Magistriõpe arvutianimatsiooni ja visuaalefektide alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Teil on võimalus ennast näidata arvutianimatsiooni ja visuaalefektide kujundajana nii filmide, televisiooni, heliefektide kui ka veebitootmise maailmas, treenida digitehnikate valdamise nimel ning oma käelisi oskusi, kultuuriteadlikkust ja loomingulisi võimeid optimeerida.

Loovus ja tehnoloogia arvutianimatsiooni ja visuaalefektide loomiseks.

RUFA arvutianimatsiooni ja visuaalefektide magistriprogramm on kunstilise spetsialiseerumise kursus, mille eesmärk on koolitada disainereid digitaalse animatsiooni ja visuaalefektide jaoks filmide, televisiooni, audiovisuaalsete lavastuste ja veebi jaoks, et sulandada digitaaltehnoloogia, käsitsi reprodutseerimine, kultuuriline oskusteave ja loominguline võimekus.

Arvutianimatsioon ja visuaalefektid on osa loovatest ja operatiivsetest ressurssidest, mida sageli kasutatakse liikumise, tegevuse ja jutustuse loomisel.

Arvutite animatsioonis on professionaalsete võimaluste maailm.

Audiovisuaalse tootmise maailmas on nõudlus digitaalse animatsiooni ja visuaalsete efektide spetsialistide järele väga kõrge. Visuaalsete efektide ja animatsiooni loomiseks kättesaadavad tehnilised ressursid on pidevas ja pidevas arengus ning digitaalselt täiustatud pilt on oluline loominguline koostisosa.

Sel põhjusel on tänapäeval visuaalefektide ja digitaalse animatsiooni loomise oskusega disaineril edukas professionaalne karjääritee 3D-animatsiooni ja liikumisgraafika, filminduse, televisiooni, videomängude ja reklaami alal.

Lugege ja kujundage, hallake ja looge animeeritud toodet.

Arvutianimatsiooni ja visuaalefektide magistriprogramm paneb rõhku animatsiooni valmistamise õpetamisele ning noored disainerid peavad sisu arendamiseks kasutama oma teoreetilisi teadmisi (kontseptuaalne uuring ja psühholoogiline analüüs, kino ajalugu, filmi väljenduse analüüs ja kirjutamine, sügav mõistmine animatsiooniprotsess, ajalooline ja kultuuriline keskkond) ning nende praktilised tehnilised võimed oma animeeritud toodete kujundamiseks ja loomiseks (süžeeskeem, animeeritud järjestuse loomine, 2D kompositsioon ja 3D tarkvara kasutamine).

Kursus hõlmab ka õppetööd, kuidas juhtida ja toota kogu loomingulist projekti (kujundus, sisu, skript, tootmisplaan, meeskonnatöö ja tähtaegade haldamine).

Õppimine ja tootmine, et valmistuda tulevikuks.

Kommunikatsiooniministri ja visuaalsete efektide magistriprogramm annab konkreetseid tulemusi: digitaalsed klipid ja üliõpilaste loodud originaalprojektid saadetakse festivalidele ja võistlustele. Need ka osalevad õpilase digitaalses portfellis, mida nad esitavad tulevastele tööandjatele.

Õppurite ettevalmistamiseks, et nad saaksid oma materjale luua ja toota kõige paremini, pakub kursus rikkalikke seminare, töötubasid, professionaalseid kohtumisi, praktikakohti ja eksperimenteerimisvõimalusi koos tööstuse partnerettevõtetega.

RUFA arvutianimatsiooni ja visuaalefektide magistriprogramm on osa disaini ja tarbekunsti / uue tehnoloogia kunsti osakonnast, RUFA akadeemiliste õpingute sektsioonist, mis pakuvad kõrget spetsialiseerumise ja tehnilise ettevalmistuse taset, seades kõrged akadeemiline ja disainiõpe aasta-aastalt. Arvutianimatsiooni ja visuaalefektide omandamise järel on teil võimalik saada: 3D-modelleerija, tekstuurikunstnik, valgustehnik, animaator, TD-tagur, komposiit, arvutianimatsiooni režissöör, süžeeskeemik, kontseptsioonikunstnik, karikaturist.

