Magistriõpe arhitektuuri ja ajaloo alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Linnad ja territooriumid, kus täna arhitektuurikunstnikud on keerulised, tugevalt iseloomustatud ja kihistunud, moodustuvad aja jooksul erinevalt. Keskkonna objektiivsed tingimused, kus me elame, on disainitud sekkumised ehitatud esmasel ja levinud. Tänaseni rakendatud tarbimisloogika on osutunud materjali ja sisu raiskavaks, pakkudes vajadust lähenemise järele, mis asetab keskusele hoone, arhitektuuri ja maastiku pärandi assimileerimise kaitstavate ressursside hulka ja millise uue kesksuse teoorias linna ja territooriumi säästva disaini kohta.

See vastab eetilisele vastutusele arhitektuurse kujunduse eest, mis peab vastama spetsiifiliste tehniliste ja humanistlike oskuste valdamisele.

MSc Programmi Arhitektuurne Disain ja Ajalugu on kooskõlas selle suhtumise ja pakub õppekava iseloomustab integreeritud distsiplinaarne lähenemine, mis on selgelt suunatud koolituse arhitektuurne disainer, kes on haritud ja teadlik ajalugu ja samal ajal suudab silmitsi keeruline ja dünaamiline sfäär nagu sekkumine ajaloolisesse konteksti ja ehitatud asjakohaste ja uuenduslike meetodite abil.

Selle nägemuse piires lisatakse uus linnade ja arhitektuuride skaala ning võrreldakse seda olemasoleva, hoone, kanga ja linnaruumiga, mõõtes järjepidevust ja ajalugu, formaalses, tüpoloogilises ja tehnilises sisus. spetsiifilised andmed ohutuse kohta seismilises keskkonnas.

Ajalugu, mis on mõeldud ehitamise ja linnaruumi teadmisteks ja kogemusteks, mis on salvestatud linna, kohtade ja maastike kujunduses ja arhitektuuris, on disainilahenduse kultuuriline alamväli ja pakub välja võimalikud strateegiad: taaskasutamine, ümberkvalifitseerimine ja konsolideerimine, lõpetamine või uus sisestamine või ettevalmistamine.

Üldises plaanis ja selle liigendustes pakub MSc programm täiustatud koolitust arhitektuurse disaini valdkonnas kooskõlas Euroopa direktiivide nõuetega (85/384 / EMÜ).

Abikõlblikkus

Bachelor Degree in Architecture ja portfell on kohustuslikud.

Missioon ja eesmärgid

Tänapäeval elav keskkond on väga keeruline ja arhitekt on sunnitud töötama olemasoleva pärandiga, pöörates erilist tähelepanu selle jätkusuutlikkusele ja arvestades keskkonda koos ehitatud pärandiga kui kaitseallikana. Uus magistriõppekava "Arhitektuurne disain ja ajalugu" pakub sellel suhtumisel põhinevat õppekava. Selle ülesanne on koolitada õpilasi kultiveeritavateks arhitektideks, kes on hästi teadlikud ajaloolisest ja kunstilisest kontekstist, milles nad töötavad, ning ka muudest kultuurivaldkondadest. Uued disainilahendused tuleb lisada juba olemasolevatesse ja neid võrrelda. Ehitatud pärandi austamine on uue kujunduse lähtepunktiks ümberkorraldamisprojektiks, ümberõppeprojektiks, mõnikord isegi lõpetamiseks ja uueks integreerimiseks.

Teemad

1. aasta

 • Arhitektuuristuudio, ajaloo- ja arhitektuuripärand, konstruktsioonide mehaanika ja disain, arhitektuurne disain ajaloolises kontekstistuudios, jätkusuutlikkus ja ehitatud keskkond.

2. aasta

 • Planeerimine ajaloolises kontekstistuudios, kaasaegse arhitektuuri ajalugu, pärandi haldamine, lõplik õpikoda keskendus "Ancient and New".

Karjäärivõimalused

Magistriõpe lõpetajatel - Euroopa Liidu poolt tunnustatud disaineritel - on palju erinevaid karjäärivõimalusi: vabakutseliste arhitektide või koos professionaalsete stuudiotega võivad nad töötada uute lahendustega arhitektuuri valdkonnas, kutsealal, kus toimub palju ümberkujundusi; erasektori ja avaliku sektori laialdane töökohtade arv institutsioonides, ettevõtetes, teenindus- ja disainifirmades pakub lõpetajatele võimalust töötada erinevatel ametikohtadel erineva asjatundlikkusega isegi kõrge vastutusega.

