projekte.

GC3: oskab kommenteerida akadeemilisi küsimusi, analüüse ja järeldusi tööstuse inseneriteaduse valdkonnas, kasutades selle valdkonna terminoloogiat, et suhelda nii spetsialistide kui ka üldsusega.

GC4: võib aidata kaasa uute mõtlemis- ja innovatsiooniprotsesside kasutamisele, kasutades tööstustehnoloogia meetodite ja teooriate abil saadud teadmisi.

Vastuvõtutingimused

Õppekavale lubamiseks on vajalik mehaanilise, elektrienergia või elektroonika bakalaureusekraad. Taotlejad, kellel on muu taust, võidakse tunnistada professionaalse hindamise alusel.

Õpetamine ja hindamine

Õppetöö ja õppemeetodid

Õppekava struktuur on kontsentreeritud kursustel, kus üliõpilased töötavad korraga ühel teemal. See tagab kogu tööprogrammi jaoks ühtlase töökoormuse. Programm on R

Kohustuslikke projekte tehakse sageli ka erinevate teemade puhul. Projekte teevad tavaliselt üliõpilasgrupid. Meeskonnad koostavad projektiaruandeid, mis esitatakse professoritele, eksamineerijatele ja mõnikord ka kaasõpilastele. Projektid võivad põhineda laborikatsetustel, ärijuhtudel või sarnastel juhtudel. Mõned teemad põhinevad täielikult projektil, mida juhib tegelik professor.

Lõputöö iseloomustab teadusliku iseloomuga teema ja seda saab teha tihedas koostöös asjaomase tööstuspartneriga ja / või olemasoleva R

Hindamisvorm

Kogu programmi jooksul kasutatakse erinevate ainete puhul erinevaid hindamismeetodeid. Enamikul juhtudel kasutatakse individuaalseid kirjalikke eksameid aineainete peamise vormi järgi. Lisaks sellele kasutatakse lõplikku palga määramiseks kohustuslikke projekte (eraldi või gruppides).

Mõned ainete hindamised põhinevad teostatud ülesannete portfellil, teised põhinevad projekti tööl, kus hinded määratakse kindlaks kirjalike aruannete alusel, millele järgneb mõnikord suuline ettekanne.

Lõpliku magistritöö hindamine põhineb ainult kirjaliku raporti ja asjakohaste manuste puhul.

Üksikasjalikum teave iga aine hindamismeetodi kohta on määratletud vastavas kursuse kirjelduses, kuid hindamine põhineb tavaliselt ECTS-süsteemil, mille klassid on A, B, C, D, E ja F, kus F pole "läbitud".

Vahetusvõimalused

Õpilastel on suurepärased võimalused osaleda mõnes õppeprogrammis teistes välismaal asuvates ülikoolides, eriti seoses magistritööga. Meie ülikoolil on aktiivne koostöö teiste ülikoolidega sellistes riikides nagu Hiina, Jaapan, USA, Ungari, Rootsi, Saksamaa ja Hispaania.

Tööpakkumisi

M.Sc. kraad Industrial Engineering, teil on suurepäraseid töövõimalusi, kuna uuring annab teile põhjaliku teadmisi, mis on seotud töötleva tööstuse tehniliste ja juhtimisprobleemidega tegelemisega; st automaatika, nafta ja gaasi, mehaaniliste ja elektriliste, logistika ja laevandus.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change ... Loe edasi

UIT The Arctic University of Norway is the northernmost university of the world. Its location on the edge of the Arctic implies a mission. The Arctic is of increasing global importance. Climate change, the exploitation of Arctic resources and environmental threats are topics of great public concern, and which the University of Tromsø takes special interest in. At UiT The Arctic University of Norway you can explore global issues from a close-up perspective. Näita vähem
Tromsø , Alta , Narvik + 2 Rohkem Vähem