Magistriõpe bioenergeetikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Teeni magistrikraad bioinseneri alal ja jätkake interdistsiplinaarseid teadusuuringuid biomeditsiini erialadel. Arendage teadmisi, mis edendavad teie karjääri, aitavad teil valdkonnale üle minna või valmistuvad teid doktoriõppeks.

Bioenergeetika keskendub keerukate bioloogiliste probleemide lahendamisel arenenud tehnoloogia rakendamisele. Selle magistriprogrammi kaudu saate volikirja eksperdistaatuse saamiseks valdkondades, alates koetehnoloogiast kuni biomehaanika ja bioelektroonikani.

Programmi saab teostada kohandatud spetsialiseerumispiirkonna kaudu. Julgustatakse interdistsiplinaarset koostööd teaduskonnaga nii inseneri- kui ka väliskõrgkoolis. Õpilased on töötanud teadlastega Temple Fox Chase'i vähikeskuses, Katzi meditsiinikoolis, Kornbergi stomatoloogiakoolis ning teaduse ja tehnoloogia kolledžis.

Selle paindliku magistriprogrammi saab läbida täistööajaga või osalise tööajaga ja saadaval on ka õhtused tunnid. Osakonna kogukond on väike, pakkudes teile intiimset õppimiskogemust, millele on hõlbus juurdepääs õppejõududele. Kuna programm loodi 2012. aastal, on kõik selle labori rajatised kaasaegsed, pakkudes täiendavat tulu teie investeeringutele sellesse väga taskukohastesse kraadiõppesse.

Krediidinõuetele

Temple's Bioengineering MS nõuab vähemalt 30 krediiditundi.

Klassid ja õppekava

Teete koostööd teaduskonna nõustajaga, et jätkata oma teadmiste ja huvide põhjal bioenergeetika teadusvaldkondi. Võite valida ühe järgmistest uurimisvaldkondadest või luua oma huvipiirkonna põhjal kohandatud õppekava.
 • Biomehaanika, neuromechanics ja neuroengineering: Focus mõista, kuidas neuraaltoru ja lihasluukonnaga aluseks liikumise tervis ja haigus, või rakendused Neural proteesid ja viiruse geeni ravimeetodeid sissenõudmise kohta seljaaju ja sensomotoorne Pathways pärast kahju.
 • Biomaterjalid, kudede ja regeneratiivne tehnika: uute materjalide kavandamine, leiutamine ja väljatöötamine teadusuuringute jaoks, mis hõlmavad koetehnoloogia ja regeneratiivse meditsiini avastusi või rakendusi.
 • Biokujutis ja spektroskoopia: töötage välja ja rakendage pildistamise tehnikaid ja nendega seotud pildianalüüse organisatsiooni, raku ja koe skaaladel.

Valite ühe kolmest paladest.

Thesis

 • 24 ainepunkti kursuse töö eest
 • lõputöö kuus ainepunkti

Projekt

 • 27 ainepunkti didaktilist kursustööd
 • kolm ainepunkti projektitööd

Kursuse töö

 • 30 ainepunkti didaktilist kursustööd

Õppemaksud

Kooskõlas templi pühendumusega juurdepääsu ja taskukohasuse võimalustele pakub see magistrikraad bioenergeetikas konkurentsivõimelist õppetaset, millel on mitmeid rahalise toetuse võimalusi.

Õppemaksumäärad kehtestab ülikool igal aastal ja neid mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas programmi kraad (bakalaureuse või magistriõppe tase), kursuste koormus (täistööajaga või osalise tööajaga), osariigis või väljaspool riiki residentuur ja palju muud. Need õppekulud kehtivad õppeaastal 2018–2019.

Pennsylvania elanik: 1 135,00 dollarit krediidi kohta
Riigist väljaspool: 1490,00 dollarit krediidi kohta

Õpilaste mitmekesisus

Insenerikolledž kajastab mitmekesisust, mis on alati olnud templi elu tunnus. Kõigi 50 osariigi, 129 riigi õpilaste ja igasuguse kultuuritaustaga õpilastel on Templi klassiruumid rikastatud lugematute vaatenurkadega, pakkudes õpilastele ülemaailmset vaatenurka distsipliinide ja valdkondade lõikes ning tugevdades sidemeid, mis soodustavad õpilaste edukust.

Kogukonnana on templi ühine vastutus parandada kõigi templikogukonna liikmete elukvaliteeti, pakkudes turvalist, toetavat ja tervitatavat keskkonda, kus õppida, töötada ja kasvada.

Karjäär

Tööturu nõudlus biomeditsiiniinseneride järele kasvab tõenäoliselt umbes 27 protsenti. Selle põhjuseks on vananeva elanikkonna suurenenud nõudlus biomeditsiiniseadmete ja sekkumiste järele. Seetõttu võite eeldada, et näete bioenergeetikas rohkem avasid ametikohtadele

 • biotehnoloogiaettevõtted,
 • seadmetootjad,
 • valitsuse reguleerivad asutused,
 • farmaatsiaettevõtted, kes tegelevad teadus- ja arendustegevusega,
 • Ph.D. programmid,
 • - teaduslaborid ülikoolides ja haiglates ning -
 • USA patendi- ja kaubamärgiamet.

Sissepääsu teave

Peate avalduse täitma veebis. Taotlustasu on 60 dollarit.

Kandideerimiseks peaks teil olema bakalaureusekraad inseneriteaduses ja 3,0 GPA või kõrgem.

Võib kaaluda õpilasi, kellel on kraadi teistel seotud erialadel, kuid võib-olla tuleb enne kandideerimist läbi viia ettevalmistavad kursused. Osakond tuvastab individuaalsete eelduste eelduse kursuste järele.Rakendamise nõuded

 1. Viited: vajate kolme soovituskirja. E-postiga saatmisel peaksid need pärinema otse teie kirjutaja isiklikust e-posti aadressist.
 2. Eesmärkide kirjeldus: kirjeldage ühel kuni kahel lehel oma asjakohaseid tehnilisi kogemusi ja karjääri eesmärke.
 3. GRE hinded: GRE tuleb võtta 5 aasta jooksul taotluse esitamisest. Võistlevate kandidaatide punktisummad peaksid olema igas jaotises vähemalt 50. protsentiili. Teie ametlikud hinded tuleks saata otse haridusliku testimise agentuurist. Templi institutsionaalne kood on 2906.
 4. Praegune erialane kokkuvõte
 5. Ärakirjad: Ametlikud ärakirjad tuleb saata otse asutusest.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes t ... Loe edasi

Temple Engineering is undergoing big changes. At 12th and Norris, we have been evolving for quite some time. As a college, we have grown to more than 2,100 students and are always undergoing changes to modernize our curriculum. Our facilities also continue to evolve in order to deliver modern, efficient and collaborative spaces designed specifically for engineers. Näita vähem