Magistriõpe Tööstustehnoloogia ja Operatsioonide Teadus

Üldine

Programmi kirjeldus

120635_icons8-bookmark-100.png

Kursuse sisu

Magistriprogramm ühendab tööstusdisaini ja operatsioonide uurimisvaldkonna ühe õppekava. Industrial Engineering (IE) on inseneri valdkond, mis tegeleb komplekssete operatsioonisüsteemide analüüsimise, kavandamise ja optimeerimisega, eesmärgiga parandada nende tõhusust ja tõhusust ning seega suurendada nende tootlikkust. IE ainulaadne omadus, mis eristab seda teistest inseneriteadustest, on inimelemendi selge käsitlemine kui nende operatsioonisüsteemide oluline ja määrav tegur. Operatsioonisüsteemide projekteerimisel tugineb IE insener sageli nii deterministlikule kui ka stohhastilisele matemaatilisele mudelile, mis seejärel allutatakse simulatsiooni- ja optimeerimismeetoditele. Kõik need matemaatilised tööriistad on tuntud terminite Operations Research (OR) all. Nende hulka kuuluvad matemaatiline programmeerimine, simulatsioon, otsingu algoritmid ja heuristika, dünaamiline programmeerimine, järjekorditeooria, otsuste tegemise meetodid, statistika, stohhastiline modelleerimine, võrgu analüüs jne. See inseneriprofiil on ettevõtetes väga soovitud, kuna see avaldab positiivset mõju nende tegevus- ja organisatsioonistruktuuridele. Rahvusvaheliselt on see üks suurimaid insenerivaldkondi, mis valmistab õpilasi tõhusalt ette juhtivate rollide ja juhtimisvastutuse alustamiseks, koolitades neid põhjalikult tootmis- ja teenindusettevõtete süsteemide organisatsioonilistes ja tehnilistes põhimõtetes.

Tehnoloogia ja arhitektuuri teaduskond (FEA) pakub enamikku magistriõppe programme inglise keeles. See rõhutab teaduskonna rahvusvahelist ambitsiooni, samuti rahvusvahelise hariduse ja mitmekeelsete oskuste tähtsust õpilastele.

120638_icons8-list-100.png

Kursuse ülesehitus

IEORi kapteniks saamine hõlmab kahte etappi: esimese kolme aasta jooksul viiakse inseneriteaduste bakalaureusekraad ja järgmise kahe aasta jooksul omandatakse inseneriteaduste magistrikraad. Magistriprogramm ühendab kursused IE ja OR põhiteadustes, kuid pakub ka ruumi valikainete jaoks.

120619_Picture_students.png120637_icons8-name-tag-100.png

Karjäärivõimalused

Magistriõpe tööstustehnoloogias ja operatsiooniuuringutes on suunatud noorte inseneride koolitamisele tööstustootmise ja -teenuste süsteemide projekteerimisel, paigaldamisel ja haldamisel, võttes arvesse teaduslikke, tehnoloogilisi, majanduslikke, organisatsioonilisi ja inimtegureid. On selge, et paljud ettevõtted, nii väikesed kui suured, soovivad neid insenere värvata. Rahvusvahelisel tasandil näitab tööstustehnoloogia magistriprogrammide kogemus, et lõpetajad kasvavad kiiresti vastutustundlike juhtimisülesannete, st ettevõtte juhtimise suunas. Lisaks ei leia IEORi insenerid mitte ainult tööstuses, vaid ka paljudes ühiskonna organisatsioonilistes süsteemides, nagu valitsus, tervishoid ja haiglad, avalikud teenused, õiguskaitse-, transpordi- ja liiklussüsteemid jt. See on ka peamine distsipliin vähem traditsioonilistes insenerikeskkondades: tarbijate suunatud teenindusettevõtted, supermarketite ketid, jaekaubandusettevõtted, tervishoiuteenused, nõustamine jne.

IEORi insenerid vastutavad sageli organisatsioonide operatiivsete aspektide eest sellistes funktsioonides nagu tootmisjuht, arendusjuht, logistikahaldur jne. Nad tegutsevad ka spetsialistidena (meetodite insener) suurte ettevõtete ja rahvusvaheliste korporatsioonide toetamisel. Märkimisväärseid näiteid sellest, mida IEOR peab tänapäeva ühiskonnas pakkuma, võib leida www.iienet.org, tööstusliku inseneri instituudi (IIE) veebisaidilt, mis on selle distsipliini rahvusvaheline professionaalne organisatsioon.120644_icons8-inspection-100.png

Sissepääs (rahvusvahelistele kraadiõppuritele)

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda magistrikraadiks tööstustehnoloogias ja operatsiooniuuringutes, võivad programmile siseneda ilma eeltingimusteta, kui neil on järgmine diplom: akadeemiline diplom teaduse bakalaureuse (või magistrikraadiga) (ülikooli tase, vähemalt kolm aastat ) ja / või magistrikraad BioScience Engineeringis või sellega samaväärne. Sissepääs antakse ainult pärast individuaalset taotlust. Õppekava komitee teeb lõpliku otsuse taotluse vastuvõtmise kohta või mitte. Õppekava komitee võib otsustada, et õpilased peavad järgima ettevalmistavat kursust või individuaalset magistriprogrammi, näiteks üliõpilastele, kellel on teine bakalaureuse- või magistriõpe.

Miks valida UGent?

120623_icons8-classroom-1001.png

Maailmatasemel teadlaste haridus
Haridust annavad professorid, kes lisaks silmapaistvale õppetööle ka silma paistavad Euroopa ja isegi kogu maailmas. Märkimisväärne arv professoreid on saanud maineka Euroopa Teadusnõukogu stipendiumi.

120622_icons8-guarantee-100.png

Akrediteerimine
Kõiki meie magistriprogramme, kursusi ja õppekavasid auditeeris CTI (Commission des Titres d'Ingénieur) osana EUR-ACE® kvaliteediauditist, mille viis läbi ENAEE (insenerihariduse akrediteerimise Euroopa võrk).

120621_icons8-student-male-100.png

Tugevad õpilaspeatükid
Õpilaste peatükid muudavad teid meie kogukonnas teretulnuks, nad korraldavad ka kursusi, mänge, sporditegevusi ja palju pidusid. paljudel neist on sõbraprogramm.

120624_icons8-city-100.png

Elav linnaelu
Nautige Genti linna, tudengilinna, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, kinod, muuseumid, näitused, baarid

120618_Picture_Ghent.png

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and arc ... Loe edasi

The Faculty of Engineering and Architecture is one of the largest faculties of Ghent University. It combines state-of-the-art research with a top-notch education in all significant engineering and architecture fields. The faculty strongly focusses on international relations. It offers a wide array of master's programs taught in English and is active in all major exchange programs. Through research collaboration and educational links with top European institutions, the faculty strives to further enhance its international perspective. Näita vähem