Magistriõpe Urban Agriculture ja roheliste linnade

Üldine

Programmi kirjeldus

Pange tähele, et seda programmi õpetatakse inglise keeles

Linnade tihedama tõenäosusega 2050. aastaks on linnaplaneerimisel oluline lähtuda säästvast arengust laiemalt. Selles kontekstis muutub linnaehitus linna looduse oluliseks komponendiks ja toob kaasa arvukad lahendused inimkonna probleemidele - ülerahvastatus, põllumajandusmaade puudus, kliimamuutused jne.

Linna- ja roheliste linnade magistrikraadi eesmärk on koolitada tulevasi juhte linna- ja aiakultuuride töökohtadel vastavalt uuenduslikule ja laiapõhjalisele lähenemisviisile planeerimisel, arendamisel ja jätkusuutlikkusel.

Kursuse eesmärk on varustada tulevased lõpetajad vajalike tööriistade ja hübriidsete oskustega arenemiseks avalikus ja erasektoris, mis vastutab linnades uuenduslike ja multifunktsionaalsete põllumajandus- ja aiandusprojektide kavandamise, juurutamise ja jälgimise eest.

Tänapäeval on linna suutlikkus rakendada bioloogilist mitmekesisust ja taimede taastamisstrateegiaid, tekitades üldist strateegiat silmas pidades palju küsimusi, mis on peamiselt seotud viie järgmise peamise põhimõttega seotud projektiarhiivi ühendamisega:

  • Kohalik, mahepõllumajanduslik ja kõrge tootlikkusega toiduainete tootmine
  • Taastuvate energiaallikate tootmine ja optimeeritud kasutamine,
  • Vihma ja hall vesi taastamine ja taaskasutamine
  • Jäätmete ringlussevõtt,
  • Energy-plus'i hoone ehitus.

Magistriõpe juurutamine linnaarengu ja roheliste linnade vahel on kavandada, rakendada ja jälgida linnade põllumajanduse ja aianduse alaseid projekte, kombineerides agronoomilisi, arhitektuurilisi, keskkonna-, energia-, majanduslikke ja sotsiaalseid muresid.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the envir ... Loe edasi

UniLaSalle trains generalist engineers to hold high-level executive and top management positions in the following sectors especially: agriculture, food industry, food and health, geology and the environment. Student intake is selective. Academic programmes are research-informed to support the curriculum of the great range of scientific disciplines taught at the school. Näita vähem
Beauvais , Mont-Saint-Aignan , Pariis , Rennes + 3 Rohkem Vähem