Taotlus

Laurea Magistrale programmi taotlus (mis vastab magistrikraadile) nõuab vaid mõningaid samme. Teil on võimalik taotleda samaaegselt kahte magistriprogrammi (1. ja 2. valik); kui teil on mõlemale lubatud, palutakse teil nõustuda soovitud õppeprogrammiga. Arhitektuuri ja disaini taotlejatel on teine valikuvõimalus ainult siis, kui nad ei ole nende esimeseks valikuks. Seetõttu valige oma eelistatud valik oma esimesena.

Hindamisprotsessi alustamiseks peate üles laadima kõik nõutavad dokumendid ja veenduma, et teie algne akadeemiline ärakiri saadetakse Rahvusvahelisele Sisenemisametile tähtaja jooksul. Mittetäielikud taotlused (st puuduvad / kehtivad dokumendid, olenemata sellest, kas need on online / postitatud) lükatakse automaatselt tagasi. Rahvusvaheline Sisseastujate Amet kaalub teie taotlust ainult siis, kui teie ärakirjad saadetakse tähtajaks ja kui teie veebirakendus on täielik.

Taotluse tasud

Pange tähele, et Politecnico di Milano ei nõua taotluse tasu ei meie Laurea Magistrale programmide ega mingit stipendiumi. Kõikide taotluste menetlused ei tasu. Ainult siis, kui olete vastu võetud, palutakse teil maksta tagastamatu "haldustasu", mis on umbes 200,00 € , kohustuslik piirkondlik ja haldusmaks, mida peate eelnevalt maksma, et kinnitada oma sissepääs (stipendiumi saajad). See arvatakse maha teie õppemaksu 2. osast .

On väga oluline, et iga taotleja pääseb isiklikult internetiteenusele oma õpilase identifitseerimisnumbriga (isikukoodiga) ja parooliga, et kontrollida oma taotluse seisundit ja rahvusvahelise vastuvõtukontori saadetud teateid.

Lisaks peavad vastuvõetud üliõpilased isiklikult ühendust võtma Itaalia diplomaatilise esindajaga, et anda neile vajalikud dokumendid ja teave. See ei saa teie Visa tagasilükkamist põhjustada.

Tasud

Kui olete vastu võtnud, palutakse teil oma nõusoleku kinnitamiseks maksta krediitkaardiga või pangaülekandega haldustasu 172,20 €. Haldustasu lahutatakse teisest osast ja seda ei tagastata taganemise korral.

Õppemaksud iga õppeaasta kohta on jagatud kaheks osamakseks. Esimene osamakse tuleb tasuda registreerumisel, teine tähtaegade jooksul. Tasumisele kuuluv summa peab olema täielikult tasutud ja seda ei saa jagada täiendavateks osamakseteks.

Õppemaksud EMP õpilastele

 • EMP õpilaste õppemaksud ulatuvad umbes 895,20 eurost 3898,20 euroni aastas.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osamakse on muutuv. See arvutatakse perekonna sissetuleku alusel: õpilased paigutatakse ISEE deklaratsiooni kohaselt erinevatesse sissetulekuklassidesse.
 • Teine osamakse põhineb ka õppekavas sisalduvate krediitide arvul (CFU / ECTS).
 • I poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava vahemikus 46–73 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest.
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline iga-aastane õppekava umbes 30 CFU-st, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest.

Õppemaksud EMP-välistele üliõpilastele

 • Õppemaksud väljaspool Euroopa Majanduspiirkonna üliõpilasi vastavad automaatselt 3898,20 € suurusele panusele.
 • Esimene osamakse on 895,20 eurot.
 • Teine osa vastab 3003 eurole. Summa võib korrigeerida vastavalt õppekavas sisalduvate krediitide arvule (CFU / ECTS).
 • 1. semestril vastuvõetud õpilastel on tavaliselt tavaline aastane õppekava vahemikus 46–74 CFU, mis vastab 100% -le õppemaksu tasumisest (3003 €).
 • Teisel poolaastal vastuvõetud õpilastel on tavaliselt standardne iga-aastane õppekava umbes 30–32 CFU, mis vastab 50% -le õppemaksu tasumisest (1501,50 €).

Keel

Inglise keel (programmi õpetatakse inglise keeles, kuigi üks valikainetest pakutakse itaalia keeles).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem