Magistriõpe autonoomsetes süsteemides

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

DTU jälgib tähelepanelikult COVID-19 olukorda ja selle mõju, uusimate värskenduste saamiseks pöörduge meie veebisaidi dtu.dk poole.

href = "https://www.dtu.dk/english/Service/coronavirus

Lisateavet Taani ametivõimude kohta Taani mõju kohta: href = "https://politi.dk/et/coronavirus-in-denmark

Kirjeldus

Autonoomsed süsteemid sisenevad meie töö-, linna- ja olmekeskkonda. Kujutage ette nutirobotite laevastikke, mis teevad koostööd tootmishoonetes, täiustatud laologistikalahendustes, näiteks Amazoni laod, meeskonnavabad kaubalaevad, nutivõrgud või omavahel ühendatud nutikad kodutehnika. Need on vaid mõned näited sellest, mida me nimetame autonoomseteks süsteemideks.

Õppeprogrammi fookus

Magistriõpe autonoomsetes süsteemides annab teile võimaluse osaleda autonoomsete süsteemide kavandamise ja juurutamisega seotud töös ja juhtida neid, kasutades tehisintellekti, suurandmete analüüsi, digiteerimise, tuvastamise, optimeerimise, infotehnoloogia ja süsteemitehnika uusimaid edusamme.

Magistriprogramm autonoomsetes süsteemides on välja töötatud nii matemaatiliste kui ka teoreetiliste teadmiste, aga ka üliõpilaste praktiliste kogemuste rakendamiseks, muu hulgas rakendusalade jaoks, näiteks 4.0, robootika ja autonoomsete tarkvaraagentide jaoks.

Keskendutakse süsteemsele probleemide lahendamisele ja sünteesile ning omandate vastava ala eriteadmised. Täpsemalt pakub õppeprogramm teile laboratoorse töö ja IT-põhiste tööriistade rakendamise kaudu usaldusväärseid praktilisi kogemusi.

Te peaksite olema teadlik, et individuaalse õppeplaani kursuste valik pakub suurt paindlikkust. Seetõttu on teil kõik võimalused oma õppeprogrammi ja karjääri kujundamiseks, valides DTU-s pakutavate laias valikus kursuste hulgast. Teie vastutate õppeplaani koostamise järjepidevuse tagamise eest.

Kombineeri töö õpingutega

See õppeprogramm on saadaval ka tööstuse õppeprogrammina, kus saate ühendada töö ja õpingud 4-aastase perioodi jooksul. Kehtivad erieeskirjad.

Karjäärivõimalused

Magistrikraadiga autonoomsetes süsteemides saate teha karjääri erinevates tootmis- ja teenindussektorites nii era- kui ka avalikes organisatsioonides. Näiteks võite karjääri teha AI arendaja, tootmisjuhi, süsteemide inseneri ja IT-konsultandina - kui mainida vaid mõnda neist.

Eeltingimused

Üldine vastuvõtutingimused

Inseneriteaduste magistriprogrammi võib lubada ainult neid kandidaate, kellel on kas asjakohane tehnikateaduste bakalaureuse kraad, inseneri bakalaureuse kraad või loodusteaduste bakalaureuse kraad. Bakalaureusekraad peab olema alla 10 aasta vana.

Individuaalne MSc Eng programm täpsustab üksikasjalikult, millised bakalaureuseõppe programmid kvalifitseeruvad ja kas taotlejad peavad läbima täiendava haridustegevuse.

Täiendava haridusalase tegevuse nõuded võivad võrduda kuni 30 EAP-ga ja need täpsustatakse üksikute MSc Eng programmide kursuste loendi vormis.

Erinõuded peavad olema täidetud enne bakalaureuseõppe lõpetamist või seoses konkreetse MSc Eng programmi vastuvõtmisega. Kursused tuleb läbida enne õpingute algust ühe aasta jooksul pärast tingimuslikku sisseastumist.

MSc Eng programmi tingimusliku sisseastumisega seotud täiendavad haridusalased tegevused ei kuulu MSc Eng programmi alla ja õppetasu võetakse osaliselt. Kui täiendavaid kursusi ei ole määratud tähtaja jooksul läbitud, tühistatakse tingimuslik sisseastumine programmi.

Magistriõpe inseneri programmides pakutakse inglise keeles. Seetõttu peavad taotlejad näitama inglise keele oskust (B-taseme, IELTS, TOEFL-, CAE või Pearsoni test). Alates 2020. aasta kevadest on inglise keele B-taseme minimaalne hinne 3,0 (Taani klasside skaalal).

DTU pakub autasude programmi osana kogu MSc Eng. programme.

Õppekava

MSc on kaheaastane kraadiõppe programm, mille töökoormus on 120 ECTS ainepunkti.

MSc programmi struktuur

Programmi struktuur koosneb neljast kursuste kategooriast:

  • Üldpädevused: 30 EAP-d
  • Lõputöö: 30 EAP
  • Tehnoloogiline spetsialiseerumine: 30 EAP
  • Valikained: 30 EAP

MSc programm pakub teile põhjalikke teadmisi ja teadmisi teie valitud teema kohta. Samuti saate teada meeskonnatööst ja koostööst, valmistades teid ette selliseks töövormiks, millega tõenäoliselt oma järgneval karjääril kokku puutute.

drone, flying, floating

Õpilane elu

Rajatised

DTU õppimis-, õpetamis- ja uurimisvõimalused on kaasaegsed. Ülikoolil on lai valik teadusuuringute rajatisi - ultramodernsetest laboritest kuni suurte in-house katserajatisteni, kus saame katsetada täismõõdulisi konstruktsioone.

DTU tudengitel lubatakse praktiliselt kasutada ülikooli maailmatasemel rajatisi ja saada kogemusi nendega.

Õpetamismeetodid

Loengud annavad teile üldise ülevaate kursusest, samal ajal kui grupijuhised põhinevad üldistel aruteludel ning tihedal koostööl professori / õppejõu ja üliõpilaste vahel. Võrreldes enamiku teiste riikidega on professori ja üliõpilase suhted üsna mitteametlikud.

Taani haridussüsteemi üks iseloomulikumaid tunnuseid on rõhk õpilaste kaasamisel. Õpilastelt oodatakse, et nad oleksid võimelised nii iseseisvalt töötama kui ka aktiivselt klassiruumis toimuvatesse aruteludesse panustama. Ja tudengite aktiivne osalemine on DTU-s esmatähtis.

Rahvusvaheline keskkond

Umbes 1/3 kõigist DTU magistrantidest - samuti suur osa õppejõude / professoritest - on välismaalased, kes annavad oma panuse mitmekülgse ja rahvusvahelise õpikeskkonna loomiseks.

Keel

Enamikku magistriõppe kursusi õpetatakse inglise keeles ja peaaegu kõik taanlased räägivad inglise keelt, nii et saate hakkama ka ilma taani keeleta - klassiruumis ja väljaspool seda.

Reede kohvikud

DTU-l on mitu reede kohvikut, kus saate juuksed alla lasta ja kaasõpilastega tuttavaks saada.

Klubid, ühingud ja sport

DTU-l on lai valik klubisid, ühinguid ja sportimisvõimalusi nii üliõpilastele kui ka töötajatele.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

DTU is a vibrant elite technical university, recognized for its high level of international research and its sought-after graduates. Through collaboration, our staff and students reach out to the worl ... Loe edasi

DTU is a vibrant elite technical university, recognized for its high level of international research and its sought-after graduates. Through collaboration, our staff and students reach out to the world and work across disciplines to create value, welfare, and growth by developing technologies that work in a globalized world, transcending social and cultural differences. Näita vähem