Magistriõpe arvuti visioonis

Üldine

Programmi kirjeldus

Arvutinägemine on dünaamiline õppesuund, mis võimaldab arvutitel digitaalpiltide või videote andmeid reaalajas hankida, töödelda ja analüüsida. Arvutinägemise kiirel arengul on olnud tohutu mõju sellistele tehnoloogiatele nagu autonoomsed sõidukid, tööstusrobootika, andmeanalüütika, valvesüsteemid ja palju muud. Kuna nõudlus selles valdkonnas koolitatud teadlaste ja inseneride järele kasvab, valmistab magistrikraad arvuti visioonis ette teid sellel uuel tehnoloogiaajastul edasi arenema.

Selles programmis tuginete oma matemaatika ja kõrgetasemelise programmeerimise alustele ning antakse võimalus luua oma reaalse maailma probleemide lahendamiseks oma arvutinägemistehnoloogia. Programmi lõpuleviimiseks saate vabalt kasutada tööriistu ja tehnikaid, millel on mitmesuguseid rakendusi erinevates tööstusharudes, näiteks tootmine, meditsiin, suurandmed ja turvalisus, kui nimetada vaid mõnda.

Kui teil on hea meel olla osa kiiresti laienevatest teadusuuringute jõupingutustest ja edusammudest arvuti nägemise alal, on programm MS Vision Vision teie jaoks.

Kes peaks seda kraadi saavutama?

See programm on suunatud lõpetajatele, kellel on bakalaureusekraad informaatikas või sellega seotud valdkonnas. Selle eesmärk on ületada teadmiste lõhe masinõppe põhialuste ja arvutinägemise tööstusstandardi rakenduste vahel, edendades veelgi oma teadmisi matemaatikast ja arvutiteaduse põhimõtetest. Lisaks õpid kujundama ja arendama oma arvutinägemistarkvara.

Selle programmi üliõpilasena peate:

 • Saage asjatundlikuks arvuti nägemise inseneriks

  Sukelduge põhilistesse programmeerimiskeeltesse, kui tegelete kursuste loomisega andmestruktuurides, tehisintellektis, närvivõrkudes ja mujal.

 • Rakendage arvuti visiooniprojekte maapinnalt

  Rakendage töötavate prototüüpide rakendamiseks arvutinägemise algoritme ja tehnikaid, et lahendada asjakohaseid tööstusprobleeme.

 • Saage kogemusi ühises laborikeskkonnas

  Tehke koostööd sarnaselt mõtlevate üksikisikute ja tööstuspartneritega, et lahendada arvutinägemuste uurimise väljakutsed.

Akadeemiline tegevuskava

MS-is Computer Visioni tudengina kulutate aega matemaatika ja arvutiteaduse kursuste loomiseks, et saada arvutinägemises sügavaid, põhilisi teadmisi. Nurgakiviks projekt programmi lõpus annab teile võimaluse edendada oma karjääri läbi praktiliste kogemuste ja praktiliste rakenduste oma uuring, kui teil luua suunas, täielik prototüüp oma projekti.

MS Computer Vision kraadiõppe programm nõuab vähemalt 31 ainepunkti läbimist, mille kumulatiivne GPA on 3,0 või parem. See täistööajaga programm kestab tavaliselt ühe aasta, kolm trimestrit on 15 nädalat.

Vastuvõtutingimused

Programmis MS V Computer Vision saamiseks peate olema läbinud bakalaureusekraadi, ideaaljuhul informaatikas või sellega lähedases valdkonnas nagu inseneri-, IT- või rakendusmatemaatika.

Inglise keele oskuse tõend

See on vajalik, kui inglise keel pole taotleja emakeel. Sellest nõudest võib loobuda, kui taotlejal on tõend selle kohta, et ta on lõpetanud vähemalt neli aastat oma viimast haridust asutuses, kus õppekeeleks on inglise keel.

Võõrkeelt emakeelena kõnelevad inimesed peavad inglise keele oskust tõendama ühel järgmistest viisidest:

 • Inglise keele kui võõrkeele (TOEFL) minimaalne test on 550 (paberieksam), 213 (arvuti eksam) või 80 (iBT - Interneti-põhine test). TOEFL kood: 1493

 • Minimaalse rahvusvahelise inglise keele kontrollisüsteemi (IELTS) skoor on 6,5 või kõrgem. (www.ielts.org)

 • Minimaalne Cambridge'i inglise keele oskus: edasijõudnute (tuntud ka kui täpsema inglise keele sertifikaadi või CAE sertifikaat) hinne C1 või kõrgem.

 • Nelja-aastase keskkooli või keskhariduse omandamine ingliskeelses koolis või rahvusvahelises koolis, kus peamine õppekeel on inglise keel.

 • Bakalaureusekraadi lõpetamine ingliskeelses õppeasutuses.

Kaetud teemad

Õpilased MS Computer Vision programmi saavad põhjaliku mõistmise arvuti nägemine ja masinõpe. Pärast programmi edukat läbimist omandate ja / või täiustate järgmist:

 • Põhjalikud teadmised matemaatikast alates lineaarsest algebrast kuni vektorarvumiseni, mis aitab teil olemasolevaid arvutinägemise algoritme laiendada või arendada.
 • Tööalased teadmised piltide ja videote analüüsimisel nutisüsteemide rakendamiseks.
 • Akadeemilised teadusuuringute oskused arvuti nägemise ja masinõppe alal.

Karjäärivaade

MS Computer Vision lõpetanud saavad jätkata arenenud karjäärivalikuid ja töövõimalusi sellistes olemasolevates ja kujunemisjärgus valdkondades nagu küberfüüsilised süsteemid, sotsiaalmeedia analüütika, tööstus 4.0 ja meditsiiniline pildistamine, kus arvutinägemise oskused on väga nõutud.

Potentsiaalne karjäär

Arvuti nägemise insener

Arvutinägemisinsener vastutab piltide ja videotöötluse jaoks täiustatud arvutinägemise algoritmide kavandamise ja väljatöötamise eest.

Tehisintellekti programmeerija

Tehisintellekti programmeerija vastutab selliste AI mudelite ja tarkvara kujundamise ja arendamise eest, millel võivad olla arvutinägemise rakendused, näiteks robotnägemine.

Andmeteadlane (pildi- ja videoandmed)

Andmeteadlane vastutab piltide ja videotega seotud andmete analüüsi kavandamise ja juurutamise eest.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

As the world’s first college to offer a bachelor’s degree program dedicated to game development, DigiPen Institute of Technology has long been the top choice for students pursuing a career in the digi ... Loe edasi

As the world’s first college to offer a bachelor’s degree program dedicated to game development, DigiPen Institute of Technology has long been the top choice for students pursuing a career in the digital interactive media industries. Näita vähem