Ülevaade

Kuna andmed kogunevad laias tööstusharudes ja akadeemilistes ringkondades, näeme, et andmete teadlastel on oskused, mis aitavad kaasa andmetepõhisele otsustusprotsessile. Näiteks ettevõtted kasutavad andmeid kindlustuskaitse, turundusotsuste tegemiseks, klientidele soovituste andmiseks ja tõhusama tervishoiu tagamiseks. Akadeemiliste ringkondade tuntud näide on Higgs Bosoni tuvastamine simuleeritud andmete abil masin õppe meetoditega.

Pakume magistrikraadi andmeteaduse kraad, mis hõlmab põhilisi ja arenenud põhitõdesid statistilise järeldus, masin õppimine, andmete visualiseerimine, andmete kaevandamine ja suurte andmete meetodid, mis kõik on võtmeks koolitatud andmeteadlane. Selleks, et saaksime meie programmi jaoks valida, peame arvestust, lineaarset algevust, tõenäosust, arvutiprogrammeerimist, andmestruktuure ja algoritme põhitaks. Meie programm on jagatud 30 ainepunkti ning sisaldab projekte, mis hõlmavad suuri andmekogusid, liigitusmeetodeid, muutuva valiku ja sügavat õppimist, et nimetada mõnda.

Meie õppekavas laialdaselt kasutatakse Pythoni programmeerimiskeelt ja selle andmeteaduslike raamatukogude funktsioone ning samas sisaldavad ka selliseid tööriistu nagu statistiline analüüs R, tabel andmete visualiseerimiseks ja SQL andmebaasidele. Õpilased töötavad ülesandeid, mis hõlmavad nii teooriat kui ka rakendusi tõelistes andmetes, kasutades professorit ja õpetajat.

Meie karjääribüroo aitab õpilastel jätkata ettevalmistamist ja jõuda andmeteadlastele vajavatele ettevõtetele. Ehkki Harvard Business Review'i äriväljaanded on kirjutanud andmetöötluse tulusate väljavaadete kohta, näeb veebisaidi search.com veebisaiti "data science" tõesti välja New Jersey ja New Yorgi piirkonna märkimisväärsed võimalused.

Nagu allpool kirjeldatud õppekavas kirjeldatud, sisaldab programm kahte rada: arvutusrada ja statistikarada.

Kraadi nõuded

Õppurid Master of Data Science (MSDS) programm peab edukalt läbima 30 krediiti, mis põhinevad mõnel järgmistest valikutest:

  • Kursused (30 ainepunkti)
  • Kursused (27 ainepunkti) MS Project (3 AP)
  • Kursused (24 ainepunkti) MS Thesis (6 ainepunkti)

Valitud variandist sõltumatult on kõik vastavate rajadest vajalikud kursused vajalikud.

Kakski kursust saab valida väljapoole vastavat rada, vastavate programmide kaastöötajate heakskiidul. Arvutusrada õpilased on lubatud enam kui kolme valikained, mis on nonComputer Science kursused. Statistika treeninglastest on lubatud enam kui kolm valikained, mis ei kuulu Matemaatika kursused.

Kui üliõpilane valib MS projekti või MS väitekirja, peab projekt või väitekiri olema seotud andmeteadusega ja nõuab heakskiitu ühest programmi kaasjuhatajast.

MSDS programmil on arvestuslikud ja statistilised jäljed, mida õpilased peavad valima vastuvõtuajalt. Need rajad on erinevad tuumikursused, kuid jagavad samu vastuvõtu nõudeid ja valikained.

Õpilased võivad valida valikainete nimekirjast väljapoole nende vastava nõustaja nõusolekut.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 18 kursust New Jersey Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date