Magistriõpe Turunduses

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Organisatsioonid otsivad tänapäeval talente, kes mõistaksid, kuidas globaalsed suundumused, nagu digitaliseerimine, globaliseerumine ja ringmajandus, mõjutavad nende põhitegevust, strateegiat ja kaubamärki. Magistriprogramm turunduses valmistab õpilasi ette nende väljakutsetega toimetulemiseks ja annab neile oskused ja teadmised maailmaturu ja kliendi strateegia juhtimiseks. Selle tulemusel on lõpetanutel hea võimalus tuua maailmaturul konkureerivate ettevõtete strateegiliste otsuste tegemisse kliendi- ja turuteadmisi.

Õppe eesmärgid

Turud on muutunud tõeliselt globaalseks ning digitaliseerimine kiirendab veelgi toodete ja teenuste globaalset voogu, muutes tõkked turule sisenemiseks. Digitaaltehnoloogia muudab revolutsiooni ka viiside üle, kuidas organisatsioonid suhtlevad klientidega ja tuvastavad klientide vajadused. Seega peavad organisatsioonid omaks võtma kliendikesksust ja nägema turundust strateegilise kohustusena. Turunduse lõpetanutel on:

 • Kliendikeskne vaade ettevõttele. Lõpetajad omandavad sügava mõistmise klientide käitumisest ja tarbijakultuurist laiemalt.
 • Strateegiline lähenemisviis
 • Loovad probleemilahendusoskused. Lõpetajad lähenevad äri- ja ühiskondlikele väljakutsetele inimlikust vaatenurgast ning suudavad esitada ideid nende lahendamiseks.
 • Võime kasutada tehnoloogiat. Lõpetajatel on tugev analüüsivõime ja arusaam, kuidas tehnoloogia aitab tuvastada klientide vajadusi ja parandada turundusega seotud äriprotsesse.
 • Tugev teadustöö oskuste komplekt. Lõpetajad kasutavad metoodilisi vahendeid ja rakendavad turunduse alal akadeemilist teaduskirjandust.

Pärast turundusprogrammi lõpetamist suudavad lõpetajad juhtida, arendada ja juhtida globaalsete organisatsioonide strateegilisi turundustegevusi.

Stipendiumid ja õppemaksud

Õppemaks on mitte-ELi / EMP kodanike jaoks 15 000 EUR õppeaastal.

Tulevased üliõpilased, kellele makstakse õppemaksu, saavad kandideerida Aalto University stipendiumile.

Õppekeel

Õppekeel on inglise keel.

Õppetöö struktuur

Turundust korraldab ärikool ja see hõlmab kokku 120 ECTS ainepunkti. Kaheaastane programm koosneb:

 • Programmiõpe (84 EAP), sisaldab magistritööd (30 EAP)
 • Kõrgharidus (24 EAP)
 • Valikained (12 EAP)

Õpilastel on võimalus lõpetada alaealised õpingud (24 EAP) ärikooli ametlikul vahetusprogrammi partneril.

Õpingute alguses määratlevad tudengid koos akadeemilise nõustajaga oma isiklikud õppekavad (PSP). PSP peamine eesmärk on tagada, et õpingud toetaksid õpilase huve ja oleksid loogilises järjekorras täidetud.

Isiklik õppeplaan (PSP)

Personaalne õppeplaan (PSP) on praktiline vahend üliõpilase enda õppetee määratlemiseks, st optimaalse kursuste valiku koostamine vastavalt õpilase huvidele ja programmi nõuetele. PSP on ka kasulik vahend uuringutega sammu pidamiseks. Parimal juhul näitab see etappi, kus õpilased on oma õpingutega, ja seab neile konkreetsed verstapostid, mida nad peavad järgima.

Kraadiõppe võimalused

Kraad annab õiguse doktoriõppeks.

Uuringute sisu

Programm rõhutab teooria kohaldamise protsessi reaalse maailma probleemidele, ühendades analüütilise ranguse praktilise tähtsusega, samuti arendades probleemide lahendamise, meeskonnatöö ja suhtlemisoskust. Üliõpilaste jaoks, kes on huvitatud teadlase karjäärist, tagab programmi akadeemiline rangus meie lõpetajatele hea positsiooni kandideerimiseks juhtivatele doktorikoolitusprogrammidele kogu maailmas.