Akadeemia kraadid on samaväärsed magistrikraadi kraadidega.

* Kursus on saadaval ainult itaalia keeles.

Koordinaator: Pietro Ciccotti

Juhendaja: Pietro Ciccotti

Lektorid: Mario Bellina, Pietro Ciccotti, Paolo De Murtas, Alessandro Feliciani, Gabriele Filippelli, Filippo Foglietti, Renato Fontana, Rinaldi Irene, Federico Landini, Orfeo Leone, Sergio Riccardi, Dafne Sartori, Gianluca Sportelli, Giorgio Tiranti.

Magistriõpe arvutianimatsiooni alal - soovitatud koolitusprogramm - disaini osakond

Aasta Teema CFA Tundi
I aasta Animatsioon 1 10 125
Tööriistade koostamine 6 75
3D-tööriistad 1 6 75
Animatsiooni joonis 6 75
Suund 6 75
Meedia ja visuaalkultuur 6 45
Animeeritud video ja filmi ajalugu 6 75
Filmikunst 6 75
Illustratsioon 6 /
Praktika / töötuba 2 50
II aasta 3D-tööriistad 2 6 75
Tegelasanimatsioon 8 100
2. animatsioon 10 125
Eriefektid 8 100
Liikumisgraafika 6 75
Helikujundus 6 75
Praktika / töötuba 6 150
Lõputöö 10 /
Krediite kokku 120

Sissepääs magistriõppe programmidele

Kunstimagistriõppesse vastuvõtmiseks peate esitama:

 • Bakalauruse kraad. Tunnustatakse “Väärtuse deklaratsiooni Locos (DV)” kaudu ja kvalifikatsiooni legaliseerimisega (taotletakse teie riigi Itaalia saatkonnas / konsulaadis).
 • Tunnistus, mis tõendab, et teil on viimase 10 aasta jooksul omandatud piisav itaalia või inglise keele tase (sõltuvalt sellest, kas soovite osaleda magistriõppe itaalia või inglise keeles). Kui olete oma kvalifikatsiooni omandanud inglise / itaalia keelt kõnelevas riigis või kui osalenud programm oli inglise / itaalia keeles, võidakse teil keeletunnistuse esitamist mitte nõuda.
 • ELi mittekuuluvate õpilast: uuringu viisa on kohustatud osalema Akadeemiline programmid. Õpilased peavad saatma elamisloa / elamisloa taotluse koopia rahvusvahelisse üliõpilaskontorisse 8 päeva pärast Itaaliasse saabumist.

Õpilased peavad läbima ka sisseastumiskatse .

Vastuvõtmise tähtajad

Testile kandideerimise tähtaeg

 • Esimene sessioon: 16. jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 16. aprill 2020
 • Kolmas istungjärk: 4. juuni 2020
 • Neljas istungjärk: 10. september 2020
 • Viies istungjärk: 1. oktoober 2020

Sissepääsu test

 • Esimene sessioon: 20. – 24. Jaanuar 2020
 • Teine istungjärk: 18. aprill 2020
 • Kolmas sessioon: 8. – 12. Juuni 2020
 • Neljas sessioon: 14. – 15. September 2020
 • Viies sessioon: 5. – 6. Oktoober 2020

Otsene registreerumise tähtaeg

 • 1. oktoober 2020
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Rooma Kaunite Kunstide Ülikool RUFA on multidistsiplinaarne rahvusvaheline hariduskeskus, mida haridus-, ülikooli- ja teadusministeerium (MIUR) on õiguslikult tunnustanud - mis pakub autoriteetseid, u ... Loe edasi

Rooma Kaunite Kunstide Ülikool RUFA on multidistsiplinaarne rahvusvaheline hariduskeskus, mida haridus-, ülikooli- ja teadusministeerium (MIUR) on õiguslikult tunnustanud - mis pakub autoriteetseid, uuenduslikke kursusi kunsti, disaini ja kommunikatsiooni valdkonnas. Näita vähem
Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma , Rooma + 6 Rohkem Vähem