Magistriõpe Taastuvenergia Süsteemides (MSc)

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Taastuvenergia Süsteemides (MSc)

See magistriprogramm on ainulaadne kogu Euroopa kraadiõppe maastikul. See on esimene piiriülene kursus, mis tegeleb alternatiivse energia tootmise tulevikuküsimustega. Selle põhjaliku taastuvenergia valdkonna haridusega omandate teadmisi ja pädevusi taastuvate energiaallikate kasutamiseks mõeldud taimede kavandamisel majandus- ja õiguslikust vaatenurgast, jaamade tööst ja taastuvenergia süsteemide keskkonna-, tehnika- ja majandusarengu tulevikuhinnangust.

138330_DSC_9259.JPG

Võtme faktid

Lõpp-kraad "magistrikraad", mille annab TU Wien

Inglise keele õpe

Kestus 4 semestrit, osalise tööajaga programm, mis on esitatud moodulites

Sisu

See magistriprogramm keskendub eelkõige kolmele aspektile: tehnoloogilised uuendused, säästvate energiasüsteemide juhtimine ning majanduslikud ja õiguslikud raamistikud.

 • Tehnoloogilised uuendused: osalejad omandavad põhilised tehnilised teadmised alternatiivse energia tootmise valdkonnas. Eriti arvestatakse selle sektori kiiresti muutuvat olemust ja arengut. Kontaktpunktid on päikeseenergia, tuuleenergia, biomass, biogaas, väikesed hüdroelektrijaamad, fotogalvaanika, biokütus ja geotermiline tehnoloogia, aga ka sellised küsimused nagu energiasääst ja energiatõhusus.
 • Säästvate energiasüsteemide juhtimine: andke edasi selliseid oskusi nagu projekti arendamine, projekti finantseerimine, projekti käitamine ja teadmised ärijuhtimisest. Lisaks saavad osalejad üksikasjaliku turuülevaate valitud Euroopa riikidest.
 • Üldine majanduslik ja õiguslik raamistik: Osalejad saavad teadmisi Euroopa Liidu üldise majandusliku ja õigusliku raamistiku ning valitud Euroopa riikide riiklike direktiivide ja õigusnormide kohta.

Moodulid

 • Sissejuhatus taastuvenergiasse
 • Biomass, biokütused ja biogaas
 • Päikeseenergia - päikeseenergia ja fotogalvaanika
 • Geotermiline energia, tuuleenergia ja väike hüdroenergia
 • Tõhus energiakasutus ja soojusvaheti optimeerimine
 • Üldised õiguslikud ja majanduslikud raamistikud
 • Taastuvenergiaallikate integreerimine energiasüsteemi
 • Juhtimine ja pehmed oskused
 • Taastuvenergia kasutamise perspektiivid
 • Magistritöö

Riigi moodulid

Et pakkuda osalejatele põhjalikke teadmisi Euroopa energiaturgude kohta, on valitud Euroopa riikide kohandatud moodulid selle MSc programmi oluline osa. Riikide moodulite kohta lisateabe saamiseks külastage meie kodulehte.

Sihtgrupp

Üksikisikud ettevõtetes, organisatsioonides ja ametiasutustes, kes tegelevad taastuvenergia kavandamise, käitamise või hindamisega või on seotud finantseerimise, müügiedenduse, seadusliku litsentsimise, taastuvenergia kasutamise rajatiste käitamise või keskkonnaküsimustega.

Programmi eesmärgid / eesmärgid

MSc programmiga omandate teadmisi ja pädevusi

 • taimede kavandamine taastuvate energiaallikate kasutamiseks majanduslikust ja õiguslikust vaatepunktist
 • taimede käitamine taastuvate energiaallikate kasutamiseks,
 • taastuvate energiaallikate keskkonnaalaste, tehnoloogiliste ja majandusarengute edasine hindamine.

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtutingimused on bakalaureusekraadi, magistrikraad või vastava eriala diplom või samaväärne diplom (valdavalt inseneri, tehnoloogia, loodusteaduste, majanduse või õiguse lõputunnistused) ja vähemalt 2-aastane töökogemus. Vastu võetakse ka isikuid, kellel on samaväärne hariduslik ja kutsekvalifikatsioon.

Õppemaks

19 500 eurot (välja arvatud reisikulud ja ruumi ja pardal makstavad kulud).

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wi ... Loe edasi

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wien sees its primary task as twofold. Firstly, to help graduates exploit the full potential of a technical and scientific education. Secondly, to open up new fields for professional development for individuals who display initiative and have the relevant practical experience. Näita vähem