Programm keskendub kolmele turunduse kesksele valdkonnale. See kolmesuunaline struktuur moodustab teie kraadi tuuma ja on kõigile kohustuslik, kusjuures iga valdkond hõlmab mitmeid teie valitud erialakursusi. Sa läbid vähemalt ühe kursuse igast domeenist.

Kliendid

Kursused, mis hõlmavad teooriaid ja meetodeid klientide ja turgude kohta ülevaate saamiseks.

Strateegia

Kursused, mis hõlmavad teooriaid ja raamistikke, mis ühendavad turunduse ja strateegilise juhtimise.

Tehnoloogia

Kursused, mis käsitlevad digitaaltehnoloogiate, andmete analüüsi ja turunduse ristumist.

Näited laiast kursuste valikust

 • Teenuste äristrateegia (6 EAP)
 • Tarbijapsühholoogia (6 EAP)
 • Tarbijakultuur (6 EAP)
 • Turundusanalüüs (6 EAP)
 • Digitaalturundus (6 ECTS)
 • Täpsem lugude jutustamine (6 EAP)
 • Brändijuhtimine (6 EAP)
 • Tutvuge lavaga (6 EAP)
 • Moeturundus (6 EAP)
 • Loovus turunduses (6 EAP)

Rahvusvahelised võimalused

Programm valmistab õpilasi ette karjääriks rahvusvahelistes ettevõtetes mitmekultuurilise õppekeskkonna, maailmatasemel õppejõudude ja universaalsete õpitulemuste kaudu. Üle kahekümne protsendi meie turunduse lõpetanutest kolib oma uutele töökohtadele välismaale. Uuringute raames on turundusüliõpilastel võimalus läbida vahetussemester Aalto University paljudes tipptasemel partnerülikoolides kogu maailmas.

Aalto University on oma olemuselt rahvusvaheline, tervitades igal aastal tuhandeid kraadi- ja vahetusüliõpilasi välismaalt. Need õpilased liituvad Aalto mitmekesise kogukonnaga mitte ainult õpingute, vaid ka ülikoolilinnaku mitmel korral toimuva vaba aja ürituste, tegevuste ja pidustuste kaudu. Programmi administraatorid, aktiivsed tudengite juhendajad ja üliõpilaste tugiteenused töötavad rangelt rahvusvaheliste üliõpilaste integreerumisel Põhjamaade kultuuriga ja tervitavad neid Soomes kodus.

Mitut valdkonda hõlmavad võimalused

Aalto University on tuntud äri, kunsti, tehnika ja teaduse erialade ühendamise kaudu. Seega kasutage kõiki ainulaadseid võimalusi, mida pakub Aalto multidistsiplinaarne ülikoolilinnak. Turundusprogramm töötab kõrvuti erinevate õppesuundadega, alates raamatupidamisest kuni tööstustehnoloogia ja juhtimiseni ning lõpetades meedia ja kommunikatsiooniga.

Aalto University on tuntud äri, kunsti, tehnoloogia ja teaduse erialade ühendamise kaudu. Elav ülikoolilinnak ja vabadus valida valikaineid kogu ülikoolis viivad ühe katuse alla eri valdkondade tudengid. See spontaanne multidistsiplinaarne keskkond tekitab uusi ideid, kogudes entusiaste nende ümber ja sünnitades sõprussuhteid, võrgustikke ja iga kord sageli alustavat idufirmat.

Karjäärivõimalused

Tööturg otsib talente, kes mõistaksid, kuidas globaalsed suundumused nagu digitaliseerimine, globaliseerumine ja ringmajandus mõjutavad ettevõtte põhitegevust, strateegiat ja kaubamärki. Seega valmistab magistriprogramm turunduse jaoks ette mitmesuguseid karjäärivõimalusi alates turundusega seotud spetsialisti rollidest üldisematele ametikohtadele, samuti juhtimis-, eksperdi- ja juhtimispositsioonidele.

Aalto University on väljakujunenud karjääriteenused, mis aitavad teil tööle asuda nii Soomes kui ka välismaal. Aalto õpilased leiavad pärast kooli lõpetamist hõlpsasti häid positsioone. Aalto kohal on aktiivne ettevõtluskogukond, mis võib olla hüppelauaks teie ettevõtte asutamisel. Lõpuks, kui akadeemiline karjäär pakub huvi, on turunduse magistriprogramm suurepärane alus doktoriõppeks ja järeldoktorantuuriks.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem