Arhitektuuri magistriprogrammi (konserveerimine), mis keskendub peamiselt Itaalia arhitektuuripärandile, eesmärk on koolitada õpilasi konsolideerima ja säilitama olemasolevat arhitektuurilist ja keskkonnapärandit ning töötama välja kvaliteetseid projekte, mis võtavad arvesse uute projektide, keskkonna ja keskkonna vahelist seost. ajaloolisi aspekte.

Programm koondab erinevaid teadusharusid, sealhulgas humanitaarteadusi ja tehnilisi-teaduslikke teemasid, et valmistada õpilasi üles töötama arhitektidena, kellel on konkreetseid oskusi ehitusprotsessides ja olemasolevate struktuuride säilitamisel. Eelkõige kaheaastane programm süveneb sügavamalt bakalaureusekraadiga omandatud põhipädevustele ja käsitleb:

  • arhitektuuri ajalooline-kriitiline ja ajalooline-tehniline analüüs, mis ulatub üksikutest projektidest kuni maastiku ja keskkonnani tervikuna;
  • arhitektuuriprojektide kavandamine, teostamine, praktika ja olemasolevate arhitektuuristruktuuride säilitamine;
  • eriteadmised ja kriitiline oskusteave.

Lõppsertifikaat "Arhitektuuri säilitamise magistrikraad" on sama kehtiv ning seda tunnustatakse samal tasemel kõigi teiste Itaalia, UE ja maailmatasemel ülikoolide magistrikraadidega (7. tase - ISCED 2011).

Itaalia seaduse kohaselt on arhitektuuri-konserveerimise magistrikraad (LM-4) kohustuslik nõue saada professionaalseks arhitektiks, territooriumi planeerimiseks ( Pianificatore territoriale ), tsiviil- ja keskkonnainseneriks ( Ingegnere civile e ambientale ), maastikuarhitektiks ( Paesaggista). , Arhitektuuri- ja keskkonnapärandi konservaator-restauraator ( Conservatore dei beni architettonici e ambientali) . Kraadiõppurid saavad osaleda riiklikul kutseeksamil, et saada liikmeks arhitektide kutsealal (A jagu) ja praktiseerida arhitekti tööd Itaalias. Meie magistrikraadi arhitektuur (Restauro / Conservation) sai EL-i tunnustuse 2004. aastal, see tähendab, et üliõpilased, kes osalesid ja sooritasid bakalaureuseastmel Itaalia riikliku sisseastumistesti, olid pärast magistriõppe läbinud suhtelise riikliku kutseeksami (eksami di stato sezione A). kraadi saab praktiseerida Euroopa Liidu liikmesriikides ja olla ametlikult tunnustatud ELis arhitektidena (Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiiv 2005/36 / EÜ, välja antud 07.09.2005).

Lisaks võimaldab see juurdepääsu doktoriprogrammidele, teise taseme itaalia professionaalsele kaptenile või arhitektuuri eriala (nt pärast lõpetamist), nt Sapienza spetsialiseerumiskool.

Esimene aasta algab alati oktoobris!

Õppemaksud järgmise aasta 2019-2020 kohta on ligi 1,160 eurot aastas. Teil on võimalik maksta õppemaksu ühe või kolme osamaksena.

Meisterlik veebisait: https://sites.google.com/uniroma1.it/architectureconservation

Sapienza veebileht https://www.uniroma1.it/et/pagina/international-admissions-0

SIIT KOHALDAMISEKS

https://sites.google.com/uniroma1.it/architectureconservation/admission

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 25 kursust Sapienza University of Romeis »

Viimati uuendatud September 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
1,156 EUR
Alates 160 eurost (õppemaksu võitjad) kuni 1156 euroni
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date