Magistriõpe arenenud turunduses (hispaania keeles)

Üldine

Programmi kirjeldus

122598_Deusto13_opt.jpg

Programmi kirjeldus

See ametlik magistrikraadiprogramm näeb ette tulevaste juhtivtöötajate ettevalmistamist, kes on võimelised võtma endale vastutust turunduse valdkonnas, pakkudes neile põhjalikke teadmisi tänapäeva üha globaalsemate ja omavahel ühendatud moodide jaoks vajalikest pädevustest. Need spetsialistid on konstrueeritud kavandama globaalseid turundusstrateegiaid ja määrama kindlaks kliendisuhete poliitika, levitamise ja juhtimise kanalid, integreeritud kommunikatsiooni ja brändi juhtimise.

Ülikoolilinnak: San Sebastián

Autorid: 60ETCS

Pühendamine: täiskohaga

Praktika: Kohustuslik 6-18 EAP

Keel: hispaania keel (85%), inglise keel (15%).

Vastuvõtutingimused

  • Õppinud vähemalt 12 EAP-d turunduses või omama erialast töökogemust.
  • Hispaania keeles: B2
  • Inglise keel: C1

Saate selle magistrikraadi ühendada:

  • Magistriõpe rahvusvahelises äris

Deusto Business Schooli karjääriosakonna eesmärk on hõlbustada kontakti ärimaailmaga ja varustada ülikoolimagistrites osalejaid mõne tööriistaga, mis aitab neil edendada ja parandada nende tööalast konkurentsivõimet.

Kursus ja õppeained Kohustuslik ETCS Valikaine ECTS *
Jätkusuutlikkus ja vastutustundlik innovatsioon ühendatud maailmas 6 -
Juhtimisoskused - 3
Suhteline turundus 6 3
Strateegiline brändi juhtimine 3 3
B2B ja kanalite haldus 6 3
Integreeritud kommunikatsioon 6 3
Turundusstrateegia 3 3
Praktika 6 12
Magister lõplik projekt 6 -
KOKKU 42 30 *

* Valikainete kursused võimaldavad üliõpilastel valida erinevate kursuste hulgast kuni 18 valikauda.

130501_frederickkk.JPG

Frederik Obelitz, Taani.

«Peamine põhjus, miks valisin magistrikraadi arenenud turunduses, oli võimalus saada turunduse eksperdiks, kellel on teadmised uutest tehnoloogiatest, digitaalsetest tööriistadest ning ettevõtete ja klientide vahelisest suhtlusest. Programm on andnud mulle võimaluse ka praktiseerida välismaal, mis teeb sellest ideaalse kombinatsiooni. Nüüd, kui ma seda kraadi õpin, olen kindel, et tegin õige valiku. Olen agaram kui kunagi varem teada saada, kui kaugele ma jõuda saan tänu koolitusele, mille olen saanud Deusto ülikoolis. »
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of busines ... Loe edasi

Deusto Business School is the 1st business school in Spain, with over one hundred years of history as a global reference for well-rounded management education. It has pioneered the training of business leaders at its two previous faculty departments: La Comercial, part of the Bilbao campus since 1916; and ESTE, created in 1956 at the San Sebastian campus. Näita vähem
Bilbao , San Sebastián , Madrid , Nantes , Bradford , Cambridge , Firenze + 6 Rohkem Vähem