Magistriõpe Veekeskkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Nii ookean kui ka mageveekogumid katavad enam kui 70% planeedist ja rannikualadel elab üle 40% inimese elanikkonnast. Üks tulevaste teadlaste ja otsustajate väljakutseid on mõista veesüsteemide toimimist veevarude paremaks haldamiseks.

Magistriõpe veeökoloogia alal on kõrgtasemel programm, mis vastab 120 kõrghariduse ainepunktile. Programm on rahvusvaheline, multidistsiplinaarne ja orienteeritud vesimikrobioloogia, mereökoloogia ja keskkonnapoliitika aktuaalsetele teemadele

Esimese aasta jooksul tutvustatakse õpilastele uusimaid teadusuuringuid veeökoloogia / mereökoloogia valdkonnas ning süvendatakse teadmisi mere mikrobioloogia, täpsema süstemaatika ning merevete ressursside ja ökoloogia kohta. Arutletakse põllu uusimate molekulaarsete edusammude põhjal erinevate veesüsteemide funktsiooni ja arengut alates polaarsest kuni troopilise ja rannikualadest kuni sügavate ökosüsteemideni. Õpilastele tutvustatakse ka simulatsiooni modelleerimist ja ökoloogilisi rakendusi, mis pakuvad lahendusi veeressursside, sealhulgas mageveevarude keerukatele majandamisprobleemidele.

Teine aasta keskendub uurimisprojektile, mis sisaldab kirjaliku väitekirja (30-60 kõrghariduskrediidi) koos sobiva nõustajaga. Magistritöö toimub Linnaeus University Merenduskeskuse teadusuuringutega seotud valdkondades, sealhulgas praktikumide abil, mis võimaldavad omandatud teadmisi rakendada.

Taotlejate õpilaste valik põhineb akadeemilisel tasemel ja individuaalsel hindamisel. Kõik taotlejad peaksid taotlema ülikooliandmete kaudu. Taotlus peaks sisaldama huvide deklaratsiooni, elulookirjeldust, diplomeid ja viiteid.

Sisenemise nõuded

Üldise sisenemise nõuded teise tsükliabi ja erinõuete kohta:

  • 90 ainepunkti bioloogia / ökoloogia / mikrobioloogia alal, sealhulgas iseseisev projekt / kraadiprogramm, mille väärtus on vähemalt 15 ainepunkti või samaväärne.
  • Inglise B / 6 või samaväärne.

Valikud

Alternatiivne valik: kandidaatide valik põhineb akadeemilisel tasemel ja individuaalsel hindamisel.

Õppekava

Programmi õppeplaani saamiseks klõpsake siin .

Karjäär

Programmi eesmärk on valmistada ette vesikeskkonna ja säästva keskkonnastrateegiaga seotud spetsialiste tulevasteks karjäärideks kui teadlasi, õpetajaid, otsustajaid ja konsultante.

Kraad

Magistrikraad (120 ainepunkti) spetsialiseerumisega veekökoloogiale.

Peamine õppesuund: bioloogia.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Näita vähem
Växjö , Kalmar + 1 Rohkem Vähem