Magistriõpe TESOL / Applied Linguistics

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Vaadake üksikasjalikult oma spetsialiseeritud ala ja avage uksed uutele keelealaste karjäärivõimalustega.

Te saate täita 180-punktilist MA programmi TESOL, lingvistika, rakenduskõrgkoolituse ja teise keele õppimise ja õpetamise valdkonnas. Teie bakalaureuse kraadis peate registreeruma oma põhiteema jaoks vähemalt B-keskmise.

Te lõpetate kursuste ja teadustööde koosseisu mõne Uus-Meremaa juhtiva akadeemilise personali tööga. Õppige koos üliõpilastega kogu maailmast ja kujundage oma teema eksperdiks.

Paindlikud võimalused

Kasutage paindlikke õppimisvõimalusi, et kohandada oma õpinguid vastavalt vajadustele. Te saate valida erinevate kursuste hulgast ning TESOL, rakenduskõrgkool ja teise keeleõppe ja -õpetuse õpilased saavad õppida ülikoolilinnakust või kaugelt. Võite lõpetada oma magistriõppe ühe aasta jooksul täiskoormusega õpe või üle kahe või kolme aasta osalise tööajaga. Ja enamike programmide puhul saate õppida ka iga kolme trimestri alguses aasta jooksul.

Kaugõppe toetus

Kui õppite ülikoolilinnakust, aitavad veebipõhised ressursid teil tagada rikas õpikogemuse ja saate oma õppejõududega regulaarselt kontakti võtta.

Töökoormus

Kui olete täiskohaga õppinud, võite suurema osa aastast eeldada töökoormust 40-45 tundi nädalas. Osalise tööajaga üliõpilased, kes teevad kaks kursust iga trimestri kohta, peavad tegema umbes 20-23 tundi nädalas töötamist. Veenduge, et võtate selle arvesse, kui töötate.

Viimati uuendatud sept 2018

Teave kooli kohta

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Loe edasi

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Näita vähem
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Rohkem Vähem