Magistriõpe arhitektuuri alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Arhitektuuritehnika osakond pakub magistrikraadi arhitektuuri alal üliõpilastele, kellel on huvi kõrgtehnoloogilise ehitatud keskkonna projekteerimise, ehitamise ja käitamise vastu. Magistriõpe valmistab üliõpilasi ette nii erialasteks rollideks kutsepraktikas kui ka doktoriõppe tasemeõppeks. Programm sisaldab ranget arhitektuuritehnika kursuste teemasid, mis on seotud ehitusteaduse, insener-süsteemide, säästva arengu ja kõrgtehnoloogilise projekteerimisega ehitatava keskkonna erinevatel astmetel. Programm kulmineerub kas teaduspõhise projekti või lõputööga. Taotlejatelt eeldatakse bakalaureuse kraadi omandamist arhitektuuri või arhitektuuri alal, kas BSc kraadi arhitektuuri alal AÜE ülikoolist või sellega samaväärset valdkonda tihedalt seotud piirkonnas.

AÜE on AÜE edetabelis Times Higher Education Ranking! Samuti oleme Lähis-Idas 5. kohal, Aasias 49. kohal ja 2019. aasta noorte ülikoolide edetabelis nr 70.

Programmi eesmärgid

 • Töötage välja sisulised uuringud hoonete ja ümbritseva keskkonna koostoime kohta kohalikul, riiklikul ja piirkondlikul tasandil.
 • Pakkuda teadusuuringuid ja erialast koolitust, mis on vajalik lõpetajatele kõrgemate kutse- või akadeemiliste ülesannete täitmiseks ja nendele üleminekuks.
 • Säilitada teadusuuringute ja kutseüliõpilaste õpitulemuste osas kõrged rahvusvahelised akadeemilised standardid.
 • Edendada arhitektuurialaste teadusuuringute ja kraadiõppe ning valitsuse ja tööstussektori koostööd nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Programmi õpitulemused

Selle programmi edukal lõpetamisel saavad õpilased:

 • Rakendage arenenud uurimismeetodeid ja -meetodeid inseneriprobleemide analüüsimisel ja lahendamisel.
 • Tõestage põhjalikke teadmisi, mis on piisavad hoonete ja linnasüsteemidega seotud keerukate keskkonnaprobleemide analüüsimiseks.
 • Töötage välja põhjalikud tehnosüsteemid, kõrgelt spetsialiseerunud komponendid või ehitatud keskkonna jaoks sobivad protsessid.
 • Rakendage arenenud teadmisi spetsialiseerunud ja kujunemisjärgus piirkonnas kõrgjõudlusega ehitatud keskkonnas.
 • Arendage suhtlemisoskust väga keerukate küsimuste esitamiseks, selgitamiseks ja kritiseerimiseks.
 • Hinnake kõrgtehnoloogilises ehitatud keskkonnas asuvaid tehnosüsteeme vastavalt asjakohastele määrustele ja eeskirjadele.
 • Hinnake teadmisi tänapäevasest kutsepraktikast suure jõudlusega ehitatud keskkonnas.

Kraadi nõuded

Nõutavad krediiditunnid: vähemalt 30 tundi

Arhitektuur (15 lõputööd ja 18 lõputöö eest)

Kohustuslikud kursused (15 tundi) Krediidi töötunnid
ARCH600 Ehitusuuringud

Töö / projekt

6 krediidi tundi lõputöö valiku korral ja 3 krediidi tundi mitte lõputöö valiku korral (6 tundi) Krediidi töötunnid
ARCH698 Teaduspõhine disainiprojekt 1 3
ARCH699 Lõputöö 2 6
1: Ainult lõputöö
2: Ainult lõputöö

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad või sellele vastav kvalifikatsioon AÜE kõrgharidus- ja teadusministeeriumi poolt tunnustatud akrediteeritud ülikoolist;
 • Kumulatiivne palgaastme keskmine (GPA) 3,0, mis on 4,0 skaalal või samaväärne kõigis bakalaureuseõpingutes.
 • Skoor IELTS akadeemilisel eksamil vähemalt 6,0 või samaväärne.
 • See testi tulemus peab olema taotluse esitamise ajal vähem kui kaks aastat vana, välja arvatud järgmised erandid:

Tingimisi aktsepteerimine

Araabia Ühendemiraatide kõrghariduse ja teadusliku uurimistöö ministeeriumi tunnustatud bakalaureusekraadiga taotlejale võib anda magistriõppesse tingimusliku sisseastumise ühes ja ainult ühes järgmistest juhtudest:

Taotleja, kelle IELTS-i tulemus on 5,5 või samaväärne. Selline üliõpilane peab tingimusliku vastuvõtmise ajal vastama järgmistele tingimustele või olema vallandatud:

 1. Peab saavutama IELTSi minimaalse skoori 6,0 või selle ekvivalendi õpilase esimese õppeaasta lõpuks;
 2. Võib võtta esimesel poolaastal maksimaalselt kuus (6) tundi, välja arvatud intensiivsed inglise keele kursused;
 3. Peab saavutama üldise GPA 3,0, mis on 4,0 skaalal, esimeses 9 krediidi kestusega kursuses, mida on õppinud magistriõppes.

Taotleja, kelle bakalaureuseõppe kumulatiivne GPA on alla 3,0, kuid võrdne või suurem kui 2,5, või selle ekvivalent. See üliõpilane peab tingimusliku vastuvõtmise ajal vastama järgmistele tingimustele või olema vallandatud:

 1. Võib võtta õppetöö esimesel poolaastal maksimaalselt üheksa (9) tundi;
 2. Peab saavutama üldise GPA 3,0, mis on 4,0 skaalal, esimeses 9 krediidi kestusega kursuses, mida on õppinud magistriõppes.

Teenete sõpruskonna auhind

Merit Awardi saamiseks oodatakse, et tudengid omaksid kõrgeid akadeemilisi volitusi ja säilitaksid oma akadeemilise edu AÜE-s. Teenete stipendiumi auhind pakub kvalifitseeritud üliõpilastele rahalist abi osalise õppemaksust loobumise näol. Eelistatud on STEM-i ja riigi strateegiliste piirkondade (taastuvenergia, transport, tervishoid, veevarud, tehnoloogia, kosmos) õppurid.

Õpilaste abikõlblikkus:

 • Teil on suurepärane akadeemiline seisukord (GPA ≥ 3,6 / 4,0).
 • AÜE-is õppimise ajal säilitage GPA ≥ 3,6 / 4,0.
 • Teil pole muud rahalist sponsorlust ega auhinda.

Kasu:

 • 50% allahindlust õppetasudelt.

Kestus:

 • Kehtib kuni kooli lõpetamiseni, kuni üliõpilane järgib õpilase abikõlblikkuse tingimusi.

Rohkem informatsiooni

Kasulikud lingid

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions ... Loe edasi

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions in government, industry, commerce, and all business areas throughout the region. Näita vähem
Abu Dhabi , Al Ain + 1 Rohkem Vähem