Magistriõpe Vahemere iidses maailmas (ajaloo arheoloogia ja kunst)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Seda kaheaastast inglise keele magistrikraadi kursust pakub humanitaarteaduste osakond, mis on Itaalia haridusministeeriumi poolt tunnustatud tipptasemel osakonnana aastateks 2018-2022 ja on 2018. aasta QS-i maailma edetabeli 30 parema hulgas klassiklasside ja iidse ajaloo alal.

Kogu kursuse vältel on õpilastel võimalus uurida Vahemere maailma, arheoloogia ja ajaloo kaudu ainulaadses perspektiivis, ühendades kõik Vahemere ees seisavad tsivilisatsioonid alates II aastatuhandest kuni keskajani. Kursus kasutab täielikult Pavia rikkalikku arheoloogilist maastikku: Paviat ümbritsevad maailmatasemel eelajaloolised, Rooma ja keskaegsed pärandid ning mitmed muuseumid, millel on ajaloolised Egiptuse, Kreeka, Etruski ja Rooma kollektsioonid.

Õpilased saavad kasu:

 • Ametlikud lepingud ülikooli ja mitmete Itaalia ja rahvusvaheliste asutuste vahel, näiteks New Yorgi ülikool - iidse maailma uurimise instituut, Torino Egiptuse muuseum, Piemonte Soprintendenza ja Rooma Tivolis asuv Istituto Villa Adriana-Villa d'Este.
 • Praktikavõimalused Itaalias ja välismaal
 • Regulaarsed õppereisid ja välitööde võimalused, näiteks arheoloogilised väljakaevamised, uuringud ja muuseumide labor) Cappadocia'is (Türgi) ja mitmes Itaalia piirkonnas, sealhulgas kahes UNESCO maailmapärandi nimistus, Hadrianuse villa juures Tivolis ja Dos dell'Arca Valcamonica.

Järgnev on näidis tüüpilisest õppekavast: (120 EAP)

Esimene aasta: Vana-Lääne-Aasia: ajalugu ja tsivilisatsioonid; Kreeka ajalugu ja tsivilisatsioon; Rooma ajalugu ja tsivilisatsioon; Egiptus vaaraode järel; Muistse Lähis-Ida arheoloogia; Etruskid jt; Kreeka ja Rooma arheoloogia; Mineviku rekonstrueerimine: meetodid ja tööriistad; Põlluarheoloogia koolitus / materjalikultuuri labor.

Teine aasta: Vana-Egiptuse arheoloogilised ja museoloogilised aspektid; Postklassikaline arheoloogia; Vahemere eelajalugu ja proto-ajalugu; Kreeka religioon ja mütoloogia; Filmib minevikku; Lõputöö.

Kursuse korraldamine

Programm koosneb neljast õppesemestrist (kokku 120 EAP), millele järgneb väitekiri (36 EAP) vastavalt teie valitud uurimisvaldkonnale.

Õppekava hõlmab teooriat, metoodikat ja praktikat. Te viibite läbi mitmekesise õppekava, alates loengutest ja seminaridest kuni välitööde ja muuseumi tegevuste ning individuaalse juhendamiseni. Hindamine hõlmab esseesid, uurimisprojekte, lõpetades originaaluurimistöödega teie valitud teemal.

Järgnev on näidis tüüpilisest õppekavast (120 EAP):

Esimene aasta:

 • Vana-Lääne-Aasia: ajalugu ja tsivilisatsioonid;
 • Kreeka ajalugu ja tsivilisatsioon;
 • Rooma ajalugu ja tsivilisatsioon;
 • Egiptus vaaraode järel;
 • Muistse Lähis-Ida arheoloogia;
 • Etruskid jt;
 • Kreeka ja Rooma arheoloogia;
 • Mineviku rekonstrueerimine: meetodid ja tööriistad;
 • Põlluarheoloogia koolitus / materjalikultuuri labor.

Teine aasta:

 • Vana-Egiptuse arheoloogilised ja museoloogilised aspektid;
 • Postklassikaline arheoloogia;
 • Vahemere eelajalugu ja proto-ajalugu;
 • Kreeka religioon ja mütoloogia;
 • Filmib minevikku;
 • Lõputöö.131881_54e5dc464f5bab14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c7d2d7cdd954ac65f_1280.jpg StockSnap / Pixabay

Karjäärivõimalused

Lõpetajad on valmis töötama mitmesuguses karjääris arheoloogia, pärandi ja kultuurikorralduse, akadeemiliste ringkondade ning nendega seotud karjääride alal

Õppemaks

Õppemaksu viisaga Itaaliasse sisenevate EL-i väliste üliõpilaste õppemaks põhineb kindlasummalisel määral ja sõltub kodakondsusest.

Kui ELi mittekuuluvad üliõpilased on pärit piiratud rahaliste ressurssidega perest, saavad nad õppemaksu arvutada vastavalt pere sissetulekule (alates 156,00 eurost kuni 3,985,00 euroni aastas).

Sisenemise kvalifikatsioon

Bakalaureuseõppe diplom (või kõrgem)

 • 3-aastane humanitaar- või ühiskonnateaduste bakalaureusekraad (või samaväärne) ühes või mitmes järgmises valdkonnas: arheoloogia, klassika, ajalugu, iidsed keeled, geograafia, kunstiajalugu.
 • B2-taseme inglise keele oskus. Inglise keele oskust kontrollitakse vastuvõtuprotsessi käigus.
 • EL-i välistele välisüliõpilastele pühendatud ametikohtade arv määratletakse igal aastal.

Üliõpilased peavad taotlema akadeemilise kvalifikatsiooni hindamist, klõpsates nuppu „Taotle kohe!” paremal. Välismaal lõpetanud üliõpilaste abikõlblikkust hinnatakse nende akadeemilise õppekava hindamise kaudu. Õigustatud õpilased peavad istuma sisseastumisvestluse. Intervjuud toimuvad juunis ja septembris. Intervjuu on soovituslik, intervjuu tulemust ei kasutata magistriprogrammi vastuvõetavate tudengite valimisel. Üksikasjalikku teavet leiate magistriõppe programmi veebisaidilt.

Tarbimine

EL-i ja kolmandate riikide kandidaadid

 • Algus: 13. jaanuar 2020
 • Lõpp: 30. juuni 2020

Hiline tarbimine

 • Algus: 1. juuli 2020
 • Lõpp: ELi mittekuuluvad kandidaadid, 24. juuli 2020; EL-i kandidaadid, 1. september 2020

Tasudest loobumine

2020-2021 õppeaastal õppivatele rahvusvahelistele tudengitele on saadaval tasudest vabastamine.

Võistlustöö dokumendid võetakse vastu järgmistes keeltes: inglise / itaalia.

Kui te lõpuks ülikoolile lähete, peate te endaga kaasas kandma algsed kvalifikatsiooni tõendavad dokumendid.

Pane tähele

Kui olete oma diplomi omandanud väljaspool Itaaliat , peaksite esitama selle väärtuse deklaratsiooni (dichiarazione di valore in loco), mille on välja andnud Itaalia asutused (tavaliselt Itaalia saatkond või konsulaat) riigis, kus kvalifikatsioon omistati. Pange tähele, et „Dichiarazione di Valore in Loco” peaks kinnitama, et üliõpilane on omandanud vähemalt 12 aastat ülikooli eelst õpet.

Kui olete väljaspool Euroopat pärit üliõpilane, elate välismaal , peate tegema eelregistreerimise Itaalia konsulaadi kaudu ja alustama viisamenetlusi. Ametlik vastuvõtt University of Pavia on võimalik alles pärast seda, kui olete selle eelregistreerumise teinud. Võtke võimalikult kiiresti ühendust oma riigi Itaalia asutusega (tähtaeg juuli lõpus).

Rakenda kohe!

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. P ... Loe edasi

The University of Pavia is one of the world’s oldest academic institutions: it was founded in 1361 and until the 20th century it was the only university in the Milan area and the region of Lombardy. Pavia has been a city-campus since its foundation and even today it offers its 24,000 students an experience unique in Italy and rare in Europe: studying at 20 University colleges that are largely independent from the administrative structure of the University. The University of Pavia covers all subject areas and is composed of 18 Departments offering study programmes at all levels, from Bachelor’s degrees to Doctorate programmes Näita vähem
Pavia , Milano + 1 Rohkem Vähem